ارزهای دیجیتال

رد 1350 دلاری اتریوم در مورد کریپتو چه می گوید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

اتریوم در روز سه‌شنبه همراه با بقیه بازار ارزهای دیجیتال به دنبال انتشار داده‌های مثبت CPI شاهد افزایش قیمت بود. جهش قیمت باعث شد که اتریوم در نهایت از قیمت 1300 دلار پس از 1200 دلار در آخر هفته شکست خورد. با این حال، این دارایی دیجیتال با مقاومت قابل توجهی در سطح قیمت 1350 دلار مواجه شده بود که می تواند در نهایت به یک توسعه نزولی برای ارز دیجیتال تبدیل شود.

معاملات اتریوم محتاط هستند

در حال حاضر، معامله گران اتریوم هنوز هم در مورد ارز دیجیتال در لبه بالایی هستند. حتی بهبود روز سه‌شنبه نیز کمک زیادی به القای ایمان به خریداران نکرده است، به‌ویژه با توجه به اعلامیه فدرال رزرو که انتظار می‌رود در روز چهارشنبه اتفاق بیفتد. انتظارات همچنان محدود است زیرا اگرچه تورم کاهش یافته است، اما همچنان بالا و 7.1 درصد است.

با توجه به این موضوع، معامله گران همچنان در مواضع خود محافظه کار هستند و در حال حاضر تاکید زیادی بر ETH ندارند. انتظار می‌رود این روند در بیشتر روزهای معاملاتی اواسط هفته تا زمانی که اطلاعیه پاول به صورت زنده منتشر شود، ادامه یابد.

بسته به اینکه فدرال رزرو این بار چه موضعی اتخاذ می کند، انتظاراتی نیز وجود دارد که باید از آنها پیروی کرد. طی دو ماه گذشته، فدرال رزرو به دلیل افزایش تورم در این کشور رفتاری تندخو نشان داده است. اما با توجه به اینکه تورم این بار در واقع کمتر شده بود، می توان دید که فدرال رزرو موضع خود را ملایم تر می کند. در غیر این صورت، موضع مستمر فدرال رزرو بدون شک شاهد بهبودی در بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود که می تواند اتریوم را از روز سه شنبه تمام سود خود را از دست بدهد.

روند قیمت ETH در نمودار روزانه به سمت نزولی می رود. منبع: ETHUSDT Tradingview

بایننس FUD بر اتریوم تأثیر می گذارد

طی چند روز گذشته، صرافی رمزنگاری Binance هدف خشم کاربران ارزهای دیجیتال بود زیرا سؤالاتی در مورد ذخایر آن مطرح شد. در نتیجه، برداشت‌های گسترده‌ای از صرافی صورت گرفت و برداشت‌های بایننس اتریوم بیشترین برداشت‌های اتریوم از صرافی‌های متمرکز در هفته گذشته را تشکیل می‌داد.

همانطور که در حال حاضر است، هنوز هم شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است صرافی ورشکسته باشد و برخی شروع به آماده شدن برای رویداد دیگری در سطح FTX در صورت سقوط بایننس کرده اند. طبیعتاً این امر باعث شده است تا سرمایه گذارانی که انتظار دارند در صورت وقوع چنین چیزی روند نزولی داشته باشند، احتیاط کنند.

متناوبا، برداشت از صرافی های متمرکز همچنین می تواند به تجمع در بین دارندگان ETH اشاره کند. کاهش حجم در صرافی‌های متمرکز می‌تواند به معنای پایین آمدن دارایی دیجیتال باشد و اگر اعلامیه فدرال رزرو مثبت باشد، احتمالاً ETH قبل از پایان روز 1400 دلار خواهد داشت.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا