ارزهای دیجیتال

دو ماه قبل از جام جهانی، فان توکن ها در MEXC Exchange بالا می روند

بر اساس جزئیات در تاریخ 5 سپتامبر 2022، توکن‌های طرفداران باشگاه‌های فوتبال پیشرو در اروپا در حال افزایش هستند و از بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال بهتر عمل می‌کنند.

طبق آمار، توکن‌های هوادار مانند $LAZIO، نماد هواداری باشگاه فوتبال لاتزیو در ایتالیا، و $ PSG غول لیگ 1 پاریس سن ژرمن، گرانش را به چالش می‌کشند و در چند جلسه معاملاتی گذشته سودهای دو رقمی را به ثبت رسانده‌اند. قابل ذکر است که $LAZIO بر تابلوی امتیازات غالب است و تنها در هفته معاملاتی قبل تقریباً 50 درصد افزایش یافته است.

با در نظر گرفتن عوامل اساسی و افزایش اعتماد تحلیلگران بازار مبنی بر اینکه زمستان کریپتو ممکن است پس از 9 ماه طاقت فرسا به پایان برسد، تجمع توکن های طرفداران به تازگی شروع شده است.

پمپ در ارزش گذاری فن توکن ها همزمان با از سرگیری جلسه 2022/23 در اکثر لیگ های برتر اروپایی است. این سکه ها به طور هدفمند برای تقویت روابط بین هواداران و تیم طراحی شده اند. کلوپ های شریک مجاز هستند آنها را در شبکه اختصاصی اثبات صلاحیت (POA) Chiliz ضرب کنند.

به این ترتیب، طرفداران می‌توانند در هر زمان، این توکن‌ها را خریداری کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد در رای‌گیری شرکت کنند، جایی که می‌توانند در مورد رنگ پیراهن تیم خود، بازی‌های دوستانه، یا حتی برنده جوایز تصمیم بگیرند. این یک ایده خوب است که Socios، تیم پشتیبان شبکه Chiliz، برای اولین بار اجرا کرد و همچنان به ایجاد انقلاب در تعامل با طرفداران ادامه می دهد، حتی فرصت هایی را برای معامله گران در MEXC Global و سایر صرافی های برتر ارائه می دهد.

در سال 2020، MEXC Global، یک صرافی برتر ارزهای دیجیتال با بیش از هفت میلیون مشتری در سراسر جهان، شروع به فهرست کردن توکن‌های طرفداران کرد. $LAZIO یکی از بیش از 15 توکن فن موجود برای تجارت در صرافی است. از 5 سپتامبر 2022، $LAZIO با نقدینگی‌ترین استیبل کوین جهان، USDT جفت شد، که به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا توکن را در بازارهای ثانویه به دست آورند. دیگر توکن های فن لیست شده در صرافی عبارتند از ACM، ALPINE، ASR و POR.

علاوه بر افزایش نقدینگی توکن‌های طرفداران و ایجاد راهی مناسب برای هواداران یا سرمایه‌گذاران برای قرار گرفتن در معرض توکن‌های باشگاه‌هایشان، MEXC Global در خط مقدم هدایت نقدینگی مربوطه قرار دارد. پس از آن، معامله این توکن ها حتی برای طرفداران جوان آسان تر می شود. با در نظر گرفتن میزان محبوبیت این توکن‌ها، MEXC Global برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان خود در حال تکامل است.

آنها منطقه فن را برای معامله گران فن توکن راه اندازی کرده اند. در همان زمان، MEXC Global اجازه داد و ستد ETF های اهرمی توکن های فن را می دهد. محصول مشتقات راهی سریع برای کاربران برای تجارت با اهرم، سریع و ایمن است. مانند سایر توکن های ETF اهرمی موجود در پلتفرم مایع، قیمت آنها منحصر به فرد است. آنها خارج از زنجیره صادر می شوند، به این معنی که می توان از هزینه های بالای گاز در اتریوم اجتناب کرد، که برای معامله گران تسکین می یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا