ارزهای دیجیتال

دومین بانک بزرگ ژاپن که بیت کوین نهادی، خدمات نگهداری رمزارز را راه اندازی کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • بانک ژاپنی Sumitomo Mitsui Trust در حال راه اندازی یک شرکت جدید برای مشتریان نهادی است که به دنبال خدمات نگهبانی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند.
  • شرکت جدید ژاپن دیجیتال دارایی تراست نام خواهد داشت و یک سرمایه گذاری مشترک با 85 درصد مالکیت متعلق به بیت بانک و 15 درصد متعلق به میتسوی تراست است.
  • گزارش شده است که این سرمایه گذاری 2.3 میلیون دلار سرمایه متعهد برای راه اندازی دارد و انتظار دارد در مجموع 78 میلیون دلار جمع آوری کند.

بر اساس گزارشی که توسط Sumitomo Mitsui Trust، دومین بانک بزرگ ژاپن، شرکت جدیدی به نام Japan Digital Asset Trust برای ارائه خدمات نگهداری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای مشتریان نهادی ایجاد می شود. نیکی آسیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا