ارزهای دیجیتال

در اینجا کریپتوهایی هستند که در طول حمام خون سبز ماندند

بازار کریپتو در حال بازگشت از یک حرکت ناگهانی دیگر به پایین ترین سطح با بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ است که زیان های سنگینی را ثبت کرده اند. در این محیط خطرناک برای ریسک، چند توکن منتخب هنوز در سود هستند و پتانسیل آن را دارند که در هفته‌های آتی برخلاف موج شنا کنند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین دوباره به محدوده معاملاتی خود با 19200 دلار بازگشته است و پس از یک بازبینی سریع نزدیک به پایین‌ترین سطح سالانه خود، بازگشته است. اتریوم روند مشابهی را دنبال می کند اما همچنان در 24 ساعت گذشته ضررهایی را حفظ کرده است و کاردانو و سولانا بدترین عملکرد را به ثبت رسانده اند.

در بازه زمانی بالاتر، کاردانو و سولانا به ترتیب 14 و 12 درصد زیان را در هفته گذشته ثبت کردند. به طور خاص، ADA پس از اجرای ترکیب کننده هارد فورک (HFC) “Vasil” که منجر به کاهش قیمت منفی پایدار کمتر از حمایتی که قبلا در حدود 0.40 دلار تعیین شده بود، نتوانست به شتاب صعودی دامن بزند.

این توکن‌ها با روند پایین‌تر کریپتوهای بزرگ‌تر، سود کسب می‌کنند

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که در یک دوره ۷ روزه، Huobi (HT)، TerraClassicUSDC (USTC)، Quant (QNT) و Maker (MKR) بهترین دارایی‌ها در این فضا هستند. اولین گروه از این گروه های HT منتخب در این مدت 74 درصد سود را ثبت می کند.

در این بین، استیبل کوین الگوریتمی اکوسیستم شکست خورده Terra افزایش 65 درصدی را تجربه کرد. در حالی که MKR و QNT در هفته گذشته افزایش متوسط ​​​​شمال 12 درصدی داشته اند.

مدل قبلی از این توکن ها، Huobi’s HT، به دلیل تصاحب احتمالی درباره سرمایه بر دارایی های صرافی، عملکرد قیمتی مثبتی را تجربه می کند. دلالان بر اساس پتانسیل پلتفرم برای مشاهده اجرای توکن در موارد استفاده جدید و ورود کاربران جدید وارد عمل می شوند.

جاستین سان، بنیانگذار و دیپلمات TRON، عضو مشاور جهانی هوبی، از طریق حساب رسمی توییتر خود به این احتمال اشاره کرد. از این نظر، و مشابه عملکرد قیمت USTC، این توکن ها به دلیل رویدادهای مرتبط با اخبار و نه عوامل بنیادی، عملکرد مثبت قیمتی را مشاهده می کنند.

از میان کریپتوهای گروه بالا، MKR بیشترین پتانسیل را برای حفظ شتاب صعودی خود دارد. MakerDAO و جامعه دارندگان MKR پیشنهادهایی را با حمایت نام‌های اصلی این صنعت برای بهبود پلتفرم و سیستم خزانه‌داری آن اجرا کرده‌اند.

داده‌های Material Indicators نشان می‌دهد که تقریباً هر طبقه سرمایه‌گذار در طی این سقوط ناگهانی جلسه معاملاتی، اقدام به خرید MKR کرده است. این باعث شد که قیمت MKR از پایین ترین سطح 927 دلار به سطح فعلی 937 دلار بازگردد.

با این حال، این ارز دیجیتال برای گسترش شتاب صعودی فعلی خود به حمایت سرمایه گذاران بزرگتر نیاز دارد. اگر بازار کریپتو بتواند خرس‌ها را از تصاحب فعالیت‌ها در آخر هفته باز دارد، MKR ممکن است به قیمت 1000 دلار برسد.

قیمت MKR در یک رالی در نمودار 4 ساعته. منبع: MKRUSDT Tradingview


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا