ارزهای دیجیتال

در اینجا به این موضوع می پردازیم که چرا اتریوم هنوز از بازار خارج نشده است

اتریوم در آخر هفته شاهد نزولی قابل توجهی بوده است. این توسط هکر FTX، که در حال حاضر صدها هزار ETH را در اختیار دارد، آغاز شد و برخی از این سکه ها را در آخر هفته برای بیت کوین ریخت. پس از دامپینگ حدود 10000 ETH، دارایی دیجیتال بیش از 7 درصد کاهش یافته است زیرا تعداد زیادی از سرمایه گذاران به دنبال کیف پول هستند.

درد بیشتری برای ETH در راه است

با نگاهی به تاثیر هکر FTX که ETH را به بیت‌کوین می‌فروشد بر بازار، و با مشاهده موجودی آدرس، بر کسی پوشیده نیست که اتریوم هنوز به طور کامل از جنگل خارج نشده است. چشمان زیادی به کیف پول هکرها که حاوی بیش از 180000 ETH است، بیش از 200 میلیون دلار است.

حتی در حال حاضر، هکر به تخلیه بیشتر ETH ادامه می دهد و فشار فروش بیشتری را بر ارز دیجیتال وارد می کند. روز دوشنبه، هکر 15000 ETH دیگر را تخلیه کرد که بر اساس داده های زنجیره ای به BTC تبدیل شد. با توجه به الگوی فروش، به نظر می رسد هکر در تلاش است تا رمزارز دزدیده شده را به BTC تبدیل کند و احتمالاً بعداً آن را از طریق یک میکسر اجرا می کند.

فروش مداوم از سوی هکری که اکنون یکی از بزرگترین نهنگ‌های اتریوم است، می‌تواند به قیمت اتریوم آسیب بیشتری وارد کند. در 24 ساعت گذشته، قیمت اتریوم در حال حاضر بیش از 7 درصد کاهش یافته است و باعث می‌شود محدوده قیمت‌های سه رقمی برای اتریوم افزایش یابد.

ETH falls to $1,100 | Source: ETHUSD on TradingView.com

آیا اتریوم می تواند نگه دارد؟

گاوهای اتریوم به مبارزه با فشار فروش که توسط هکر FTX ایجاد می‌شود، ادامه می‌دهند، اما تنها کارهای زیادی می‌توانند انجام دهند. در طول زمستان کریپتو مانند زمستانی که در حال حاضر تجربه می شود، قیمت ارزهای رمزپایه در حال حاضر کاهش یافته است و آنها را مستعد کاهش بیشتر می کند.

اگر هکر FTX تمام 180000 توکن باقیمانده را در بازار رها کند، در این زمان تقاضای کافی برای جذب آن وجود ندارد. حمایت 1000 دلاری در حال حاضر ضعیف شده است و برداشت آسان را برای خرس ها نیز فراهم می کند.

از طرف دیگر، هکر می‌تواند فروش سکه‌ها را متوقف کند تا منتظر بهبود قیمت باشد که به بازار زمان می‌دهد تا واقعاً جای خود را پیدا کند. اما احساسات در این فضا در حال حاضر کاهش یافته است و سرمایه گذاران یک بار دیگر در پوسته خود عقب نشینی کرده اند زیرا شاخص ترس و طمع به ترس شدید اشاره می کند.

Featured image from MARCA, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا