ارزهای دیجیتال

دولت‌ها همچنان می‌توانند مانع پول و انرژی شوند، حتی با استاندارد بیت کوین

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط ویل ساموسزگی، بنیانگذار و مدیر عامل سرویس میزبانی استخراج بیت کوین است. سازمینینگ.

پول و انرژی دو مورد از اساسی ترین جنبه های یک اقتصاد هستند زیرا هر دو جهانی هستند. انرژی برای تبدیل مواد خام به کالاها و خدمات مصرفی نهایی مورد نیاز است. برای ذخیره ثروت، محاسبه درآمد و زیان و مبادله کالاها و خدماتی که نمی توانید از طریق مبادله کالایی به دست آورید، پول لازم است.

اگرچه بیت کوین رابطه بشریت با انرژی و پول را به شدت بهبود می بخشد، مشکلاتی که هم انرژی و هم پول را درگیر می کند احتمالاً از استاندارد بیت کوین جان سالم به در خواهند برد، حتی اگر شدت آنها کمتر شود. با توجه به انرژی، مقررات دولتی، یارانه ها و ممنوعیت ها همچنان تاثیر خود را خواهند داشت. با توجه به پول، دولت‌ها به احتمال زیاد به استفاده از پول فیات لایه دومی که شهروندان مجبور به استفاده از آن هستند، ادامه خواهند داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا