ارزهای دیجیتال

در حالی که نوسانات روزانه افزایش می یابد، بیت کوین به زیر 20 هزار دلار دست و پنجه نرم می کند

دو هفته گذشته تقریباً برای تمام دارایی های رمزنگاری، به ویژه بیت کوین، چرخشی متفاوت داشت. اگرچه قیمت‌های بازار کریپتو در ماه جولای شاهد برخی حرکت‌های مثبت به سمت شمال بود، بیشتر توکن‌ها نتوانستند رشد خود را پس از آن حفظ کنند. علاوه بر این، اخیراً ضررهای دیگری در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشته است که کل بازار را از تعادل خارج کرده است.

رکورد بیش از 50 میلیارد دلار بازار گسترده تر را ترک کرد زیرا ارزش کل بازار به زیر سطح 1 تریلیون دلار سقوط کرد. به نظر می رسید که خرس ها هنوز کشش رو به پایین را تمام نکرده اند. اما معاملات در دو روز گذشته کمی امید به بازار آورد.

چندین ارز دیجیتال در حال بازیابی برخی از ارزش های از دست رفته خود بودند. بیت کوین از مرز 19500 دلار عبور کرد و دوباره به بالای 1000 دلار رسید.

سایر ارزهای دیجیتال نیز این روند را دنبال کردند. پیشرفت مثبت واقعی در بازار کریپتو باعث شد که ارزش بازار دوباره از مرز 1 تریلیون دلاری خود عبور کند.

یک روند نزولی دیگر برای بیت کوین

درست زمانی که به نظر می رسد گاوها به شدت در حال افزایش هستند، یک بار دیگر یک چرخش منفی در بازار ایجاد شده است. گزارش قیمت ها در بازار حاکی از افزایش نوسانات در 24 ساعت گذشته است.

به نظر می رسد که قیمت بیت کوین زیر محدوده 20000 دلار است زیرا توکن در 24 ساعت گذشته افت جزئی داشته است. اما ارزش انباشته بازار ارزهای دیجیتال هنوز بیش از یک تریلیون دلار متوقف شده است.

بیت کوین زیر 20 هزار در نمودار l منبع: BTCUSDT در TradingView.com

BTC در حال مبارزه برای ادعای 20000 دلار است، زیرا فروشندگان و خریداران برتری خود را به دنبال دارند. تاکنون، نیروهای قوی بیت کوین با وجود افزایش نوسانات در بازار، قیمت را در سطح پایین نگه داشته اند.

آلت کوین ها کنار گذاشته نمی شوند

آلت کوین ها در 24 ساعت روند نزولی قیمت ها کنار گذاشته نمی شوند. به عنوان مثال، اتریوم 0.3 درصد سقوط کرد و در حال حاضر بالای منطقه 1500 دلار در جریان مطبوعات معامله می شود. سایر آلتکوین های قابل توجه نیز به دلیل نوسان منفی قیمت در بازار کریپتو در قرمز هستند.

SOL کاهش یافت اما سپس افزایش یافت. DOT 0.69% از دست داد، DOGE نیز به صورت جانبی معامله می‌شود، SHIB ضرر کرد، اما بهبود یافت، AVAX 0.37% کاهش یافت. همچنین احساس بازار معکوس است زیرا سطح به “ترس شدید” بازگشته است.

افزایش ناگهانی نوسانات قیمت‌ها، نقدینگی‌ها را در 24 ساعت گذشته افزایش داده است. ارزش در حال حاضر حدود 250 میلیون دلار است. رکورد قابل توجه ترین انحلال واحد شامل مبادله BTC-USDT به ارزش 2 میلیون دلار بود که در صرافی ارز دیجیتال OKEx رخ داد.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا