ارزهای دیجیتال

رقابت بین دولت‌ها برای بیت کوین‌کنندگان در حال افزایش است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط نظر تاراس، مسئول محتوا و مشارکت PowerInside است.

آیا می خواهید مالیات خود را در کلرادو با بیت کوین بپردازید؟ مشکلی نیست آیا می خواهید با بیت کوین ملک ساحلی در السالوادور بخرید؟ بیا اینجا. آیا می خواهید بدون پرداخت هزینه های بالای بانک ها به خارج از کشور پول ارسال کنید؟ برنامه ای برای آن وجود دارد و مادربزرگ شما فوراً پول را در کیف پول بیت کوین خود خواهد داشت.

در کنفرانس بیت کوین آمستردام در این ماه، نمایندگان دولت در کانون توجه قرار گرفتند و به مردم گفتند که بیایند و خودشان ببینند که پذیرش بیت کوین چگونه بر کشورهایشان تأثیر می گذارد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا