ارزهای دیجیتال

روند قیمت SHIB یک طرفه است، آیا به زودی افزایش خواهد یافت؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

عملکرد کلی بازار کریپتو، از جمله memecoin هایی مانند SHIB، چشمگیر نبوده است. قیمت تقریباً تمام دارایی‌های کریپتو طی چند هفته گذشته کاهش یافته است. اما پس از آن، داستان درست زمانی تغییر کرد که به نظر می رسید بازار شاهد نوسانات بالایی است.

با نفوذ قوی خرس ها، ارزش دارایی های دیجیتال به سمت جنوب رفت. علاوه بر این، سقوط اخیر یکی از صرافی‌های رمزنگاری برجسته جهان، FTX، تغییر نامطلوبی را در فضا ایجاد کرد.

به دنبال روند بازار، ممکوین های پیشرو در حرکت خود قدرت نشان داده اند. اگرچه کل بازار آسیب دید، ممکوین ها نسبت به اکثر توکن های رمزنگاری مثبت تر عمل کردند.

در هفته گذشته، Dogecoin (DOGE) تقریبا 14٪ افزایش یافت. از طرف خود، شیبا اینو (SHIB) حرکت رو به رشد فوق العاده ای داشته است. اگر توکن بتواند در هفته‌های آینده پیشرفت مثبت‌تری داشته باشد، این قدرت جدید در SHIB چشم‌ها را برانگیخته است.

آیا SHIB به زودی جهش قیمت را ثبت خواهد کرد؟

با وجود روند نزولی حاکم بر بازار و سایر عوامل منفی، SHIB رکورد چشمگیری را به نمایش گذاشت. چندین نهنگ برتر در طول دوره نازک دارای ذخایر عظیم SHIB بوده اند.

طبق داده های از نهنگ هاشیبا اینو تا 500 نهنگ اتریوم را ثبت کرد که ارزش بیش از 76 میلیارد دلار SHIB دارند. علاوه بر این، گزارش شده است که دو هفته گذشته به طور قابل توجهی دارایی SHIB از 100 نهنگ برتر در زنجیره اتریوم را تغییر نداده است.

شیبا اینو با تسلط الون ماسک روی توییتر ارزش بیشتری پیدا کرد. این امر باعث افزایش ارزش SHIB شد و باعث شد که سکه در اکتبر 2022 به یک ATH جدید برسد. پس از خرید ماسک، Shiba Inu رقابت مطلوبی با Dogecoin داشت. در نتیجه، بحث‌هایی به‌طور آنلاین مطرح شد که کدام memecoin بین SHIB و DOGE ابتدا به ۱ دلار خواهد رسید.

حتی اگر سقوط صرافی رمزنگاری FTX باعث از بین رفتن آنچه که memecoin در این دوره به دست آورده بود را کاهش داد، هنوز امیدی برای آن وجود دارد.

SHIB، یکی از ایمن ترین سکه های رمزنگاری شده؟

فضای کریپتو با فروپاشی FTX و پیچش‌های رویدادهای پس از آن با ترس و تردیدهای فزاینده‌ای مواجه شده است. در نتیجه، سرمایه‌گذاران اکنون به گزینه‌های سرمایه‌گذاری مطمئن در بازار ارزهای دیجیتال تمایل دارند تا وجوه خود را تضمین کنند.

گزارشی از Santiment Insights، شیبا اینو را به عنوان یکی از امن‌ترین سکه‌ها برای سرمایه‌گذاری در بازار فعلی ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد.

در زنجیره، داده ها حاکی از انتقال حدود 1.8 تریلیون سکه SHIB در چندین صرافی در اوایل این هفته بود. همچنین، پس از فروپاشی صرافی کریپتو FTX، انتقال‌های مشابهی از شیبا اینو از نهنگ‌های غول‌پیکر انجام شد.

قیمت Shiba Inu با بیش از 1٪ افزایش SHIBUSDT در Tradingview.com رشد می کند

طبق گفته Santiment، Shiba و Uniswap از نظر تاریخی در گروه دارایی‌ها با کمترین ریسک خرید قرار دارند. با این حال، آنها در میان 10 توکن برتر بر اساس محاسبات Market Cap در مقابل Realized Cap (MVRV) در پایین هستند.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا