ارزهای دیجیتال

رالی زنجیره‌ای در فعالیت‌های اجتماعی به بالاترین حد خود از 44173 رسید

اخیراً در خوش بینی پروتکل Chainlink افزایش قابل انتظاری وجود داشته است. این به دلیل این واقعیت است که برنامه BUILD بخشی از ارتقاء پروتکل بعدی Chainlink، Chainlink Economics 2.0 است.

10 پروژه اولیه برنامه BUILD در حساب رسمی توییتر Chainlink اعلام شد. این امر به وضوح میزان بحث آنلاین در مورد پروژه را افزایش داد.

توکن اصلی Chainlink فعالیت اجتماعی LINK از 35,540 دیروز به 44,173 افزایش یافته است و احتمالاً در روزهای آینده نیز افزایش خواهد یافت.

اتصال نقطه ها

متأسفانه، قیمت LINK عملکرد اجتماعی قوی این شرکت را منعکس نکرده است. آمار CoinGecko نشان می دهد که LINK هنوز سیگنال های فروش مهمی را ارائه می دهد. قیمت فعلی توکن 5.70 دلار نیز کمکی نمی کند.

با این حال، طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط CryptoQuant، تعداد توکن‌هایی که در مبادله نگهداری می‌شوند، طی چند روز گذشته به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافته است.

خوانش اشباع فروش RSI و Stoch RSI، همراه با سایر شاخص های مثبت، حاکی از بازگشت احتمالی روند در چند روز آینده است.

با بهبود وضعیت، شاخص کانال کالاها نیز در حال افزایش است که نشان دهنده بهبود احتمالی اعتماد دارایی است. با این حال، DMI LINK با -DMI 25.54 و ADX 26 منفی باقی می ماند.

با توجه به قرائت RSI و Stoch RSI، این نشان می دهد که روند نزولی همچنان قوی است و یک معکوس کوچک بعید است.

علیرغم بازار منفی، این عوامل نشان می دهد که آینده نزدیک روشنی برای LINK به نظر می رسد.

قیمت LINK در پایین باند بولینگر مرکزی قرار دارد که نشان دهنده نوسان است. این بدان معنی است که قیمت نسبت به موقعیت فعلی خود در بازار کاهش خواهد یافت.

شاخص جریان پول Chaikin نشان‌دهنده کنترل نزولی کل در -0.13 است، اگرچه قرائت‌های MFI از RSI LINK پیروی می‌کنند، که بیشتر نشان‌دهنده عقب‌نشینی قریب‌الوقوع است.

پیوند ناپایدار

اگرچه اندیکاتورهای متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد این توکن افزایش می‌یابد، شاخص‌های فنی متعددی نیز وجود دارد که به آینده تیره‌تری برای LINK اشاره می‌کند.

دانستن این موضوع، با احتیاط و توجه به ارزهای دیجیتال پیشرو می تواند به انتخاب خرید یا فروش کمک کند.

با این وجود، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نباید در این زمان انتظار یک رالی امدادی را داشته باشند. با ادامه بازار نزولی، انتظار درد بیشتری در LINK داشته باشید، اما این مهلت اندک به دارندگان LINK برای چشم‌انداز بلندمدت مثبت امیدوار می‌شود.

LINK total market cap at $2.9 billion on the weekend chart | Featured image from Medium, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا