ارزهای دیجیتال

راه اندازی Sweat Economy رکوردهای رمزنگاری را شکست – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لندن، بریتانیا، 20 سپتامبر 2022، Chainwire

هفته گذشته، اقتصاد عرق – “اقتصاد حرکت” – با موفقیت راه اندازی شد نزدیک با بزرگترین airdrop تا کنون به کیف پول های فعال، انتخاب شده. پلتفرم Move-to-Earn که از سال 2016 در web2 با بیش از 120 میلیون کاربر جهانی برنامه Sweatcoin خود فعال است، توکن web3 SWEAT جدید خود را بین 13.5 میلیون دارنده توکن توزیع کرد. برنامه کیف پول عرق به سرعت تبدیل به شماره 1 پر بارگیری ترین برنامه مالی در 51 کشور شد. این به دنبال موفقیت SWEAT به عنوان سریعترین IDO است که تا به حال در پلتفرم DAO Maker به فروش رسیده است.

Sweat Economy بیش از 4.7 میلیارد توکن SWEAT تازه راه اندازی شده خود را بین 13.5 میلیون کاربر Sweatcoin خود که تصمیم گرفتند وارد Web3 شوند توزیع کرد. برای بسیاری از این کاربران، این اولین تجربه آنها با Web3 است، که این ایردراپ را به بزرگترین افزایش تعداد کاربران خودسرپرست از Web2 به Web3 تبدیل کرده است.

برای تسهیل ورود، Sweat Economy کیف پول Sweat خود را راه‌اندازی کرده است که به‌طور هدفمند ساخته شده است تا برای بسیاری از کاربران Sweatcoin که قبلاً هرگز با بلاک چین تعامل نداشته‌اند، به‌اندازه کافی قابل دسترسی باشد، اما در عین حال به اندازه‌ای قدرتمند است که بتواند توکن استیکینگ، بازی‌های NFT و بسیاری از موارد را مدیریت کند. ویژگی های بیشتری برای ایجاد اقتصاد حرکت تنظیم شده است. بیش از 2 میلیون کاربر اپلیکیشن Sweat Wallet را ظرف 72 ساعت از TGE دانلود و فعال کردند. کیف پول عرق، دومین اپلیکیشن پرکاربرد در تمامی زنجیره‌ها از زمان راه‌اندازی آن است.

در طول هفته، برنامه تازه راه‌اندازی شده Sweat Wallet به رتبه اول برنامه مالی در 51 کشور رسید و جزو 5 برنامه برتر مالی در 115 کشور بود (به‌علاوه بیشترین بارگیری‌شده در همه دسته‌ها در 8 کشور). علاوه بر این، برنامه اصلی Sweatcoin – که به طور مداوم در رده “سلامت و تناسب اندام” در سراسر سال 2022 صدرنشین بوده است – برادر وب 3 خود را به عنوان 3 برنامه برتر در همه دسته ها در مناطق مختلف همراهی می کند.

این سریعترین IDO بود که در پلتفرم DAO Maker با فروش عمومی c. 1 میلیون دلار SWEAT در کمتر از 15 دقیقه تمام می شود. در طول هفته TGE، اصطلاح “عرق” در توییتر با نشانه ای که اغلب به عنوان “نه” ظاهر می شود، ترند شد. 1 جستجوی پرطرفدار در CoinGecko و CoinMarketCap. FDV فعلی پس از هفته اول بیش از 1 میلیارد دلار است و Sweat Economy را به یک تکشاخ کریپتو تبدیل می کند.

و در یک حرکت غیرمعمول برای یک توکن، درست قبل از TGE، بنیاد Sweat و Sweatco اعلام کردند که 4.76 میلیارد از تخصیص SWEAT خود را می سوزانند تا ارزش بیشتری برای کاربران ایجاد کنند. در روز جمعه، آنها این موضوع را با یک تعهد تا 50% از سود خود را برای خرید عرق از بازار ثانویه برای خرید و سوزاندن یا برای توزیع به عنوان بازده سهام استفاده کنند (با وعده انتشار شواهدی از فعالیت خرید برای اطمینان از شفافیت جامعه).

حجم معاملات توکن SWEAT در صرافی های FTX، OKX، ByBit، Bitfinex، Kucoin، Gate.io، Huobi و Uniswap طی 7 روز اول به نیم میلیارد دلار نزدیک می شود.

هفته گذشته نه تنها یک هفته نقطه عطف برای تیم Sweat Economy – به عنوان تحقق جاه‌طلبی اولیه ما – بلکه یک هفته تاریخی برای وب 3 بود که در آن شاهد تولد اقتصاد حرکت و ورود انبوه میلیون‌ها کاربر جدید بودیم. به کریپتو از همه شرکا و حامیان ما و تیم باورنکردنی که سخت روی این محصول و راه اندازی کار کرده اند، صمیمانه تشکر می کنم. و با این حال، این تازه آغاز راه است. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان از طریق ایجاد یک اقتصاد غیرمتمرکز حرکتی سالم‌تر کنیم. – گفت اولگ فومنکو، یکی از بنیانگذاران Sweat Economy.

درباره اقتصاد عرق

تاسیس در سال 2015، اقتصاد عرق این ماموریت برای ترویج زندگی سالم تر از طریق تشویق مردم به حرکت بیشتر است. بیش از 119 میلیون کاربر برای تشویق حرکت روزانه خود با این برنامه، که در حال حاضر پربارترین برنامه سلامت و تناسب اندام در جهان است، به Sweatcoin متکی هستند. اپلیکیشن Web2 «sweatcoins» را که «Airmiles for Steps» نامیده می‌شوند، جایزه می‌دهد که می‌توانند برای محصولات مارک، خدمات دیجیتال و کمک‌های خیریه بازخرید شوند.

مخاطب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا