ارزهای دیجیتال

خریداران ستاره‌ای باید این داده‌ها را قبل از اقدام طولانی بررسی کنند

Stellar یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که سال 2021 جالب و پرباری را پشت سر گذاشت، شاید به همین دلیل است که آلتکوین این روزها به دلیل داشتن یک دارایی مناسب برای معاملات طولانی، سر و صدای مثبتی به راه می اندازد.

  • Stellar می تواند در جلسات آینده وارد مرحله کسل کننده ای شود
  • XLM در هفته گذشته -10.1٪ است
  • استلار در یک حرکت نزولی طولانی است

در فضای کریپتو، معاملات طولانی شامل خرید یک دارایی و کسب سود با افزایش قیمت آن است. از سوی دیگر، معاملات کوتاه زمانی اتفاق می‌افتد که شخص اوراق قرضه‌ای را بفروشد و آن را با قیمت پایین‌تری بازخرید کند و از ارزش کاهش‌یافته درآمد کسب کند.

Stellar از نظر سرمایه‌گذارانی که به دنبال کسب درآمد از معاملات طولانی هستند، داغ است زیرا قیمت فعلی ارز دیجیتال به طور قابل‌توجهی کمتر از سطح سال ۲۰۲۱ است.

با توجه به توانایی سکه مجازی برای افزایش قیمت فوق العاده، به راحتی می توان درک کرد که چرا سرمایه گذاران ممکن است استلار را برای طرح معاملاتی طولانی خود انتخاب کنند.

اما، مانند سایر سرمایه گذاری ها، عاقلانه است که ابتدا به حرکت قیمت XLM توجه ویژه ای داشته باشیم، قبل از سرمایه گذاری قابل توجهی روی آن و تصمیم به انجام بازی طولانی.

تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای و مسیر

پس از یک نمایش دیدنی در ماه مه 2021 که چندین بار در سال به اوج رسید، استلار در یک رالی نزولی تدریجی سقوط کرد و اکنون بیش از 17 ماه در مقاومت خط روند قرار گرفته است.

Source: TradingView

در زمان مطبوعات، داده ها از کوینگککو نشان می دهد که کریپتو با قیمت 0.113 دلار معامله می شود و در هفته گذشته 10.1 درصد کاهش یافته است. در مقایسه با سال تا به امروز، استلار – 68.8٪ است.

حرکت نزولی بازار کریپتو به شدت XLM را تحت تأثیر قرار داد زیرا قیمت آن بین 0.09 تا 0.1 دلار در نوسان است که محدوده حمایتی آن در 22 ماه گذشته بوده است.

از آنجایی که معیارهای متفاوتی مانند 20 و 50 EMA و شاخص قدرت نسبی که نشان می‌دهد دارایی می‌تواند در جلسات آتی به فاز کسل‌کننده‌ای نگاه کند، سرمایه‌گذارانی که به دنبال معاملات طولانی مدت هستند ممکن است در کسب سود مورد انتظار خود با مشکل مواجه شوند.

Stellar’s Superb 2021 نمایش داده می شود

همانطور که قبلاً ذکر شد، XLM در سال 2021 عملکرد قابل توجهی داشت و در نهایت به عنوان یکی از دارایی های دیجیتال مورد توجه سال قرار گرفت.

پس از شروع سال 2021 با قیمت 0.133 دلار، کریپتو زمان را تلف نکرد زیرا در هفته اول ژانویه ارزش خود را 224 درصد افزایش داد و به 0.432 دلار معامله شد.

ماه بعد، استلار با موفقیت یک رالی صعودی را به پایان رساند و به 0.6 دلار رسید. اما این دارایی از نوسانات فضای خود در امان نبود، زیرا قبل از بازگشت در 14 آوریل زمانی که در 0.689 دلار تغییر کرد، کاهش قیمت را تجربه کرد.

ماه مه حتی برای کریپتو بهتر بود، زیرا در هفدهم قیمت معاملاتی بالاتری به میزان 0.791 دلار داشت.

اما ناگهان به نظر می رسید که استلار تمام شتاب خود را به کار گرفته است زیرا قیمت آن در ماه های بعد کاهش یافت.

3EXPkSEk

XLM total market cap at $2.9 billion on the daily chart | Featured image from CoinLive, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا