ارزهای دیجیتال

در اینجا چیزی است که جریان های نهادی بیت کوین در مورد ماه جولای می گویند

قیمت بیت کوین در ماه آگوست شروع پر حادثه ای داشته است و به نظر نمی رسد به این زودی ها متوقف شود. بیشتر، این اثرات باقی مانده از آنچه در بازارها در ماه جولای رخ داد، جایی است که قیمت بیت کوین در واقع به بالای 24000 دلار رسیده بود. در همین راستا، جریان‌های نهادی در مورد بیت‌کوین حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، به‌ویژه وقتی صحبت از نگاه پول کلان به دارایی دیجیتال به میان می‌آید.

رشد ورودی بیت کوین قوی است

جریان ورودی بیت کوین برای ماه جولای در واقع یک روند صعودی ثابت را حفظ کرده بود. این دارایی دیجیتال توانست 85 میلیون دلار ورودی دیگر را برای هفته آخر جولای دریافت کند که عمدتاً برای بیت کوین طولانی مدت بود. در همان زمان، بیت کوین کوتاه با خروج 2.6 میلیون دلار در هفته به کاهش ادامه داد.

سایرین در این فضا نیز از ورودی‌ها لذت بردند و در پایان، این ماه قوی‌ترین ماه ورودی تاکنون برای سال 2022 بوده است. این به این دلیل است که 474 میلیون دلار ثبت شده بود که تقریباً خروجی‌های خروجی را جبران کرده بود. در ماه ژوئن ارزهای دیجیتال را با 481 میلیون دلار تکان داد.

BTC trading at $22,900 | Source: BTCUSD on TradingView.com

اکنون این پنجمین هفته متوالی ورودی برای همه محصولات سرمایه گذاری دیجیتال است که بیشتر آنها از آمریکای شمالی آمده اند. کانادا 67 میلیون دلار درآمد داشته است در حالی که ایالات متحده 15 میلیون دلار بسیار کمتر از این درآمد را ثبت کرده است.

در سراسر این حوضچه، کشورهایی مانند برزیل و سوئد نیز در جریان ورودی، هرچند به میزان کمتر، مشارکت داشتند. سایر افرادی که شاهد ورودی های جزئی بودند عبارتند از Solana و Polkadot به ترتیب با 1.5 و 0.4 میلیون دلار.

آنچه این برای بازار می گوید

معکوس شدن روند خروجی در ماه ژوئیه به دنبال بهبود روحیه سرمایه گذاران در چند هفته گذشته است. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد تنها کسانی نیستند که نسبت به بازار خوش‌بین‌تر هستند، بلکه سرمایه‌گذاران نهادی نیز تأثیر بهبود را احساس می‌کنند.

برجسته ترین بیت کوین بوده است که بیشترین بهره را از این جریان های ورودی داشته است. و اگرچه اتریوم نتوانست بهبود قابل توجهی از سرمایه گذاران نهادی داشته باشد، اما اخیراً نیز شاهد افزایش اعتماد در بازار بوده است.

اساساً، با وجود فعالیت کم معاملاتی در این فضا، چرخش جزر و مد اتفاق افتاده است. جریانهای خالص از مبادلات همچنان به سمت یک روند انباشتی است که منعکس کننده این احساسات صعودی است. از آنجایی که سرمایه گذاران این روند صعودی را از ماه جولای به آگوست وارد می کنند، کاملاً ممکن است که بهبود بیشتری در بازار وجود داشته باشد.

Featured image from BitIRA, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش‌های بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا