ارزهای دیجیتال

در صورتی که رویاهای ETF شکست بخورند، مقیاس خاکستری 20 درصد از دارایی های GBTC را به سرمایه گذاران برمی گرداند.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein در نامه ای به سرمایه گذاران اظهار داشت که اگر Grayscale Bitcoin Trust به صندوق قابل معامله در بورس (ETF) تبدیل نشود، حرکت های بالقوه می تواند شامل پیشنهاد مناقصه 20٪ از تراست 10.7 میلیارد دلاری باشد.

یک پیشنهاد مناقصه از سهامداران درخواست می کند تا سهام خود را در یک زمان خاص تخلیه کنند و عملاً ارزش سرمایه گذاری شده را به آنها بازگرداند.

بیت کوین تراست Grayscale در ابتدا برنامه ریزی شده بود تا مانند یک پروکسی بیت کوین معامله کند زیرا به دنبال وضعیت ETF بود که شامل تخفیف یا حق بیمه ارزش خالص دارایی (NAV) بود. حق بیمه یا تخفیف تفاوت در ارزش بین سهام تراست و ارزش بیت کوین پایه را توصیف می کند. زمانی که ارزش سهام تراست بالاتر از بیت کوین پایه باشد، یک حق بیمه در نظر گرفته می شود. زمانی که ارزش سهام به زیر بیت کوین زیربنایی می‌رسد، تخفیف محسوب می‌شود.

سرمایه‌گذاران اخیراً مجبور شده‌اند گزینه‌های خود را در نظر بگیرند، زیرا اعتماد با کاهش مداوم ارزش روبرو می‌شود، که تخفیف را به 50 درصد افزایش می‌دهد، که یک رکورد پایین است، و باعث ایجاد ترس از سرمایه‌گذاران پرشور می‌شود. هیچ راهی برای استخراج بیت کوین از اعتماد وجود ندارد.

Grayscale برای مدتی تلاش کرده است تا وضعیت ETF را به دست آورد و اخیراً پس از رد شدن، شکایتی را علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تنظیم کرده است. در این دادخواست، دونالد B. Verrilli جونیور، استراتژیست حقوقی ارشد Grayscale و وکیل کل سابق ایالات متحده، اظهار داشت که «همانطور که Grayscale و تیم در Davis Polk & Wardwell بیان کردند، SEC در اعمال رفتار منسجم با ابزارهای سرمایه گذاری مشابه شکست خورده است. و از این رو برخلاف قانون آیین دادرسی اداری و قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934، خودسرانه و هوسبازانه عمل می کند.

علیرغم انکار مکرر SEC از ETF لحظه ای، چندین ETF آتی را تایید کرده است، که با ProShares BITO ETF در اکتبر سال 2021 شروع شد. به گفته رئیس گری جنسلر، دلیل پشت این موضوع این است که “آینده بیت کوین تحت نظارت است. آژانس خواهر و برادر CFTC به مدت 4 سال. این در قانون 1940 پیچیده شده است که آن را در داخل حفاظت از سرمایه گذار قرار می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا