ارزهای دیجیتال

در حالی که بیت کوین در تلاش برای حفظ بالای 20000 دلار است، آلت کوین ها پیشتاز هستند

بیت کوین در ماه گذشته با مشکل مواجه بوده و برای حفظ 20000 دلار تلاش کرده و چندین بار جایگاه خود را از دست داده است. در این زمان، آلت کوین ها، در حالی که دارایی دیجیتال را در مسیر سقوط دنبال می کردند، از طریق ریکاوری های کوچک ثبت شده در چند هفته گذشته شروع به افزایش سرعت کرده بودند. با نزدیک شدن به اولین بسته هفتگی ماه جولای، عملکرد در سراسر بازار نشان داده است که بیت کوین در حال عقب ماندن است.

آلت کوین ها حرف اول را می زنند

آلت کوین ها بدترین بازنده روند نزولی بوده اند. اگرچه همه شاخص‌ها از جمله بیت‌کوین زیان دو رقمی را تجربه کرده‌اند، اما آلت‌کوین‌های با سقف کوچک به‌خصوص زیان بیشتری را ثبت کرده‌اند. با این حال، اکنون که بازار به سمت چیزی شبیه به روند بهبود پیش می رود، آلت کوین های کوچکتر سر خود را به سمت جلو سوق داده اند تا بیشترین سود را به خود اختصاص دهند.

مطالب مرتبط | آدرس‌های اتریوم فعال سطوح 2020 را لمس می‌کنند، آیا قیمت دنبال می‌شود؟

شاخص Small Cap تا 4.9% نسبت به ماه جولای در هر هفته رشد داشته است. این بازیابی در سراسر شاخص Mid Cap تکرار می شود که در کمال تعجب، بالاترین سود را برای دوره زمانی به دست آورده بود. با 5.0 درصد، شاخص Mid Cap از همه همتایان خود جلوتر است.

در مورد شاخص کل سرمایه، با 3.1 درصد افزایش ثبت شده تاکنون، از روند بهبودی خارج نشد. این سکه‌ها نزدیک‌ترین صعود بیت‌کوین را دنبال کرده‌اند و به این ترتیب، از نظر سودهایی که تاکنون دیده شده است، نزدیک‌ترین به آن بوده‌اند.

BTC returns worse performance against altcoins | Source: Arcane Research

بیت کوین به سرنوشت بدتری دچار می شود

بیت کوین، اگرچه رهبر بازار است، اما کمترین سود را از همه شاخص ها به دست آورده است. این دارایی دیجیتال در زمانی که بازار در ماه ژوئن سقوط می کرد، تا حدودی پناهگاهی امن ایجاد کرده بود، اما آلت کوین ها با شروع به ثبات شدن بازار، همه دستاوردها را به دست می آورند.

سود بیت کوین تاکنون برای ماه جولای به 0.5 درصد رسیده است، که کمترین میزان از همه آنهاست. این امر با توجه به عملکرد سایر شاخص ها به سرعت با کاهش تسلط بر بازار همراه شد. با این حال، این کاهش بسیار اندک بوده و تنها با 0.10- درصد تغییر در هفته گذشته ثبت شده است.

نمودار قیمت بیت کوین از TradingView.com

BTC failed to break $20,500 resistance | Source: BTCUSD on TradingView.com

این بهبود شدید در آلت کوین ها در مقایسه با بیت کوین نشان می دهد که ایمان به آلت کوین های با سقف پایین تر در حال بهبود است. این آلت‌کوین‌ها که پتانسیل بیشتری برای بازدهی بالاتر دارند، بسیار مورد علاقه سرمایه‌گذارانی هستند که به دنبال a 100 برابر یا مشابه

مطالب مرتبط | درجه سانتیگراد با بازپرداخت 120 میلیون دلاری وام، قیمت انحلال را کاهش داد

در مورد منفی های پایدار، آنها همچنان سلطه خود را حفظ می کنند و در واقع رشد خوبی در این مدت داشته اند. استیبل کوین های برتر USDT، USDC و BUSD به ترتیب 0.23، 0.18 و 0.08 درصد افزایش داشتند. در سهم بازار خود BNB نیز این روند را با افزایش 0.06 درصدی دنبال کرد، اما سایر کوین‌های بزرگ دیگر با کاهش 0.22 درصدی از سهم بازار اتریوم مواجه شدند.

Featured image from Binance, charts from Arcane Research and TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا