ارزهای دیجیتال

در حالت Crab، پتانسیل صعودی بیت کوین برای ماه های آینده محدود می شود؟

بیت کوین به زیر 20000 دلار بازگشته است و به نظر می رسد در مسیر آزمایش مجدد پایین محدوده فعلی خود است. این ارز دیجیتال نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌داد، اما در نزدیکی منطقه مقاومت بحرانی در حدود 22000 دلار رد شد.

مطالب مرتبط | Tezos (XTZ) به بالاترین سطح 3 هفته اخیر نزدیک می شود – آیا گاوها می توانند بشکه ای به 1.80 دلار برسند؟

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در 24 ساعت و 7 روز گذشته به ترتیب با 3% و 2% زیان 19800 دلار معامله می شود.

روند BTC با حرکت جانبی در هفته های اخیر در نمودار 4 ساعته به سمت نزول می رود. منبع: BTCUSD Tradingview

در یک بازار اخیر به روز رسانی، میز معاملات QCP Capital به عاملی پرداخته است که ممکن است در آینده قابل پیش‌بینی به تغییر قیمت بیت کوین کمک کند. اینها شامل بازخریدهای آینده کوه Gox و تورم جهانی بود.

QCP Capital درباره احتمال تأثیر منفی بازپرداخت‌های Mt. Gox بر بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال نوشت:

با توجه به استدلال ها و تئوری های متعدد پیرامون انتشار، نمی توان در مورد تأثیر دقیق آن مطمئن بود. نکته اصلی ما این است که احتمال زیادی وجود دارد که عرضه بیت کوین به زودی به بازار سرازیر شود.

در بهترین سناریو، بیت کوین با فشار نزولی مواجه خواهد شد که به اتریوم و سایر آلتکوین ها اجازه می دهد تا کمی فضای تنفسی به دست آورند. این بخش ممکن است پس از یک دوره طولانی افزایش تسلط بیت کوین، سودهایی را ثبت کند.

همانطور که QCP Capital گفت، بدترین سناریو فشار فروش اضافی برای بیت کوین است، و کل بازار کریپتو قیمت ها را به پایین ترین حد سالانه خود یا عمیق تر به محدوده بازار نزولی سوق می دهد. خیلی چیزها به برنامه باز کردن قفل Mt. Gox بستگی دارد، و اینکه آیا قربانیان تسلیم عدم اطمینان بازار شوند یا منتظر بمانند تا قیمت BTC به اوج های قبلی بازگردد.

QCP Capital پیش‌بینی زیر را در مورد آنچه که می‌تواند در کوتاه‌مدت برای بیت‌کوین ذخیره کند، انجام داد.

ما در این سطوح کاملاً نزولی نیستیم، اما فکر می‌کنیم که تقاضای ناگهانی برای ساختارهای تماس ممکن است سطوح برگشت ریسک را کمی بیش از حد به سمت بالا سوق داده باشد. کیس پایه ما همچنان به معاملات جانبی با خطر افت شدید و سقف صعودی (…) ادامه می دهد.

چه چیزی می تواند بیت کوین را به سمت سبز بازگرداند؟

فردا، ایالات متحده چاپ جدید شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) را منتشر خواهد کرد. پس از یک تغییر تهاجمی در سیاست پولی از سوی فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو)، فعالان بازار انتظار کاهش این معیار را دارند.

اگر چاپ CPI نشانه کاهش تورم باشد، بازار کریپتو می تواند تا حدودی تسکین یابد. 18600 دلار و 22000 دلار به عنوان سطوح حمایت و مقاومت اصلی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

مطالب مرتبط | آیا کارکنان راه دور فناوری اطلاعات کره شمالی شرکت های رمزنگاری را هدف قرار می دهند؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم

علاوه بر این، علی مارتینز، تحلیلگر نشان داد که بیت کوین در یک “دیوار تقاضای مهم” نشسته است. 570,000 آدرس وجود دارد که بیت کوین را در حدود سطوح فعلی آن خریداری کرده اند، همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، 20,900 دلار سطح بعدی است که در صورت حرکت صعودی باید تماشا کنید.

بیت کوین BTC BTCUSD
منبع: IntoTheBlock از طریق علی مارتینز


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا