ارزهای دیجیتال

درک رشد اخیر حرکت برای کسب درآمد

تشویق افراد به ورزش یکی از سخت ترین چالش ها در صنعت تناسب اندام است. در حالی که همه می دانند که ورزش کردن برای آنها خوب است، انجام این کار می تواند دلهره آور و خسته کننده باشد. یکی از روش‌های جذاب برای جذب افراد به تناسب اندام، برنامه‌های حرکت برای کسب درآمد است. این پروژه ها با پرداخت پول به افراد برای انجام این کار، انگیزه انجام کار را فراهم می کند.

پروژه های انتقال به درآمد مدتی است که وجود داشته اند، اما اخیراً رشد فوق العاده ای داشته اند. یکی از کاتالیزورهای این امر، موفقیت عظیمی است که StepN دیده است، که یک سرویس حرکت برای کسب درآمد متمرکز بر Web3 است که باعث ایجاد تبلیغات در بخش‌های فناوری و تناسب اندام شده است. این امر باعث شده است که بسیاری از شرکت های جدید شروع به ارائه بازده مالی به افرادی کنند که در حال فعالیت هستند. بیایید دو دلیل را بررسی کنیم که چرا این نوع خدمات تناسب اندام به خوبی انجام می شوند.

ایجاد اعتماد بین احزاب

در گذشته، بسیاری از شرکت‌ها محصولات بی‌شماری را برای تشویق افراد به ورزش طراحی می‌کردند، اما در نهایت هیچ‌کدام از آنها موفق نشدند. این عمدتا به این دلیل بود که شکاف اعتماد بین شرکت‌کنندگان و شرکت‌ها وجود داشت. علاوه بر این، مردم در مورد اینکه آیا پول خود را در ازای ورزش دریافت خواهند کرد یا خیر، شک داشتند، بنابراین برای بسیاری از برنامه‌های حرکت برای کسب درآمد، کار سخت و جذاب شد.

با این حال، این مسئله اعتماد اخیراً از طریق فناوری بلاک چین حل شده است. پروژه‌هایی مانند StepN شفاف و بدون اعتماد کار می‌کنند – کاربران می‌توانند مطمئن باشند که پولی را برای ورزش دریافت خواهند کرد، زیرا وجوه آن‌ها به صورت غیرمتمرکز مدیریت و آزاد می‌شود. به جای نگرانی در مورد اینکه آیا یک سازمان متمرکز پرداخت خواهد کرد، آنها می توانند مطمئن باشند که یک پروژه غیرمتمرکز با استفاده از قراردادهای هوشمند این کار را انجام می دهد، زیرا آنها به صورت رمزنگاری برای انجام این کار برنامه ریزی شده اند.

پروژه دیگری که از این فناوری استفاده می کند FitBurn است، یک پروژه حرکت برای کسب درآمد مبتنی بر بلاک چین که نه تنها از نظر مالی افراد را تشویق می کند تا ورزش کنند، بلکه برای از دست دادن کالری نیز به مردم پول می دهد. این یک استراتژی جدید نوآورانه در صنعت تناسب اندام است که به آن اشاره می شود سوختن برای کسب درآمد. Fitburn از این، همراه با NFT ها و مکانیک های گیم پلی، برای ایجاد یک اکوسیستم غنی استفاده می کند تا کاربران را از نظر مالی برای ورزش به روشی همه جانبه تشویق کند.

“فرهنگ شلوغی” سلامت مردم را کاهش داده است

در عصری که مردم به دلیل انجام هر گونه فعالیتی که درآمدی برایشان به همراه ندارد، از سوی رسانه ها و همتایان خود شرمنده می شوند، جای تعجب نیست که ورزش مورد غفلت قرار گرفته باشد. امروزه، مردم نیاز دارند که تقریباً به طور انحصاری بر پول نقد تمرکز کنند، تا جایی که کار کردن و اوقات فراغت همیشه سازنده تلقی نمی شود. با این حال، با شرکت هایی مانند StepN و Fitburn، کار کردن می تواند سودآور و سودآور باشد و به عنوان انگیزه ای عالی برای بهبود سلامت و در عین حال بهبود وضعیت مالی افراد عمل کند.

اینطور نیست که مردم نمی خواهند ورزش کنند. در عوض، آن‌ها احساس نمی‌کنند که وقت کافی برای این کار را دارند، زیرا بهتر است این زمان را صرف افزایش مالی خود کنند. این پروژه های وب 3 با دو برابر شدن ورزش به عنوان یک سرمایه گذاری پول ساز، این مشکل را کاملاً از بین می برند و آن را برای عصر کنونی عالی می کند.

مشوق های مالی و آینده تناسب اندام

جاری بی اعتماد و فناوری‌های غیرمتمرکز امروزی، همراه با فرهنگ بسیار پول محوری که ما در آن زندگی می‌کنیم، شرایط عالی را برای شکوفایی پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد ایجاد کرده‌اند. مردم مشتاق دریافت پول در حین تناسب اندام هستند و فناوری بلاک چین تضمین می کند که کاربران وجوهی را که به آنها وعده داده شده است دریافت کنند.

StepN ممکن است این خدمات را محبوب کرده باشد، اما آنها فقط سطح آنچه را که در این زمینه از صنعت تناسب اندام امکان پذیر است خراش می دهند. مدعیان دیگری مانند FitBurn با تاکتیک‌ها و راه‌حل‌های نوآورانه جدید مانند سوزاندن برای کسب درآمد پیشرو هستند. با افزایش محبوبیت اخیر و انفجاری آنها، دیدن چگونگی توسعه و تکامل این پروژه ها در کنار سایر بخش های وب 3 بسیار جذاب خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا