ارزهای دیجیتال

در حال اجرا کریپتو بول – مراقب بهمن (AVAX)، چند ضلعی (MATIC) و HachiFi (HACHI) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها

بازار ارزهای دیجیتال با بهترین زمان روبرو نیست زیرا در سال 2022 بازار نزولی قابل توجهی وجود دارد و بسیاری از سکه‌های کریپتو به پایین‌ترین حد خود رسیده‌اند. به گفته بسیاری از تحلیلگران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، اکنون ممکن است بهترین زمان برای خرید برخی از سکه ها نباشد. بازار نزولی مدتی طول کشیده است و بسیاری از تحلیلگران ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرده‌اند که گاو نر وحشی دور نیست.

با این حال، شما نمی‌خواهید سکه‌های رمزنگاری‌شده را که ممکن است در طول دوره صعودی به شدت افزایش پیدا کنند، از دست بدهید، به همین دلیل است که ما این قطعه را برای شما آورده‌ایم. بهمن (AVAX)، چند ضلعی (MATIC) و HachiFi (HACHI) برای حرکت بزرگ در گاو نر ورودی تبلیغ می شود. بیایید به آنها نگاه کنیم.

بهمن (AVAX)

Avalanche (AVAX) یک بلاک چین لایه یک است که دارای پروتکل اجماع بهمنی منحصر به فرد است. این پروتکل شبکه خود را بسیار مقیاس پذیر می کند در حالی که یکی از سریع ترین زمان های تأیید را ارائه می دهد. Avalanche (AVAX) از تراکنش‌های مالی غیرمتمرکز، NFT و سایر تراکنش‌های رمزنگاری پشتیبانی می‌کند. Avalanche (AVAX) یک بلاک چین برتر برای پروتکل های DeFi مانند Aave (AAVE) و Trader Joe است. بهمن (AVAX) می تواند تا 4500 تراکنش در ثانیه را پردازش کند و در حال حاضر شماره اول است. 15 کریپتو با ارزش بازار نزدیک به 6 میلیارد دلار.

بلاک چین بهمن (AVAX) یکی از بزرگترین بلاک چین های DeFi است که ارزش آن نزدیک به 4 میلیارد دلار است و روز به روز بر پذیرش آن افزوده می شود. بهمن (AVAX) یک مورد استفاده قوی است که به احتمال زیاد ارتباط خود را حفظ می کند، بنابراین باید مراقب آن بود.

چند ضلعی (MATIC)

چند ضلعی (MATIC) یک بلاک چین لایه دو است که عمدتاً برای ارائه راه حلی امکان پذیر برای مشکلات مقیاس پذیری شبکه اتریوم (ETH) ساخته شده است. Polygon (MATIC) با کمک به اتصال و توسعه پروژه ها و بلاک چین های سازگار با اتریوم (ETH) به عنوان یک شبکه زنجیره جانبی به اتریوم (ETH) عمل می کند. Polygon (MATIC) یکی از شبکه های ضروری در بازار ارزهای دیجیتال با موارد استفاده جدید است.

استودیو Polygon (MATIC) اخیراً با تمرکز بر بازی های بلاک چین و NFT راه اندازی شده است. این یک حرکت هوشمندانه است زیرا به نظر می‌رسد بازی‌های آنلاین صنعت پررونق خود را گسترش دهد. علاوه بر این، Polygon (MATIC) در حال حاضر یک شبکه بسیار سازگار برای پروژه های اصلی NFT است زیرا توکن برای مدیریت آنها استفاده می شود. به نظر می رسد Polygon (MATIC) برای پمپاژ بزرگ تنظیم شده است.

1660220668 29 در حال اجرا کریپتو بول مراقب بهمن AVAX، چند

HachiFi (HACHI)

تعداد زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال نام HachiFi (HACHI) را نشنیده‌اند، اما جالب است بدانید که این ارز دیجیتال جدید در دوره‌های صعودی آینده، نویدهای زیادی خواهد داشت. HachiFi (HACHI) یک پلتفرم لایه سه دیجیتال غیرمتمرکز، نسل بعدی است که هدف آن باز کردن فرصت‌های جهان مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای طراحی مجدد نحوه ساختار آن است. این یک فرصت عالی برای به حداکثر رساندن سود به نظر می رسد!

HachiFi (HACHI) بر درآمد بازسازی غیرفعال و درآمدهای تجاری در دنیای DeFi متمرکز است تا فرصت‌های پول‌سازی را برای اعضای جامعه خود به حداکثر برساند. از NFT ها گرفته تا سکه های مختلف DeFi، HachiFi (HACHI) مزایای زیادی دارد و شاید بهتر باشد از همان ابتدا به آن بپیوندید زیرا آماده است تا در روند صعودی آینده به خوبی عمل کند.

رمزارز ذکر شده در بالا گزینه ای برای به حداکثر رساندن سود مالی به نظر می رسد. ساختار شبکه آماده است تا از روند صعودی آینده سود زیادی ببرد، بنابراین ممکن است بخواهید به آنها فرصت دهید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد HachiFi (HACHI)، به آدرس زیر مراجعه کنید:

HachiFi (HACHI)

پیش فروش: http://signpup.hachifi.com/

وب سایت: http://hachifi.com/

تلگرام: https://t.me/HachiFiOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا