ارزهای دیجیتال

داده های کریپتو کوانت به افزایش قریب الوقوع قیمت بیت کوین اشاره می کند، آیا قوی خواهد بود؟

آغاز سال 2022 برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان، بیت کوین، دشوار بود. بسیاری از کارشناسان معتقدند که توکن دیجیتال در نهایت به قیمت 100 هزار دلار خواهد رسید. برای آنها، این یک مورد نیست، اما زمانی است. دویچه بانک همچنین گزارش داد که برخی از سرمایه گذاران بیت کوین می بینند که بیت کوین طی پنج سال به قیمت 110000 دلار می رسد.

در همین حال، کارشناسان به سرمایه گذاران جدید کریپتو هشدار می دهند و بیان می کنند که باید مراقب میزان سرمایه گذاری خود باشند. آنها با توجه به نوسانات بیت کوین در چند وقت اخیر به این موضوع اشاره کردند.

این توکن طی سال‌ها افزایش قابل توجهی در ارزش خود نشان داده است. بنابراین، اگرچه بازار همچنان نزولی است، سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می‌کنند که به زودی روند صعودی کوتاه‌مدت قیمت آن افزایش یابد.

گزارشی درباره حرکت قیمت بیت کوین

در حالی که بازار کریپتو در حال حاضر برای سرمایه گذاران نامطلوب به نظر می رسد، BTC ظاهراً در حال شکل گیری برای بازگشت است. از زمانی که از 22000 دلار در ماه سپتامبر کاهش یافت، در حدود سطح قیمت 19 هزار دلار باقی مانده است. بیت کوین یک حرکت دامنه دار را حفظ کرده است، که بسیاری معتقدند حداقل نشانه ای از یک صعود کوتاه مدت است.

حرکت نامطلوب قیمت بیت کوین را می توان در عوامل متعددی که همزمان با زمان خرابی مالی جهانی فعلی دنبال می کنند، ردیابی کرد. یکی دیگر از عوامل اصلی که منجر به افت بازار کریپتو شد، سقوط Terra بود.

از اواسط ژوئن امسال، این رویداد بیت کوین را در حدود 20 هزار دلار نگه داشته است. اگرچه بارها از این سطح قیمت گذشت.

بازگشت پیش بینی شده بیت کوین

در حالی که بازار در منطقه خرس باقی می ماند، بازار کریپتو نشانه هایی از بازگشت را نشان می دهد. این از داده های زنجیره ای بازار ارز دیجیتال مشهود است. طبق داده های Crypto Quant، سرمایه گذاران می توانند روند صعودی طولانی و قوی در بازار را پیش بینی کنند.

یک گزارش نشان می دهد که بیت کوین رشدی در حجم روزانه و هفتگی خود داشته است. این واقعیت معمولاً نشان دهنده ایجاد یک روند صعودی ثابت و طولانی است. بر این اساس، سرمایه گذاران امیدوارند در مدت کوتاهی بازار صعودی داشته باشند.

اگرچه این علائم جدید نیستند، با توجه به اینکه در مارس 2022 در موارد متعددی نیز دیده شده اند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین 18712 دلار با تغییر قیمت 2.31 درصد است.

بیت کوین در نمودار l BTCUSDT در Tradingview.com به زیر 19000 دلار سقوط کرد

کارشناسان اشاره کردند که چرخش صعودی در قیمت BTC هنوز دور از ذهن است. پیش‌بینی‌های آن‌ها بر اساس روند تاریخی بازار کریپتو است که معمولاً 24 تا 27 ماه طول می‌کشد.

فلوریان گرومز نیز افکار خود را در مورد زمستان فعلی ارزهای دیجیتال بیان کرد. گرومز مدیر شرکت مشاوره لمسی میداس است. او در سخنرانی خود اظهار داشت که سقوط کریپتو ممکن است بر اساس الگوی تاریخی یک سال دیگر ادامه یابد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا