ارزهای دیجیتال

دو میلیون کاربر ثبت شده در میان نزولی بازار کریپتو – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها – با رشد سریع حرکت برای کسب درآمد

Walken Records دو میلیون کاربر ثبت نام شده

نکات کلیدی:

  • Walken چند ماه پس از رسیدن به یک میلیون بازیکن، از دو میلیون کاربر ثبت نام شده عبور کرد
  • پلتفرم Walken قرار است به‌روزرسانی‌های جدید و رویدادهای ویژه را به برنامه خود اضافه کند

Walken، یک پلتفرم حرکت برای کسب درآمد با رشد سریع، بدون توجه به شرایط فعلی بازار نزولی، گام های مهمی در رشد خود برداشته است.

پس از جشن 1 میلیون بازیکن ثبت نام شده خود در ماه آگوست، این پروژه به سرعت برای اضافه کردن 1 میلیون بازیکن دیگر حرکت کرد. بر اساس انتشاراتی که در اختیار مطبوعات قرار گرفته است، این پروژه اکنون بیش از 2 میلیون بازیکن فعال را پشت سر گذاشته است.

Walken یک برنامه موبایل Move-to-Earn است که از قابلیت‌های تشخیص حرکت تلفن‌های هوشمند استاندارد و دستگاه‌های پوشیدنی استفاده می‌کند تا تعداد گام‌های کاربران را به تصویر بکشد، که سپس با توکن‌های WLKN برای گیم‌پلی درون‌برنامه‌ای و NFT پاداش می‌گیرند.

این پروژه علیرغم اینکه فقط پنج ماه در آزمایش بتا بود، رشد قابل توجهی در جامعه داشته است. علاقه روزافزون به این پروژه را می توان به دلیل توکنومیک و گیم پلی اعتیادآور آن نسبت داد.

سایر عوامل موثر در موفقیت Walken شامل CAthletes، رابط کاربری راحت در کنار مانع ورود ممنوع است. چشم انداز Walken حول محور ترویج سبک زندگی بهتر برای همه است.

نقطه عطف اخیر 2 میلیون کاربر ثبت شده نمادی از علاقه فزاینده به توانمندسازی کاربران و تمرکززدایی به طور کلی است. بنابراین، تیم Walken به تعهد خود برای ورود میلیون‌ها کاربر از web2 به web3 اطمینان داده است.

Walken قرار است به‌روزرسانی‌های جدید و رویدادهای ویژه را اضافه کند

تیم Walken همچنین قول داد که حتی با وجود شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال به ساخت و ساز ادامه دهد. در نتیجه، تیم برخی از رویدادها و به‌روزرسانی‌های ویژه برنامه‌ریزی‌شده خود را فاش کرد. این برنامه ها شامل Walken Earn، Walken Runner و CAThlete Merge Event، از جمله موارد دیگر است.

در حالی که Walken Runner اولین بازی بیش از حد معمولی اکوسیستم است، رویداد Walken Earn به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های WLKN را تحت شرایط ثابت یا انعطاف‌پذیر به اشتراک بگذارند. از این طریق، آنها امیدوارند که به ابزار توکن و توانمندسازی بازیکنان بیشتری دست یابند.

به طور مشابه، رویداد ادغام CAThlete به کاربران اجازه می دهد تا 2 CAthlete را با 1 CAThlete مبادله کنند. این مبادله با نادر بودن تضمین شده بالاتر از معمول همراه خواهد بود. انجام وظایف روزانه بر روی پلتفرم همچنین به یک تجربه متنوع و هیجان انگیز در کنار پاداش های مناسب کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا