ارزهای دیجیتال

خوش بینی قیمت بیت کوین به آرامی محو می شود زیرا یک پرچم بازگشت نزولی را تشکیل می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته قدرت خود را از دست داده است. سکه همچنان با رد شدن در سطح 21000 دلار روبرو شده است و باعث شده گاوها حرکت خود را از دست بدهند.

در 24 ساعت گذشته، سکه 1 درصد از ارزش خود را از دست داده است، که نشان می دهد در حال حاضر، بیت کوین در نمودار خود در حال تثبیت است.

هفته گذشته برای قیمت بیت کوین مثبت بود. با این حال، سکه بیشتر سود خود را در آخرین جلسه معاملاتی از دست داده است. این امکان وجود دارد که بیت کوین مجدداً شتاب بیشتری بگیرد، مشروط بر اینکه علائم مقاومت سربار خود را در جلسات معاملاتی آینده پاک کند.

چشم انداز فنی سکه نشان می دهد که قیمت سکه همچنان در منطقه قیمت صعودی در نوسان است.

تقاضا برای سکه ممکن است کاهش یافته باشد، اما قدرت خرید همچنان در منطقه مثبت در زمان نوشتن این مقاله باقی مانده است.

اگر تقاضا دوباره شروع به افزایش کند، ممکن است بیت کوین بتواند بالاتر از سطح مقاومت فوری خود معامله کند. در حال حاضر، خط پشتیبانی محلی BTC 20000 دلار و سپس 19600 دلار بود. سقوط از 19600 دلار، تصاحب چارت را به زودی برای گاوها بسیار سخت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

بیت کوین در نمودار یک روزه 20300 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 20300 دلار معامله می شد. سکه به سختی از مرز 21000 دلار عبور کرد و به همین دلیل است که گاوها همچنان قدرت خود را از دست می دادند.

اگر سکه از مرز 20800 دلار عبور کند و سپس به بیش از 21000 دلار سقوط کند و در جلسه معاملاتی بعدی در آنجا معامله شود، BTC می‌تواند مجدداً اقدام قیمتی مثبت را پس بگیرد.

سکه یک الگوی پرچم معکوس نزولی تشکیل داده است که به معنای گسترش بیشتر روند نزولی است. در این صورت، اولین توقف برای BTC روی 20000 دلار خواهد بود. پس از آن بیت کوین 19600 دلار معامله می شود.

خرس ها پس از اینکه سکه به سطح قیمت 19600 دلار رسید، قدرت را در دست خواهند گرفت. مقدار بیت کوین معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافته است که نشان می دهد فشار خرید نیز کاهش یافته است.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
کاهش قدرت خرید بیت کوین در نمودار یک روزه | منبع: BTCUSD در TradingView

آلتکوین در چند روز گذشته شاهد افزایش قدرت خرید بود، اما با کاهش سرعت گاوها، تقاضا برای سکه کاهش یافت.

با وجود کاهش، قدرت خرید همچنان در منطقه مثبت بود. شاخص قدرت نسبی کمی به زیر 60 سقوط کرد، حتی با این که تعداد خریداران در نمودار بیشتر از فروشندگان بود.

قیمت بیت کوین بالاتر از 20-SMA بود که نشان می دهد خریداران در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

قیمت بیت کوین
بیت کوین به سیگنال خرید در نمودار یک روزه اشاره کرد | منبع: BTCUSD در TradingView

سایر اندیکاتورها همچنین به این نکته اشاره کرده اند که خریداران به طور کامل از بازار خارج نشده اند و نشان می دهد که قیمت بیت کوین می تواند یک بار دیگر افزایش یابد.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی قدرت حرکت و جهت قیمت را نیز نشان می دهد. MACD با نوارهای سیگنال سبز که سیگنال خرید سکه بودند مثبت بود.

باندهای بولینگر نوسانات و نوسانات قیمت را نشان می دهند. باندها با اشاره به احتمال نوسان قیمت از هم جدا شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا