ارزهای دیجیتال

خروجی های نهادی از بیت کوین تصویر نزولی را برای بازار کریپتو ترسیم می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

مدتی است که سرمایه گذاران نهادی هم در مورد بیت کوین و هم در بازار ارزهای دیجیتال کاملاً بی طرف هستند. این به ترکیبی از جریان‌های ورودی و خروجی به دارایی‌های دیجیتال مختلف تبدیل شده است که هر هفته حتی در بازار نزولی متناوب می‌شوند. با این حال، سوابق جریان خالص فعلی نشان می دهد که این سرمایه گذاران بزرگ شروع به یافتن موقعیت منتخب خود در بازار کرده اند و آن در اردوگاه خرس ها است.

بیت کوین خروجی می بیند

بیت کوین در یک ماه و نیم گذشته ورودی های جزئی را ثبت کرده بود که علیرغم اینکه تأثیر زیادی نداشت، برای دارایی دیجیتال خوب بود. اکنون این وضعیت کاملاً تغییر کرده است زیرا ارقام هفته گذشته 13 میلیون دلار خروج از دارایی دیجیتال را نشان می دهد.

این احساس نزولی در بیت کوین کوتاهی که اکنون سومین هفته متوالی خروجی خود را پشت سر می گذارد، برجسته تر بوده است. 7.1 میلیون دلار کل خروجی از بیت کوین کوتاه را به 28 میلیون دلار رساند. این خروجی‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بزرگ به‌جای اینکه یک طرف را بر طرف دیگر بگیرند، بیشتر از بازار خارج می‌شوند، که یک توسعه کلی نزولی است.

خروجی دارایی های دیجیتال در هفته به 15.6 میلیون دلار در این مدت رسید. علاوه بر این، شروعی نزولی برای ماه نوامبر با 19 میلیون دلار خروجی بود. بنابراین، اگرچه نوامبر از نظر تاریخی یک ماه صعودی برای بازار کریپتو بوده است، به نظر نمی‌رسد سرمایه‌گذاران معتقد باشند که این بار چنین خواهد بود.

Crypto market suffers general bearishness | Source: Crypto Total Market cap on TradingView.com

دلیل نزولی

در حالی که آنچنان که انتظار می رفت تأثیر عمیقی نداشته است، نتیجه نشست FOMC تا حد زیادی بر رفتار سرمایه گذاران در بازار تأثیر گذاشته است. چهارمین افزایش متوالی نرخ بهره به میزان 75 واحد در ثانیه نشان داد که فدرال رزرو به هیچ وجه نزدیک به عقب نشینی از موضع جنگ طلبانه خود در برابر نرخ های بالای تورم نیست.

همانطور که انتظار می‌رفت، چنین نرخ‌های بهره بالایی بر بازارهایی مانند ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد و توانایی رشد آن‌ها را به‌ویژه در بازار نزولی تا حد زیادی محدود می‌کند. از آنجایی که تصمیم فدرال رزرو بیشترین تأثیر را در منطقه داشته است، تعجبی هم ندارد که ایالات متحده در هفته رهبری جریان خروجی را داشته است.

با این وجود، هنوز مقداری جریان از سراسر نقطه وجود داشت. سوئیس و آلمان به ترتیب 6.8 میلیون دلار و 4 میلیون دلار ورودی داشته اند که بیشتر آنها بر روی آلت کوین ها متمرکز شده است. اتریوم در نهایت با ورود 2.7 میلیون دلار به روند خروجی خود پایان داد. XRP این روند را با جریان ورودی 1.1 میلیون دلار دنبال کرد و سومین هفته ورودی خود را ثبت کرد.

از آن زمان، بازار کریپتو تغییر کرده است، بنابراین انتظار می‌رود که در هفته آینده تغییری در احساسات سرمایه‌گذاران نهادی ایجاد شود. با این حال، احساسات عمومی بازار کریپتو همچنان تا حد زیادی به سمت منفی منحرف می شود، که به این معنی است که نباید جریان قابل توجهی را انتظار داشت.

Featured image from BitIRA, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا