ارزهای دیجیتال

رشد 22 درصدی ADA در 7 روز گذشته؛ همچنان در مسیر آزمایش سد 0.6 دلاری قرار دارد

این بازی برای گاوها رو به جلو است زیرا Cardano (ADA) همانطور که یک شبه دیده شد تا 0.54 دلار کاهش یافت. قیمت ADA زیر سطح مقاومت کلیدی 0.55 دلار قرار گرفت. در همین حال، معامله گران خوشبین هستند که یک شکست احتمالی تا 0.6 دلار تا هفته آینده رخ دهد.

قیمت Cardano (ADA) در روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت به سمت بالا حرکت می کند و یک الگوی چکشی صعودی را تشکیل می دهد که در نمودار روزانه مشاهده می شود.

روند صعودی در 27 ژوئیه 2022 با قیمت 0.45 دلار مشاهده شد، قیمت ADA را با بالاترین قیمت 30 روزه 0.55 دلار به ارتفاعات باورنکردنی رساند.

ADA در روزهای آینده به 0.6 دلار افزایش می یابد

در زمان انتشار، قیمت ADA در زیر منطقه مقاومت 0.55 دلار با یک ساختار سه گانه بالا در اطراف منطقه دیده می شود. علاوه بر این، قیمت ADA در پنج روز گذشته بیش از 22 درصد افزایش یافته است و همچنان می تواند تا 0.6 دلار در روزهای آینده افزایش یابد.

بازار ارزهای دیجیتال یک شبه سیگنال‌های گیج‌کننده‌ای را نشان می‌دهد، به‌ویژه زمانی که بیت‌کوین به هدف ۲۴۰۰۰ دلاری خود نزدیک شد و اتریوم در ۱۷۰۰ دلار تثبیت شد. در نتیجه، XRP به 0.39 دلار سقوط کرد و DOGE نیز 0.07 دلار کاهش یافت. علاوه بر این، SOL نیز 4 درصد سقوط کرد و DOT 6 درصد افزایش یافت.

با قضاوت بر اساس نمودار 24 ساعته، قیمت ADA به صورت آبشاری مشاهده می شود و یک الگوی مثلث صعودی در حال گسترش را تشکیل می دهد که به بالاترین سطح 30 روزه در 0.55 دلار می رسد. افزایش قیمت ADA با تشکیل یک الگوی جانبی با محدوده قیمتی 0.45 تا 0.50 دلار دنبال شد.

RSI ADA یک حرکت صعودی را سیگنال می دهد

RSI 24 ساعته نشان می دهد که در حال نزدیک شدن به منطقه اشباع خرید است که در 60.09 مشاهده شده است، که می تواند باعث افزایش روند صعودی شود یا می تواند قیمت ADA را بیشتر به سمت پایین بکشد. حجم معاملات ADA در 24 ساعت گذشته شاهد افت 24 درصدی بوده است که نشان می دهد معامله گران برای کشف الگوی بعدی در مکث هستند.

علاوه بر این، MACD یا منحنی واگرایی میانگین متحرک همچنان حرکت صعودی را نشان می دهد و با واگرایی صعودی کشش زیادی به دست آورده است.

حدود 53 کارشناس فین‌تک پیش‌بینی قیمت خود را برای Cardano در جولای 2022 ارائه کردند. این متخصصان رمزنگاری پیش‌بینی کردند که ADA قرار است در سال 2022 با قیمت 0.63 دلار به پایان برسد. اساساً، با قضاوت بر اساس قیمت فعلی ADA 0.5 دلار، پیش بینی یک پمپ با قیمت 26٪ تا پایان سال 2022 را نشان می دهد.

Cardano در ابتدا قیمت بالاتری را در ژانویه 2.79 دلار پیش‌بینی کرده بود، اما رقبای آن مانند Polkadot، Tron، Polygon، Solana، Avalance و BNB Chain به سکه یک طرح بازی «برنده یا باخت» می‌دهند. در این مرحله اساساً هیچ منطقه خاکستری برای ADA یا سایر آلتکوین ها وجود ندارد.

علاوه بر این، سایر کارشناسان فین‌تک می‌گویند که به نظر می‌رسد Cardano از نظر ارائه به‌روزرسانی‌ها و همچنین جذب پروژه‌های بیشتر کوتاهی می‌کند.

ارزش کل بازار ADA 384 میلیارد دلار در نمودار روزانه | منبع: TradingView.com تصویر ویژه از ZyCrypto، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا