ارزهای دیجیتال

خوش‌بینی قیمت 25 درصد افزایش یافت – OP در روزهای آینده در حال بالون شدن است

قیمت خوش بینی پس از باز شدن در 1.9890 دلار جهش 25 درصدی را ثبت کرد. جفت OP/USD در حال حاضر با قیمت 1.9510 دلار با بالاترین قیمت 2.2150 دلار و پایین ترین سطح 1.9390 دلار معامله می شود. حرکت فعلی قیمت Optimism تا جایی که به پروتکل لایه 2 اتریوم مربوط می شود با جریان پیش می رود.

از جمع‌آوری‌هایی استفاده می‌کند که تراکنش‌های سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر اتریوم را ممکن می‌سازد. پروتکل OP Labs of Optimism این هفته اعلام کرده است که به روز رسانی برنامه ریزی شده در سه ماهه چهارم سال 2022 اتفاق می افتد. و زمانی که این اتفاق بیفتد، این یک تغییر بازی خواهد بود.

اوایل روز جمعه، OP 11.43 درصد افزایش یافته است و احساسات نشان می دهد که بیشتر تشدید خواهد شد. اما سکه نتوانست خود را حفظ کند و یک شبه 1.59 درصد کاهش یافت. با افزایش تقاضا برای خوش بینی، بهبود صعودی سکه نیز ادامه دارد.

ارزش OP به 2.2 دلار افزایش یافته است که بالاترین میزان آن از 1 ژوئن 2022 است. در حال حاضر، ارزش این سکه در حال حاضر 500 میلیون دلار است زیرا بیش از 421 درصد نسبت به پایین ترین زمان خود افزایش یافته است.

خوش بینی چیست؟

خوش بینی یک هدف بسیار جاه طلبانه دارد زیرا به دنبال حل بسیاری از مشکلات اتریوم است. هدف آن سرعت بخشیدن و همچنین کاهش هزینه های تراکنش های اتریوم با فعال کردن جمع آوری خوش بینانه است. در توسعه راه حل های لایه دو که برای اتریوم طراحی شده است، شبکه به دنبال حداقل نگه داشتن آن است.

خوش بینی می خواهد پیچیدگی را از بین ببرد و تراکنش های اتریوم را سرعت بخشد. بنیاد خوش بینی در رأس پروژه قرار دارد و توکن OP را که برای رأی گیری در مورد پیشنهادهای حاکمیتی استفاده می شود، کنترل می کند.

در 25 ژوئیه، OP Labs Drippie را راه‌اندازی کرد که بومی اتریوم است و هدف آن حل بسیاری از نقاط درد هنگام اتوماسیون بلاک چین است.

Chart: TradingView.com

خوش بینی شاهد افزایش علاقه سرمایه گذاران است

قیمت خوش‌بینی به دلیل افزایش علاقه سرمایه‌گذاران و احساسات مثبت پیرامون بهبود شبکه در حال افزایش است. علاوه بر این، TVL آن نیز بالاترین سطح جدیدی را هدف قرار داده است و همچنین ترس از دست دادن (FOMO) افزایش یافته است.

بسیاری از مردم خوشبین هستند که گاو بازی به ویژه پس از افزایش بیش از 400 درصدی آن ادامه خواهد یافت. سرمایه گذاران به دنبال ATH دیگر یا افزایش قیمت هستند. علاوه بر این، خریداران همچنین با پیشی گرفتن Optimism از Polygon که در حال حاضر TVL بیش از 1 میلیارد دلار دارد، هیجان زده هستند.

جفت OP/USDT شروع به بهبودی می کند زیرا به دنبال سطح اصلاحی فیبوناچی که در 1.389 دلار است، به بالای 38.2 درصد صعود کرد. در حال حاضر این جفت با قیمت 1.891 دلار و مقاومت 1.700 دلار معامله می شود. افت کمتر از این رقم، روند فروش را تا رسیدن به 1.389 دلار افزایش می دهد.

ifpHhN7o

Crypto total market cap at $1.07 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Crypto News, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا