ارزهای دیجیتال

دادستان کل دی سی مدعی است که مایکل سیلر به مدت 10 سال از پرداخت مالیات طفره رفته است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

دادستان کل دی سی مدعی است که مایکل سیلر به مدت 10 سال از پرداخت مالیات طفره رفته است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3
  • دادستان کل منطقه کلمبیا می گوید مایکل سایلر، مدیر عامل MicroStrategy از پرداخت 25 میلیون دلار مالیات فرار کرده است.
  • MicroStrategy و Michael Saylor این اتهامات را رد کرده اند

دادستان کل منطقه کلمبیا دارد ثبت شد شکایتی که مایکل سیلور، گاو بیت کوین را به فرار مالیاتی به ارزش 25 میلیون دلار در منطقه و نقض قوانین مالیاتی متهم می کند.

AG به دنبال 100 میلیون دلار مالیات و جریمه بر علیه مدیر عامل سابق Microstrategy با ادعای عدم پرداخت مالیات در منطقه از سال 2005 است.

بخشی از پرونده دادگاه ادعا کرد که سیلور عمداً با ادعای اینکه ساکن حوزه قضایی دیگری با مالیات کمتر است، از پرداخت مالیات اجتناب کرده است، حتی اگر محل سکونت و اقامتگاه خود را در منطقه حفظ کند و چندین قایق تفریحی را در حاشیه رودخانه پوتوماک لنگر انداخت.

مایکل سیلر ادعا کرده است که در فلوریدا زندگی می کند، جایی که خانه دارد و ویرجینیا، جایی که دفتر میکرواستراتژی در آن قرار دارد. اما دادخواست ادعا می‌کرد که همه اینها یک پوشش است و موارد متعددی را ذکر می‌کرد که سیلور خانه‌اش را در دی سی ادعا کرد. همچنین شامل پست های فیس بوک او بود که نشان می داد او زمان زیادی را در منطقه گذرانده است.

در بخشی از این دادخواست آمده است:

حداقل از سال 2012، سیلور به معتمدان خود درباره طرح موفقیت آمیز خود برای ایجاد توهم اقامت در فلوریدا به منظور فرار از مالیات بر درآمد شخصی منطقه، لاف زده است.

DC یکی از بالاترین نرخ های مالیات بر درآمد را در کشور با 10.72 درصد دارد. از سوی دیگر، فلوریدا مالیات بر درآمد فردی ندارد.

AG همچنین Microstrategy را به عنوان متهم در این پرونده شامل می شود و ادعا می کند که این شرکت احتمالاً به Saylor برای فرار از مالیات کمک کرده است.

MicroStrategy و Saylor این اتهامات را رد می کنند

با این حال، میکرواستراتژی تکذیب کرد دخالت در پرونده و توصیف آن به عنوان یک موضوع مالیات شخصی. این شرکت همچنین توطئه با او یا مشارکت در بدهی های مالیاتی را رد کرد.

Saylor اخیراً سمت خود را به عنوان مدیر عامل شرکت ترک کرد اما در حال حاضر ریاست هیئت مدیره را بر عهده دارد.

خود مایکل سیلر داشت تکذیب کرد تمام ادعاها حاکی از آن است که او در فلوریدا مستقر است، جایی که از سال 2012، زمانی که ویرجینیا را ترک کرد، در آنجا زندگی می کرد. او ادعا کرد که فلوریدا در مرکز زندگی خانوادگی او قرار دارد، زیرا در آنجا رای می دهد و همچنین جایی که او وظیفه هیئت منصفه را داشته است.

“من با احترام با موضع منطقه کلمبیا مخالفم + منتظر یک تصمیم عادلانه در دادگاه هستم.”

با این حال، یک کاربر توییتر گفت سایلر قبلاً ادعا کرده بود که بیت کوین می تواند به عنوان ابزاری برای فرار مالیاتی مورد استفاده قرار گیرد.

در حالی که دادخواست دادستان کل شامل هیچ یک از این ادعاها نمی شد، زمانی که دادگاه در نهایت به این پرونده رسیدگی کرد، آنها می توانند میلیاردر را شکار کنند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا