ارزهای دیجیتال

دارندگان بلندمدت بیت کوین زیر آب، دارای تلفات غیر واقعی 14-% در هر گلاسنود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

دارندگان بلندمدت بیت کوین زیر آب، دارای تلفات غیر واقعی 14-% در هر گلاسنود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

خوراکی های کلیدی:

  • آخرین گزارش هفتگی Glassnode بازارهای نزولی گذشته را بررسی کرد تا مشخص کند آیا پایین بیت کوین در حال شکل گیری است یا خیر
  • چندین شاخص بازار به این واقعیت اشاره می کنند که LTH ها و ماینرهای کریپتو ماه ها از تسلیم خارج شده اند
  • با توجه به یافته های Glassnode، قیمت بیت کوین می تواند در کوتاه مدت در جهت منفی حرکت کند.

گلس‌نود چرخه‌های خرس قبلی را بررسی کرد تا پایین بیت کوین را مشخص کند

در آخرین گزارش هفتگی خود – به درستی نامگذاری شده است فشار روی دست های الماس ایجاد می شود – محققان گلس‌نود روند نزولی بیت‌کوین گذشته را بررسی کردند تا تعیین کنند که آیا «تسلیم گسترده» نزدیک است یا خیر و – با بیش از 70 درصد کاهش معاملات بیت‌کوین از بالاترین رکورد خود – به پایین‌ترین سطح رسیده است.

بر اساس این گزارش، رفتار دارندگان بلندمدت (LTHs) – که توسط گلاس‌نود به عنوان سرمایه‌گذارانی که حداقل 155 روز روی دارایی‌های دیجیتال خود نگه می‌دارند، تعریف می‌شود – یکی از مهم‌ترین معیارها هنگام شناسایی پایین‌ترین سطح خرس است.

بر اساس معیار نسبت سود خروجی مصرف شده درازمدت (LTH-SOPR) با نرخ های فعلی بازار تقریباً 20000 دلار به ازای هر بیت کوین، LTH هایی که مایل به خرج کردن سکه های خود هستند، به طور متوسط ​​33 درصد ضرر دارند. برای زمینه، نسبت LTH-SOPR 1.0 به این معنی است که سکه‌ها دقیقاً بر اساس هزینه‌شان خرج می‌شوند.

دارندگان بلند مدت بیت کوین در بازارهای نزولی
منبع تصویر: Glassnode

نسبت فعلی 0.67 بالاتر از بازار نزولی کوتاه مدت مارس 2020 است، اما همچنان به طور قابل توجهی پایین تر از بازارهای نزولی طولانی مدت است که به ترتیب در سال 2014 و 2018 شروع شده بودند.

به همین ترتیب، LTH ها در حال حاضر به طور متوسط ​​در زیر آب قرار دارند و در مجموع 14 درصد تلفات غیرقابل تحقق دارند.

نسبت LTHs به STH فعلی هنوز بسیار بالاتر از پایین ترین سطح بازار قبلی است

عامل مهم دیگری که هنگام تلاش برای اندازه گیری کف بازار – حداقل هنگام بررسی داده های تاریخی – باید در نظر گرفت، نسبت بین LTH ها و دارندگان کوتاه مدت (STHs) است. STH ها توسط گلاسنود به عنوان سرمایه گذارانی تعریف می شوند که دارایی های دیجیتال خود را کمتر از 155 روز نگه داشته اند. محققان خاطرنشان کردند:

“تشکیل پایین اغلب با LTH ها همراه است که بخش بزرگی از زیان های تحقق نیافته را به دوش می کشد. به عبارت دیگر، برای اینکه بازار نزولی به کف نهایی برسد، سهم سکه‌هایی که با زیان نگهداری می‌شوند باید در درجه اول به کسانی منتقل شود که کمترین حساسیت را نسبت به قیمت دارند و بالاترین اعتقاد را دارند.

در حال حاضر، بیش از 16 درصد از عرضه بیت کوین از دست رفته توسط STH ها نگهداری می شود، که نشان می دهد این دارندگان جدید باید قبل از ایجاد یک “پایین انعطاف پذیر” به LTH ها بالغ شوند. با توجه به داده های تاریخی، سهم عرضه در ضرر نگه داشته شده توسط STH ها در جریان رویدادهای کاپیتولاسیون قبلی به زیر آستانه 5 درصد رسید.

نسبت دارندگان بلندمدت بیت کوین در بازارهای نزولی
منبع تصویر: Glassnode

علاوه بر LTH ها که دارایی های خود را می فروشند به صورت دسته جمعی، از دست دادن اعتقاد ماینرها یکی دیگر از ویژگی های بارز بازارهای نزولی در مراحل آخر است. این گزارش اشاره می کند که معدنچیان در واقع اخیراً با فشارهای شدیدی روبرو هستند. مجموع درآمد ماینرها به دلار – که توسط Puell Multiple ردیابی می شود – 49٪ کمتر از میانگین یک ساله است.

گلس‌نود پیش‌بینی می‌کند که اگر قیمت‌ها در سه‌ماهه سوم 2022 بهبود معنی‌داری را تجربه نکنند، می‌توانیم ماینرها را ببینیم که مجبور می‌شوند دارایی‌های BTC خود را در مقادیر زیادی برای پوشش هزینه‌های عملیات بفروشند. گلاسنود نوشت:

“مدت تسلیم ماینرها در بازار نزولی 2018-2019 حدود 4 ماه بود، در حالی که چرخه فعلی تنها از 1 ماه پیش شروع شده است.”

مشابه نسبت STH ها، داده های مربوط به ماینرهای بیت کوین نشان می دهد که تسلیم گسترده هنوز ماه ها باقی مانده است. نمودارهای پیش‌بینی قیمت که به‌صورت الگوریتمی تولید می‌شوند، به نظر می‌رسد که با احساسات منفی بازار که در این گزارش آمده است موافق هستند و پیش‌بینی می‌کنند که در ماه‌های آینده کاهش قابل‌توجهی در ارزش بیت‌کوین در کارت‌ها وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا