ارزهای دیجیتال

ذخیرۀ راست توکن اسپک هایی که بسیاری را در سرخوشی رها می کند، چشم ها 0.01 دلار

  • قیمت RSR بالای 50 EMA روزانه باقی می‌ماند زیرا قیمت 0.01 دلار است
  • قیمت همچنان صعودی به نظر می‌رسد و بالاتر از بخش‌های پشتیبانی کلیدی قرار دارد
  • قیمت RSR از مثلث نامتقارن روزانه با سفارش‌های خرید بالا خارج می‌شود.

قیمت توکن Reserve Right (RSR) در هفته‌های اخیر شرایط سختی را پشت سر گذاشته است و از محدوده خود خارج شده است، اما می‌تواند تا 0.01 دلار افزایش یابد زیرا قیمت با سفارش‌های خرید بیشتر در برابر تتر (USDT) شروع شد. علیرغم اینکه بازار کریپتوها با ابهامات زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می‌رود، مواجه است، قیمت توکن Reserve Right (RSR) قدرت فوق‌العاده‌ای را نشان داده است زیرا قیمت سودهای دو رقمی را می‌زند. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت حق رزرو (RSR) در نمودار هفتگی

نمودار قیمت RSR هفتگی | منبع: RSRUSDT در Tradingview.com

علیرغم کاهش قیمت آن از 0.1 دلار به 0.0037 دلار، بیش از 70 درصد از بالاترین قیمت خود کاهش یافته است. قیمت RSR قدرت بزرگی را نشان داد زیرا قیمت از پایین ترین سطح هفتگی خود یعنی 0.003 دلار به بالاترین سطح 0.008 دلار رسید و قبل از اینکه با رد شدن از آن منطقه به ارتفاعات بالاتر روبرو شود، روبرو شد.

قیمت RSR به حرکت در محدوده ادامه داده است زیرا قیمت نمی تواند از مقاومت هفتگی 0.008 دلار عبور کند تا قیمت RSR به سمت منطقه 0.01 دلار بالاتر رود.

قیمت RSR باید بشکند و به بالای 0.008 دلار بسته شود تا شانس بیشتری برای معاملات بالاتر داشته باشد. نسبت اصلاحی فیبوناچی نشان می دهد که قیمت RSR با مقاومت 23.6% مواجه است. چرخاندن این ناحیه مقاومت به پشتیبان، نشانه جهش تسکین بیشتری برای قیمت RSR خواهد بود.

اگر قیمت RSR نتواند این منطقه کلیدی را که به عنوان مقاومت عمل می کند بشکند، می توانیم شاهد آزمایش مجدد قیمت RSR 0.0055 دلار باشیم که به عنوان منطقه حمایت و تقاضا برای سفارشات خرید بیشتر عمل می کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت RSR – 0.008-0.01 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت RSR – 0.0055 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت RSR در نمودار روزانه (1D).

1663942867 906 ذخیرۀ راست توکن اسپک هایی که بسیاری را در سرخوشی
نمودار قیمت RSR روزانه | منبع: RSRUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت های RSR همچنان قوی به نظر می رسد زیرا قیمت از یک مثلث نامتقارن با حجم قوی خارج شد. علیرغم اینکه RSR از 0.01 دلار رد شد، قیمت در محدوده ای ادامه پیدا کرد که یک مثلث نامتقارن را تشکیل می داد قبل از اینکه با حجم خرید خوب شکست بخورد.

در بازه زمانی روزانه، قیمت RSR در حال حاضر با 0.0074 دلار معامله می شود و قیمت خود را بالای 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) نگه می دارد و به عنوان پشتیبانی از قیمت RSR عمل می کند. قیمت RSR زیر 200 EMA معامله می شود زیرا 0.01 دلار را در نظر دارد که یک مقاومت اصلی است. قیمت دلار و 0.0063 دلار مربوط به پشتیبانی در 50 EMA و 0.01 دلار مربوط به مقاومت در 200 EMA برای قیمت RSR است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای SOL بالای 40 در نمودار روزانه است که نشان دهنده حجم سفارش فروش بیشتر است.

مقاومت روزانه برای قیمت RSR – 0.01 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت RSR – 0.0063 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا