ارزهای دیجیتال

دارندگان کیف پول Quant (QNT) در 7 روز گذشته به بیش از 90000 رسید

کوانت (QNT) ممکن است از نظر تسلط اجتماعی مانند بیت کوین و برخی از آلتکوین های دیگر مانند اتریوم، دوج کوین و حتی شیبا اینو نباشد، اما بی سر و صدا حرکت خود را انجام می دهد تا در حال حاضر در لیست دارایی های رمزنگاری ضروری قرار گیرد. .

ارز دیجیتال، رتبه 32nd از نظر ارزش بازار، به نظر می رسد پس از تجربه یک رکود شدید در بازار گسترده تر ناشی از سقوط FTX که قبلاً سومین پلت فرم مبادلات بزرگ در جهان بود، کمی بهبود یافته است.

با توجه به پیگیری از کوینگککوطی هفت روز گذشته، کوانت موفق به جهش 7.7 درصدی شد و تاکنون ضررهای 30 روزه خود را به تنها 44 درصد کاهش داده است. در زمان نگارش این مقاله، دارایی دیجیتال با قیمت 115.85 دلار در حال تغییر است.

به نظر می‌رسد عملکرد ثابت آلت‌کوین علی‌رغم وقوع چندگانه چرخه‌های نزولی در بازار طی چند ماه گذشته، علاقه بیشتری را برای آن برانگیخته است، همانطور که با افزایش ناگهانی اما چشمگیر آدرس‌هایی که دارایی کریپتو را نگه می‌دارند، مشهود است.

Image: Invezz

رشد مناسب برای کوانت

برخی از کارشناسان معتقدند که یکی از بهترین راه‌ها برای اندازه‌گیری رشد یک شبکه رمزنگاری، تعداد آدرس‌هایی است که یک ارز دیجیتال خاص را در خود جای داده است.

Quant بریدگی an نقطه عطف مهم در آن بخش با موفقیت 13000 کیف پول را تنها در یک بازه زمانی هفت روزه اضافه کرد.

این بزرگترین عددی است که توسط QNT به صورت هفتگی محاسبه شده است. همچنین ذکر این نکته مهم است که در طول 236 هفته گذشته، شبکه کریپتو 77000 آدرس را ثبت کرده است که این ارز دیجیتال را در خود جای داده است.

کیف پول های QNT در هفته گذشته به دنبال بزرگترین افزایش هفتگی در تعداد آدرس ها، از 90000 عدد گذشت.

چون این سنبله ناگهانی همزمان با سقوط بازار کریپتو به دلیل سلسله اتفاقات ناگوار که منجر به فروپاشی پلتفرم FTX شد، برخی کارشناسان معتقدند هجوم قابل توجهی از توکن های کوانت از صرافی های مختلف وجود داشته است.

QNT عضله بلند مدت خود را منعطف می کند

حتی با وجود پیشرفت مثبت، نمی توان انکار کرد که QNT نیز زمانی که کل بازار به طور جمعی کاهش یافت و همه دارایی های کریپتو دچار افت شدید قیمت شدند، ضربه خورد.

در واقع، کوانت تا 94 دلار کاهش یافت. با این حال، آلتکوین سطح متفاوتی از انعطاف پذیری را به نمایش گذاشت زیرا با وجود فشار شدید فروش، دامنه حمایت خود را به طور پیوسته حفظ کرد. با انجام این کار، خود را از بررسی مجدد نشانگر 40 دلاری که به عنوان پایین ترین سطح سال تا به امروز (YTD) در نظر گرفته می شود، جلوگیری کرد.

علاوه بر این، در دو روز گذشته، ارز دیجیتال توانسته بود ارزش آن را افزایش دهد با بیش از 30 درصد، روایت مرحله انباشت قوی را تأیید می کند که منجر به افزایش ناگهانی تعداد آدرس های نگهدارنده آن شد.

علاوه بر این، شبکه کوانت بالاترین نرخ رشد خود را در این ماه ثبت کرده است، که نشان‌دهنده یک ابزار قوی و عملکرد ارگانیک است که نویدبخش خوبی برای دارایی است و نشانه‌هایی برای سرمایه‌گذارانی است که قصد خرید توکن را دارند.

JkQmhkrO

QNT total market cap at $1.45 billion on the daily chart | Featured image from SheKnows, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا