ارزهای دیجیتال

در حالی که FTT برای زنده ماندن می‌جنگد، توکن‌های دارای پشتوانه Alameda رنج می‌برند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در پی کاهش FTX، توکن رسمی صرافی رمزنگاری، FTT Token، ضربه بزرگی را در بازار متحمل شد. در سه روزی که بایننس اعلام کرد قصد دارد FTT خود را بفروشد، این توکن زیان دو رقمی را ثبت کرده است. با این حال، زیان‌ها فقط به یک توکن تبدیل نشده است، بلکه بازار کلی ارزهای دیجیتال برای آن متضرر شده است، اما بدترین آن برای توکن‌هایی که Alameda Research در آنها سرمایه‌گذاری کرده است، محفوظ است.

افت توکن FTT

در اتفاقی که برای کل فضای کریپتو در کل یک پیشرفت تکان دهنده بوده است، توکن FTT بیش از 80 درصد در عرض چند روز سقوط کرده است. توکنی که توسط دومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌شد، همچنان با شکست‌های قابل توجهی مواجه شده است.

تنها در 24 ساعت گذشته، قیمت FTT بیش از 70 درصد کاهش یافته است. این توکن اکنون در سطوحی معامله می شود که از سال 2020 مشاهده نشده است. اکنون به پایین ترین سطح خود در دو سال اخیر رسیده است و آن را به یکی از بدترین عملکردها در سال 2022 تبدیل کرده است.

این کاهش به طرز وحشتناکی شبیه به توکن LUNA پس از فروپاشی شبکه Terra است. در همین راستا، این ارز دیجیتال میلیاردها دلار از ارزش بازار خود را از دست داده است و در حال حاضر در ارزش بازار کاملاً رقیق 1.5 میلیارد دلاری قرار دارد.

FTT token trading at $4.459 | Source: FTTUSD on TradingView.com

جالب توجه است که حجم معاملات FTT در 24 ساعت گذشته بیش از 130٪ افزایش یافته است زیرا معامله گران سعی می کنند از این توکن استفاده کنند. بدیهی است که معامله گران کوتاه مدت بیشترین سود را از فعالیت های خود داشته اند زیرا قیمت FTT از 19 دلار به 3 دلار در عرض چند ساعت کاهش یافته است.

توکن‌های آلامدا کنار گذاشته نشدند

Alameda Research یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال بود، به این معنی که آنها دست خود را در ظرف‌های زیادی در فضا داشتند. همانطور که FTX به زانو در می آید، این توکن های دیگر تأثیر چنین سقوطی را احساس کرده اند.

سولانا (SOL) که Alameda به طور صریح حامی آن است، به جز FTT که این شرکت در اختیار دارد، بدترین توکن را خورده است. تنها در 24 ساعت گذشته، قیمت SOL بیش از 34 درصد کاهش یافته است. در مورد Lido DAO (LDO) نیز همینطور است که در روز گذشته 23 درصد کاهش یافته است.

طبق گزارش‌ها، آلامدا 100 میلیون توکن BitDAO (BIT) دارد و این کوین در 24 ساعت گذشته 15 درصد کاهش یافته است. شبکه 1inch نیز به سرنوشت مشابهی دچار شده است، هرچند به میزان کمتری تنها 7 درصد ضرر در روز گذشته داشته است. همه پروتکل‌های DeFi که Alameda روی آنها سرمایه‌گذاری کرده است، از جمله MobileCoin، Serum و Liquidity نیز عمدتاً دو رقمی هستند.

FTX یک سرمایه گذار در بلاک چین Aptos بود که اخیراً راه اندازی شده است و این توکن از حمام خون نادیده گرفته نشده است. APT در روز گذشته 30 درصد کاهش یافته است زیرا قیمت آن در زمان نوشتن این مقاله به 4.47 دلار کاهش یافته است.

Featured image from Currency.com, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا