ارزهای دیجیتال

داده های کلیدی روند مثبت را برای دارندگان بلندمدت بیت کوین نشان می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت کوین از جمله دارایی هایی است که نوسانات بالایی را در بازار خرس کریپتو فعلی نشان داده است. اخیراً قیمت بیت کوین در حدود 20 هزار دلار بوده است. با این حال، عدم اطمینان با ارز دیجیتال پیشرو، اکثر دارندگان بلندمدت آن هیچ انحرافی از توکن نشان نداده‌اند. از این رو، به نظر نمی رسد موضعی اتخاذ کرده باشند.

داده‌های Crypto Quant، یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای، برخی از فروش‌ها را از دارندگان بیت‌کوین صرف نظر از قیمت پایین آن ذکر کرده است. با این حال، احساس فروش فعلی بیت کوین در انتظار کاهش بیشتر قیمت بیت کوین است. این برخلاف فروش قبلی است که بر اساس تصور افزایش قیمت برای پادشاه ارزهای دیجیتال ساخته شده بود.

مطلب پیشنهادی | قیمت توکن CEL با ورشکستگی درجه سانتیگراد 50 درصد کاهش یافت

اما به نظر می رسد ادامه زمستان کریپتو فشار بیشتری را بر دارندگان بلندمدت بیت کوین وارد می کند. قدوسی‌فر نویسنده کریپتو کوانت خاطرنشان کرد که بیشتر فروش‌های اخیر بیت کوین متعلق به دارندگان توکن یک ساله است.

علاوه بر این، بیان کرد که چنین اقدامی در چرخه های گذشته تنها زمانی رخ می دهد که قیمت بیت کوین افزایش یافته است. بنابراین، دارندگان احتمالاً از کاهش قیمت بیت کوین در آینده می ترسند.

همانطور که زمستان کریپتو شدیدتر می شود، بازار بیت کوین شاهد افزایش فعالیت نهنگ ها است. پیش از این، به نظر می رسید که دست های قوی تر روند رو به رشد BTC را نادیده می گرفتند.

با این حال، با مشاهده پیشی گرفتن بازار از قیمت واقعی خود، آنها باید به منطقه کاهش سرمایه بپیوندند. اقدامات آنها باعث شد که دارندگان طولانی مدت بیت کوین بیشتر دارایی های خود را بفروشند.

شاخص ریسک بیت کوین به پایین ترین حد خود رسیده است

تجزیه و تحلیل بیشتر شاخص های کلیدی بیت کوین برای سرمایه گذاری آن دلگرم کننده نیست. در حال حاضر، شاخص ریسک کلیدی ذخایر بیت کوین در پایین ترین حد خود قرار دارد. این شاخص معیاری از اعتماد دارندگان به BTC را نشان می دهد.

الگوی مد روز برای اندیکاتور ریسک ذخایر بیت کوین طی چند ماه گذشته افت شدیدی را نشان داده است. در میان چندین عامل مخالف با ثبات بزرگترین ارز دیجیتال، بازار نزولی غالب و سایر شاخص های اقتصاد کلان است.

بیت کوین تا نوامبر 2021 همواره حدود 60 درصد از ارزش خود را از دست داده است. آنها به روند نزولی اشاره می کنند.

بیت کوین در نمودار روزانه حدود 20000 دلار است | منبع: TradingView.com

طبق نظر یکی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، مراد، بازار به منطقه پایانی بازه زمانی بالای خود رسیده است. او ادامه داد که شاخص ریسک ذخیره بیت کوین در پایین ترین زمان خود، گویای موقعیت کم ارزش آن است.

مطلب پیشنهادی | Loopring Wobbles در 2 ماه گذشته – آیا LRC می تواند در این حلقه بماند؟

مفهوم یا یک نشانگر شکسته یا یک محدوده زمانی بالا است. اما مشتاق گفت که احتمال بیشتری وجود دارد که دومی باشد.

Featured image from Westend61, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا