ارزهای دیجیتال

رالی ستاره ای 6 درصد در 30 روز گذشته – آیا XLM این سرعت را حفظ خواهد کرد؟

از ابتدای این ماه، Stellar (XLM) 6 درصد افزایش یافته است و به عملکرد ماهانه قابل توجه خود ادامه می دهد. Coingecko عملکرد 4 روزه XLM را 5.3٪ گزارش می دهد، در حالی که نمودارها افزایش چشمگیر 31.50٪ را نسبت به 30 روز گذشته نشان می دهد.

با توجه به این موضوع، این تغییر قیمت حتی غیرمنتظره تر است. Santiment اخیراً در توییتر ظاهر شد تا تصویر نسبتاً ناراحت کننده ای را برای جامعه ارزهای دیجیتال فاش کند.

«خیابان‌های #خون در خیابان‌های بسیار زیادی وجود داشته است. مگر اینکه سبد شما عمدتاً از $BNB، $XLM، $QNT، $MKR، $HT یا سایر آلتکوین‌های مثبت کمیاب در 30 روز گذشته تشکیل شده باشد، شما افت کرده‌اید. Santiment در توییتر خود نوشت: این نشان دهنده کاهش تعداد افرادی است که هنوز به #ارز رمزنگاری علاقه مند هستند.

این سوال که آیا XLM می تواند دستاوردهای اخیر خود را حفظ کند یا خیر، جالب است. با وجود این، افزایش به این بزرگی معمولاً با یک معکوس شدید همراه است زیرا ترس سرمایه گذاران جایگزین هیجان آنها می شود.

Stellar: آنچه که شاخص ها پیشنهاد می کنند

تعدادی نشانه وجود دارد که باید مراقب آنها بود. و با “شاخص ها” به معنای CMF، تکانه و قدرت خرس گاو نر است. این معیارها جهت بازار را نشان می دهد و افزایش قیمت اخیر هنوز نظر سرمایه گذاران را در مورد توکن تغییر نداده است.

Chart: TradingView

شاخص جریان پول Chaikin همچنان به شدت نزولی است، اگرچه گاوها در حال آزمایش شکستن به سمت نیمه بالای مثبت هستند. بر اساس شاخص قدرت خرس گاو نر، خرس ها انگیزه قابل توجهی را از دست داده اند. این مربوط به افزایش قیمت در یک ماه گذشته است.

شاخص مومنتوم افزایش ملایمی را در حرکت صعودی و به دنبال آن کاهش جزئی را نشان داد. ممکن است استنباط کنیم که در حال حاضر اشتیاق برای خرید ارز دیجیتال زیاد است، اما باید به خریداران هشدار داده شود که ممکن است در روزها یا هفته‌های آتی کاهش پیدا کند.

کاهش سرعت

افزایش فعلی توسط خط حمایت 0.0996 دلار پشتیبانی می‌شود که افت بازار کریپتو را از ماه می تا ژوئن متوقف کرده است. این به‌عنوان پایه‌ای بوده است که گاوها از آن اهرمی برای رالی فعلی استفاده کرده‌اند. در حال حاضر، بازار همچنان توسط گاوها حمایت می شود.

همانطور که با عقب نشینی مداوم در قیمت XLM مشهود است، عملکرد فعلی قیمت نشان می دهد که مرحله اصلاح هنوز در مراحل ابتدایی خود است و گاوها همچنان بر بازار حکومت می کنند.

در زمان نگارش، توکن در سبز معامله می شود و ممکن است پس از عقب نشینی های قبلی و کاهش جزئی قیمت، دوباره افزایش یابد.

ستاره ای 6 درصد در 30 روز گذشته

XLM market cap at $2.9 billion on the daily chart | Featured image from Steemit, Source: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا