ارزهای دیجیتال

روتر 1 اینچی نسخه 5 منتشر شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

روتر 1 اینچی نسخه 5 منتشر شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

به لطف بهبودهای نسخه جدید، هزینه بنزین کاربران برای تعویض حداقل 10 درصد کمتر از هر پیشنهاد دیگری در بخش DEX خواهد بود.

از زمان راه‌اندازی روتر 1 اینچی Aggregation Router v1 در سال 2019، میلیون‌ها کاربر به آن اعتماد کرده‌اند تا در مجموع صدها میلیارد دلار مبادله کنند.

اکنون، با انتشار روتر v5، شبکه 1 اینچی موقعیت خود را به عنوان یک رهبر بازار مستحکم می کند و تجربه DeFi کاربران را به سطح جدیدی از راحتی و سود می رساند.

سوآپ های گاز کارآمدتر

نسخه جدید فعالیت مبادله کاربران 1 اینچی در شبکه اتریوم را سودآورتر می کند. در روتر 1 اینچی نسخه 5، تعویض‌ها تقریباً 5 درصد بازده گاز بیشتری نسبت به نسخه قبلی و 10 درصد کارآمدتر در مصرف گاز دارند، در مقایسه با دومین پخش کننده برتر در بخش DEX.

در اینجا چند نمونه از بهبود بهره وری گاز روتر جدید آورده شده است.

با روتر 1 اینچی v5، تعویض 100000 USDC به USDT از طریق استخر Uniswap v3، 4 درصد کارآمدتر از روتر 1 اینچی v4، 8 درصد کارآمدتر گاز نسبت به دومین پخش کننده برتر در بخش DEX بود. 24٪ کارآمدتر از سایر پیشنهادات.

1 اینچی نسخه 5 منتشر شد وبلاگ کافه

به طور مشابه، مبادله 50 ETH به USDC از طریق استخر Balancer 6٪ کارآمدتر از نسخه 4، 14٪ کارآمدتر از دومین پخش کننده برتر بخش DEX و 26٪ کارآمدتر از سایر پیشنهادها بود.

1668523714 688 روتر 1 اینچی نسخه 5 منتشر شد وبلاگ کافه

با روتر نسخه 5 بهینه شده، یک تعویض 100 اتریوم به USDT از طریق دو استخر Uniswap v3 5 درصد کارآمدتر از نسخه 4، 8 درصد کارآمدتر گاز نسبت به دومین پخش کننده برتر بخش DEX و 24 درصد کارآمدتر گاز نسبت به سایر پیشنهادات بود. .

1668523714 17 روتر 1 اینچی نسخه 5 منتشر شد وبلاگ کافه

در نهایت، تعویض 1000 ETH به DAI از طریق استخرهای DODO و Curve 3 درصد کارآمدتر از نسخه 4، 14 درصد کارآمدتر گاز نسبت به دومین بازیکن با بهترین عملکرد در بخش DEX و 32 درصد کارآمدتر گاز نسبت به سایر پیشنهادها بود.

1668523714 686 روتر 1 اینچی نسخه 5 منتشر شد وبلاگ کافه

چه خبر؟

این روتر با پروتکل 1 اینچی Limit Order Protocol v3 ادغام شد و تبادل کارآمدتر و گاز ارزان‌تر را تسهیل کرد. کاربران می‌توانند از پروتکل سفارش محدود 1 اینچی که اخیراً به عنوان یکی از بهترین راه حل‌ها در بازار ظاهر شده است، از مزایای کامل استفاده کنند. تنها در یک سال، پروتکل سفارش محدود 1 اینچی از صفر به یک بازیگر اصلی در بخش DEX تبدیل شده است که در حال حاضر حدود 40 درصد از بازار را بر عهده دارد.

در پیشرفت‌های دیگر، منطق تعامل جدید اعمال شد و تعاملات قبل/پس از آن اضافه شد.

علاوه بر این، نسخه جدید دارای سیستم پردازش خطای قرارداد هوشمند بهبود یافته است که خطاهای سفارشی به آن اضافه شده است. خطاهای سفارشی روشی راحت و کارآمد را برای توضیح به کاربران توضیح می دهد که چرا یک عملیات خاص شکست خورده است.

از آنجایی که امنیت کاربران همیشه اولویت اصلی 1 اینچی است، نسخه جدید روتر به طور کامل توسط تقریباً ده ها پروژه معتبر صنعت، از جمله Consensys، OpenZeppelin و ABDK Consulting ممیزی شده است. نتایج ممیزی ها را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

با این حال، اگر کسی بتواند آسیب‌پذیری را در روتر 1 اینچی نسخه 5 شناسایی کند، پاداش دریافت می‌کند. برای گزارش آسیب پذیری و دریافت جایزه، این لینک را دنبال کنید.

شبکه 1 اینچی به طور مداوم محصولات و راه حل های خود را بهبود و ارتقا می دهد. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر! را

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا