ارزهای دیجیتال

دو توکن بازی برای خرید در بحبوحه سقوط کریپتو 2022: Decentraland و FreeWoly – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency

کاهش اخیر در ارزش بازار ارزهای دیجیتال جالب نبود. بسیاری از تاجران مقادیر قابل توجهی از سرمایه خود را از دست دادند، اما برخی دیگر متحمل زیان بسیار اندکی شدند. در نهایت، میم ها و هیجان به دوام طولانی مدت یک شبکه ارز دیجیتال کمک نمی کند. در عوض، بستگی به این دارد که آیا این پلتفرم پتانسیل محبوب شدن را دارد یا خیر.

در این مقاله، ما در مورد یک سکه که آماده است پس از سقوط کریپتو در سال 2022 بهبود یابد و پس از سقوط تثبیت شود، و همچنین یک ارز دیجیتال جدید که در طول پیش فروش آن بسیار خوب عمل می کند، بحث خواهیم کرد. FreeWoly (FWOLY)، که در آستانه آغاز مرحله پیش فروش خود است، روندهای صعودی قوی را نشان می دهد و آماده است تا دوره پیش فروش خود را به طور مثبت تکمیل کند.

دسنترالند (مانا)

Decentraland (MANA) اکنون یکی از پیچیده ترین متاورس های غیرمتمرکز مبتنی بر Web3 است. علاوه بر این، بسیاری از شرکت‌های بزرگ به Decentraland پول تزریق می‌کنند و به توسعه تجربه کمک می‌کنند. این نشان می دهد که این پروژه به ارتفاعات جدیدی خواهد رسید.

شرکت هایی مانند سونی، فیدلیتی و آکورا مکان هایی را ایجاد کرده اند که خریداران احتمالی می توانند محصولات خود را بررسی کنند و با نمایندگان فروش صحبت کنند. دیگران از رویدادهای متاورس حمایت می کنند.

جهان Decentraland به کاربران اجازه می دهد تا قطعات مجازی زمین و سایر دارایی های زیستی را در یک بازار خریداری و بفروشند. همچنین، آن‌ها می‌توانند بازی‌های آنلاین با پاداش‌های پولی بازی کنند و محیط عظیم Decentraland در Metaverse را کشف کنند.

MANA ارز مجازی ERC-20 بومی Decentraland است. در قلمرو Decentraland، قطعات زمین ممکن است با استفاده از MANA بدست آید. از اواخر سال 2021، ارزش این قطعات زمین مجازی افزایش یافته است زیرا NFT هایی هستند که در بلاک چین اتریوم (ETH) ثبت می شوند.

آیا Decentraland رقابتی دارد که مانع از تبدیل شدن به جریان اصلی شود؟ اگرچه Sandbox (SAND) قابل مقایسه است، اما به نظر می رسد که بیشتر بر روی تفریح ​​تمرکز دارد تا یک تمدن مجازی. همچنین پروژه متای فیس بوک یک باغ دیواری است که همه کاربران باید قوانین خود را در آن رعایت کنند. این ممکن است برای جوانان خوب باشد، اما برای بزرگسالان نامطلوب است. از این رو، MANA موظف است به ارتفاعات جدیدی برسد.

1660213407 518 دو توکن بازی برای خرید در بحبوحه سقوط کریپتو 2022

Freewoly (FWOLY)

FreeWoly (FWOLY) یک پروژه ارز مم جدید هیجان‌انگیز با الگوی بازی برای کسب درآمد واقعیت افزوده (P2E) بسیار جذاب است. FreeWoly در حال توسعه این پروژه است. این بازی سرگرم‌کننده، جذاب و سودمند است و علاوه بر مزایای مالی ناشی از ساختار بازی برای کسب، لذت قابل‌توجهی را ارائه می‌کند.

ممکن است با استفاده از FreeWoly (FWOLY) یک تجربه تعاملی داشته باشید.، که عناصر محیط واقعی را با تصاویر، صداها یا تحریک لمسی تولید شده توسط کامپیوتر ترکیب می کند. به بیان دیگر، FWolycan جنبه‌های دنیای واقعی را با دنیای مجازی ترکیب می‌کند تا کاربر یا بازیکن تجربه‌ای نیمه همه‌جانبه و تعاملی داشته باشد.

در اکوسیستم FreeWoly، بازاری وجود خواهد داشت که در آن کاربران می توانند حیوانات NFT یا حتی کل مزارع را در ازای توکن خریداری و بفروشند. اگر اکوسیستم FreeWoly به این روش ادامه دهد برای بازیکنان، توسعه دهندگان و معامله گران سودآور خواهد بود.

FreeWoly قصد دارد یک استراتژی مفهومی مشابه را اتخاذ کند، که در آن ابتدا یک جامعه در مورد ارز میم و بازی برنامه ریزی شده ایجاد می شود. سپس این توکن در داخل بازی P2E برای پاداش دادن به بازیکنان، دارندگان توکن و اعضای جامعه استفاده خواهد شد.

Decentraland (MANA) می توان گفت که برترین توکن بازی در بازار است که فرصت خرید منحصر به فردی را برای هر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. با این حال، FreeWoly (FWOLY) یک توکن بازی جدید با ویژگی‌های نوآورانه مانند P2E است که مطمئناً پس از انتشار شاهد موفقیت آن خواهیم بود. آیا به سفر خواهید پیوست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد FreeWoly (FWOLY)، لطفاً به پیوندهای زیر مراجعه کنید:

پیش فروش: http://farm.freewoly.io/

وب سایت: http://freewoly.io/

تلگرام: https://t.me/FreeWolyOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا