ارزهای دیجیتال

رمزارزهای محبوب خرید NFT: Decentraland و Collectixt Token – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

نمی توان انکار کرد که توکن های غیر قابل تعویض در حال افزایش هستند. در حال حاضر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در بازار وجود دارد که میلیون‌ها دلار به فروش می‌رسند و بسیاری از مردم به طور منظم NFT خود را ضرب می‌کنند.

همراه با بدنامی فزاینده NFTها، استفاده از ارزهای دیجیتال نیز شاهد افزایش نرخ پذیرش است. دلیل اصلی این امر این است که ارزهای دیجیتال خرید و فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را تسهیل می‌کنند.

امروزه، Decentraland (MANA) و Collectixt Token (CLEX) دو ارز رمزپایه محبوب ترین برای تراکنش های NFT هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارزهای دیجیتال و مزایای قابل توجه آنها به خواندن ادامه دهید.

دسنترالند (MANA)

Decentraland (مانا) یک ارز دیجیتال است که اخیرا معرفی شده است و پتانسیل ایجاد درآمد قابل توجهی را دارد. در Decentraland، کاربران به رابط های منحصر به فرد مختلفی دسترسی دارند که می توانند از آنها برای ایجاد و فروش محتوای دیجیتال استفاده کنند. مردم می توانند با این شبکه کالاهای مجازی را در متاورس خرید و فروش کنند. MANA توکن بومی این پلت فرم نوآورانه است. امکانات و برنامه هایی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد واقعاً بی حد و حصر است.

بلاک چین اتریوم پایه و اساس این ارز دیجیتال است. با گسترش شهرت متاورس، تعداد سرمایه گذارانی که این توکن را خریداری کردند افزایش یافت. در نتیجه، هزینه MANA در ابتدای سال 2022 به شدت افزایش یافت و بیش از پنجاه درصد افزایش یافت. بسیاری از برجسته ترین صرافی های NFT بازار نیز این ارز دیجیتال را می پذیرند. در هنگام تلاش برای خرید و بازاریابی NFT، این یک انتخاب رایج در میان بسیاری از افراد موجود است.

توکن Collectixt (CLEX)

Collectixt Token قصد دارد اکوسیستمی در صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کند که در آن کاربران بتوانند خلاق و منحصر به فرد باشند. برای دستیابی به این هدف، این شرکت پلتفرم‌های نوآورانه و بازار NFT را توسعه خواهد داد که در آن کاربران می‌توانند NFT‌های منحصربه‌فرد خود را بخرند، بفروشند و به حراج بگذارند.

Collectixt توکنی است که بهترین ویژگی‌های شبکه‌های بلاک چین Polygon و Ethereum، از جمله زمان‌های تأیید سریع تراکنش شبکه‌ها، سطوح بالای اجماع و هزینه‌های پایین تراکنش را ترکیب می‌کند. در تلاشی برای دادن مکانی به هنرمندان از همه اقشار جامعه برای نمایش و فروش آثار خود با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بازار NFT Collectixt ایجاد شد. خرید آثار هنری با NFT راهی عالی برای ذخیره ارزش و راهی عالی برای نشان دادن مالکیت کالا است.

1662549506 131 رمزارزهای محبوب خرید NFT Decentraland و Collectixt Token وبلاگ

توکن CLEX که تنها نشانه Collectixt است، نشانه حاکمیتی برای اکوسیستم Collectixt است. در Collectixt، Token NFT برای کنترل و مدیریت کل اکوسیستم پلتفرم ساخته شد. هرگز بیش از 5000000 توکن NFT ایجاد نخواهد شد.

دارندگان توکن‌های Collectixt نه تنها می‌توانند در حاکمیت شرکت کنند، بلکه به حقوق و حفاظت‌های خاص اکوسیستم نیز دسترسی خواهند داشت که برای غیر دارندگان در دسترس نخواهد بود. اگر Collectixt را در مرحله 2 پیش فروش خریداری کنید، 7٪ اضافی از توکن های CLEX دریافت خواهید کرد. اگر تصمیم به خرید توکن های Collectixt در مرحله 1 داشته باشید، 8% پاداش در توکن های CLEX دریافت خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رمز رمزنگاری جدید، به لینک های زیر مراجعه کنید:

پیش فروش: https://signup.collectixt.com/register

وب سایت: https://collectixt.com/

تلگرام: https://t.me/CollectixtTokenOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا