ارزهای دیجیتال

در اینجا دلیلی است که باید اضافه کردن Polygon، Polkadot و Magniswap را به دارایی های رمزنگاری خود در نظر بگیرید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازار سکه یک اکوسیستم دائما در حال تحول است. در هر روز، هزاران سکه در بازار کریپتو وجود دارد. در نتیجه، می‌تواند باعث اشتباه شود که کدام یک از آنها به سبد سهام شما وارد می‌شود. اگر علاقه مند به یافتن بهترین سکه های رمزنگاری هستید، در جای مناسبی هستید. این قطعه نشان می دهد که چرا باید Polygon، Polkadot و Magniswap را خریداری کنید.

چند ضلعی (MATIC)

هنگامی که شبکه اتریوم راه اندازی شد، به سرعت توسط بسیاری از علاقه مندان و معامله گران در فضای کریپتو پذیرفته شد. بسیاری نتوانستند بر توانایی بلاک چین برای میزبانی پروژه ها و برنامه های غیرمتمرکز با استفاده از قراردادهای هوشمند غلبه کنند. شبکه اتریوم رشد کرد و برای مدتی به رشد خود ادامه داد، اما در نهایت شلوغ شد و پردازش تراکنش‌های خود را برای معامله‌گران و کاربران ارزهای دیجیتال دشوار کرد. این منجر به نیاز به یک راه حل پایدار شد که از انتقال بدون درز با نرخ پایین پشتیبانی کند. Polygon یک راه حل لایه 2 یا مقیاس گذاری رمزنگاری است که برای موثرتر کردن اتریوم طراحی شده است.

در اینجا دلیلی است که باید اضافه کردن Polygon، Polkadot و Magniswap را به دارایی های رمزنگاری خود در نظر بگیرید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

این زنجیره جانبی در کنار بلاک چین اصلی اتریوم اجرا می شود. این مسئول تضمین این است که کاربران اتریوم می توانند به سرعت و با کارمزد پایین معامله کنند. MATIC توکن اصلی این پروتکل غیرمتمرکز است و برای شرط بندی، کارمزد تراکنش ها و غیره استفاده می شود. Polygon در سال 2017 عرضه شد و از آن زمان تاکنون در صدر بازار سکه قرار گرفته است. مکانیزم اثبات سهام Polygon یکی از بهترین ها در بازار سکه است. انتظار می رود که کاربران MATIC قدرت این بلاک چین را به سبد دارایی های ارزهای دیجیتال کمک کنند.

پولکادوت (DOT)

پیش از این، قابلیت همکاری یک موضوع جدی در فضای کریپتو بود. بسیاری از کاربران و توسعه دهندگان به سادگی می خواستند بدانند چگونه می توان چندین بلاک چین را با یکدیگر تعامل کرد. ارتباط بلاک چین های پروژه های مختلف با یکدیگر غیرممکن بود. پولکادوت یکی از خلاقانه‌ترین راه‌ها برای پروژه‌های رمزنگاری برای اثبات توانایی خود در تعامل با یکدیگر است. این پروژه رمزنگاری تضمین می‌کند که ارزش و داده‌ها می‌توانند در زنجیره‌های بلوکی مختلف ارسال شوند. این راه حل رمزنگاری نیز به گونه ای طراحی شده است که سریع و مقیاس پذیر باشد. DOT توکن بومی است که در این بلاکچین پیدا خواهید کرد. کاربران می‌توانند این ارز دیجیتال را برای سهامداری و حاکمیت اعمال کنند.

1662545622 208 در اینجا دلیلی است که باید اضافه کردن Polygon، Polkadot
در اینجا دلیلی است که باید اضافه کردن Polygon، Polkadot و Magniswap را به دارایی های رمزنگاری خود در نظر بگیرید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

Polkadot برای استفاده از زنجیره های موازی برای اتصال شبکه های ناسازگار قبلی طراحی شده است. بلاک چین پولکادوت را می توان به شبکه اصلی (زنجیره رله) تقسیم کرد و زنجیره های موازی توسط کاربر ایجاد کرد. همچنین یک لایه اتصال به نام پل وجود دارد. این فناوری نوآورانه اجازه می دهد تا ارزش و داده در هر شبکه ای که شما انتخاب می کنید ارسال شود. حتی نشانه هایی وجود دارد که پولکادوت می تواند به شبکه های بلاک چین اجازه دهد تا ارتباطات خارج از بلاک چین برقرار کنند. به دلیل معماری قابل توجه اثبات سهام، Polkadot می تواند تا 1000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند. این به طور قابل توجهی سریعتر از اکثر توکن های رمزنگاری موجود در بازار سکه است.

بزرگنمایی (MAGNI)

Magniswap افزودنی جدید به ارزهای دیجیتال است اما نوید می دهد که همه را به وجد بیاورد. به گفته توسعه دهندگان Magniswap، این پروژه ارز دیجیتال راه حل های پایداری را ارائه می دهد و موارد استفاده بهتری را در بازار سکه ایجاد می کند. MAGNI نشانه اصلی این پلتفرم است. به معامله‌گران و کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌های منحصربه‌فرد روی پلتفرم را می‌دهد، از جمله سهامداری، مبادله، کشاورزی بازده و کسب استخر نقدینگی.

1662545622 861 در اینجا دلیلی است که باید اضافه کردن Polygon، Polkadot
در اینجا دلیلی است که باید اضافه کردن Polygon، Polkadot و Magniswap را به دارایی های رمزنگاری خود در نظر بگیرید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

Magniswap در حال حاضر در ماموریتی برای تغییر چهره crypto DeFi است. همچنین برنامه هایی برای تبدیل شدن به برترین محصول DeFi در بازار سکه دارد. توسعه دهندگان این توکن رمزنگاری کمبودهای عمده ای را در فضای کریپتو شناسایی کرده اند. آنها Magniswap را به عنوان یک راه حل موثر برای همه این مشکلات ارائه می دهند. این شرکت قصد دارد با ارائه راه‌حل‌های مبتکرانه مبتنی بر بلاک چین، ارائه عملیات خرید و فروش یکپارچه، و ارائه ویژگی‌های بانکی نوآورانه با کمک بلاک چین، به مشکلات DeFi رسیدگی کند. اگر می‌خواهید وارد واگن MagniSwap شوید، می‌توانید در پیش‌فروش آنها شرکت کنید.

وب سایت: https://magniswap.io/

پیش فروش: https://signup.magniswap.io/register

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا