ارزهای دیجیتال

رویدادهای غیرقابل ردیابی، UNNY، رمز مشارکت واقعی را راه‌اندازی می‌کند تا تجربه شرکت‌کنندگان را در کنفرانس آینده‌پژوهی بلاک چین 2022 افزایش دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

رویدادهای غیرقابل ردیابی، UNNY، رمز مشارکت واقعی را راه‌اندازی می‌کند تا تجربه شرکت‌کنندگان را در کنفرانس آینده‌پژوهی بلاک چین 2022 افزایش دهد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

تیم Untraceable در حال متحول کردن گیمیفیکیشن و نحوه تعامل شرکت کنندگان با رویدادها برای ایجاد تجربیات طولانی مدت است.

تورنتو 8 آگوست 2022 – کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین، بزرگترین رویداد بلاک چین و رمزارز کانادا، از 9 تا 10 آگوست 2022 به مجتمع سرگرمی Rebel در تورنتو باز می گردد. کنفرانس امسال که توسط Untraceable Events ارائه شده است، راه اندازی UNNY، رمز مشارکت واقعی را به نمایش می گذارد. UNNY به‌نظر می‌رسد که چشم‌انداز رویداد را با نمادسازی گیمیفیکیشن، هدایت شرکت‌کنندگان به شرکت در اقدامات خاص و افزایش تجربه کلی رویداد، برهم بزند.

Untraceable Events تجربه شرکت کنندگان را در اولویت قرار داده است و ویژگی های نوآورانه گیمیفیکیشن را برای همه رویدادهای خود به ارمغان آورده است. در کنفرانس آینده‌نگر امسال، شرکت‌کنندگان می‌توانند با انجام بیش از 1000 چالش منحصر به فرد از جمله: رفتن به غرفه‌های حامی، شرکت در جلسات سخنرانی، تکمیل فعال‌سازی‌ها و مشارکت در سایر زمینه‌های رویداد، امتیاز جمع کنند.

با جمع‌آوری امتیاز، شرکت‌کنندگان می‌توانند UNNY را دریافت کنند، که می‌تواند در فروشندگان خاص و تجربیات در سراسر رویداد از پاپ‌آپ‌های غذا، بلیط‌های VIP و سواری با هلیکوپتر رد و بدل شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند امتیازات خود را در تابلوی امتیازات برنامه وب آینده‌نگر دنبال کنند و برای جوایز برتر مانند بلیط‌های ردیف اول برای ارائه Vitalik Buterin در 10 آگوست 2022 رقابت کنند.

UNNY مفهومی است که سال‌ها در حال ساخت است و نقطه اوج روش‌های مختلفی است که Untraceable برای بهتر کردن تجربه رویداد تعیین کرده است. عملکرد اصلی UNNY هدایت اقدامات شرکت کنندگان در زندگی واقعی است. هدایت شرکت کنندگان به شرکت در اقدامات خاص همچنین می تواند افراد، سود و سیاره را بهبود بخشد و در عین حال به افراد برای درگیر شدن در فعالیت هایی که تغییرات مثبت را به همراه دارد پاداش می دهد. شرکت‌کنندگانی که اقداماتی مانند بازیافت و اهدای کمک به سازمان‌های خیریه را انجام می‌دهند، با UNNY پاداش خواهند گرفت.

Flexa تمام پرداخت‌های در محل از جمله کامیون‌های مواد غذایی، فروشندگان بازار، سواری با هلیکوپتر و تمام ایستگاه‌های پاپ آپ UNNY را تامین خواهد کرد. Earth Wallet، شرکت کنندگان را با ابزار استفاده از UNNY در محل آموزش و تجهیز می کند. ماموریت Earth Wallet کمک به شکل دادن به آینده سیاره ما با کیف پول رمزنگاری است که افراد را قادر می سازد از طرح های نوآورانه آب و هوایی حمایت کنند.

رویدادها یک جزء حیاتی در اکوسیستم بلاک چین هستند، اما بیشتر رویدادها اهمیت آموزش به مخاطبان نحوه استفاده از ارز دیجیتال در دنیای واقعی را از دست می دهند. تریسی لپارولو، مدیرعامل و بنیانگذار Untraceable گفت: با UNNY، ما می‌توانیم مزایایی را نشان دهیم که چگونه توکن‌سازی می‌تواند رویدادها و جهان را برای بهتر شدن بهبود بخشد. برای تغییر جهان، ما باید رویدادها را تغییر دهیم زیرا زندگی فقط مجموعه‌ای از رویدادها است و UNNY می‌تواند با استفاده از قدرت فناوری بلاک چین به ایجاد دنیایی مثبت کمک کند.»

Untraceable با بیش از 75 حامی برای کنفرانس آینده‌پژوهی امسال همکاری کرده است و پیش‌بینی می‌شود که این رویداد بیش از 6000 شرکت‌کننده را جذب کند و آن را به بزرگترین رویداد رمزنگاری در تاریخ کانادا تبدیل کند. این کنفرانس از طریق CoinMarketCap برای بیش از 1 میلیون بیننده پخش می شود. برای تهیه بلیط به https://www.futuristconference.com مراجعه کنید.

درباره Untraceable:

Untraceable اولین آژانس مدیریت رویداد و بازاریابی در جامعه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در کانادا است. Untraceable که در سال 2013 برای کمک به ایجاد و رشد جامعه کریپتو تأسیس شد، مجموعه کاملی از خدمات بازاریابی و مشاوره رویدادها را ارائه می دهد. Untraceable در طراحی رویدادهای پیشرفته و کمپین‌های بازاریابی با ادغام بی‌وقفه بلیط‌های کریپتو، برنامه‌های رویداد، ایجاد توکن و راه‌حل‌های فناوری نوآورانه تخصص دارد. Untraceable صدها رویداد را از اولین نمایشگاه بیت کوین در کانادا تا اولین هکاتون اتریوم، ETHWaterloo، Polycon و بزرگترین رویداد بلاک چین کانادا، کنفرانس آینده ساز سازماندهی کرده است.

درباره تریسی لپارولو:

تریسی لپارولو یک آینده نگر و مدافع اولیه برای رشد جامعه بین المللی بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. از سال 2013، او در خط مقدم ساختن جوامع برای پروژه های پیشرو از جمله اتریوم، بیت کوین و پولیمث بوده است. او بنیانگذار Untraceable است، یک شرکت مشاوره و بازاریابی رویدادی مستقر در تورنتو که با شرکت‌های پیشرو در زمینه بلاک چین همکاری می‌کند تا برند خود را از طریق فعال‌سازی‌های بازاریابی آنلاین و زنده به پیش ببرد. در 9 سال گذشته، تریسی ده ها کنفرانس پیشرو در زمینه بلاک چین از جمله Futurist، بزرگترین رویداد بلاک چین در کانادا را سازماندهی کرده است.

سلب مسئولیت:

UNNY یک توکن ابزاری است که در ازای کالاها و خدمات در رویدادهای Untraceable استفاده می شود. UNNY یک دارایی یا ارز سرمایه گذاری نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا