ارزهای دیجیتال

خرس‌ها از جابجایی خودداری می‌کنند زیرا بیت کوین در تلاش برای بازپس گیری 20000 دلار است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت کوین پس از ضربه از سوی خرس هایی که می خواهند ببینند قیمت دارایی دیجیتال به پایین ترین حد خود سقوط می کند، ضربه خورده است. این امر منجر به تلاش بیت کوین برای حفظ قیمت آن شده است. با این حال، با توجه به رویدادهای بسیاری که علیه صنعت کریپتو کار می‌کنند و تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران از بازار خارج می‌شوند، این دارایی دیجیتال برای حفظ قیمت خود در بالاتر از آخرین چرخه خود با مشکل مواجه شده است.

بیت کوین به زیر 20000 دلار سقوط کرد

قیمت بیت کوین اکنون برای سومین بار در سال جاری با موانع بسیار به زیر 20000 دلار رسیده است. خرس‌ها پس از تلاش برای حفظ 22000 دلار، یک بار دیگر کنترل را به دست گرفتند که منجر به کاهش مجدد شد. سقوط بیت کوین به سطح 19000 دلار همان پیامدهایی را دارد که بارهای دیگر داشته است، اما چیزی که آنها را متمایز می کند این است که قیمت قبل از سقوط امسال به اوج خود رسیده بود.

مطالب مرتبط | سرمایه گذاران وال استریت انتظار دارند بیت کوین به 10000 دلار برسد، آیا این امکان پذیر است؟

با توجه به سرعتی که پول از دارایی دیجیتال خارج می شود، تعجب آور نیست. به هیچ وجه به پایین ترین سطح قبلی سایر بازارهای نزولی نزدیک نیست. با این حال، سرمایه‌گذاران ضررهای سنگینی را متحمل شده‌اند، زیرا سقوط ماه ژوئن یکی از بدترین سقوط‌های ثبت شده در تاریخ ارز دیجیتال بوده است.

حتی گزارش‌ها نشان می‌دهند که کسانی که سکه‌های خود را به مدت 3 تا 5 سال نگه داشته‌اند، که معمولاً حتی در بازار نزولی هنوز هم سود دارند، به طور متوسط ​​سکه‌های خود را با زیان 33 درصدی می‌فروشند. چنین حاشیه‌های زیان زیادی برای سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت که بدترین زیان را ثبت کرده‌اند، بدتر است.

BTC loses footing above $20,000 | Source: BTCUSD on  TradingView.com

سودآوری شروع به سقوط می کند

برای اکثر سقوط های بازار، سودآوری برای دارندگان بیت کوین حفظ شده و در اکثریت باقی مانده است. این به این دلیل است که تعداد زیادی از دارندگان بیت کوین سرمایه گذاران بلندمدت هستند و دارایی دیجیتال بالاتر از اوج چرخه قبلی خود باقی مانده است. با این حال، با کاهش قیمت بیت کوین به زیر 20000 دلار، سودآوری آن به شدت کاهش یافته است.

داده های IntoTheBlock نشان می دهد که چقدر سودآوری در چند ماه گذشته کاهش یافته است. تعداد دارندگان زیان و سود در حال حاضر با 48 درصد در هر طرف به یک درصد رسیده است. 3 درصد باقی مانده از دارندگان در این مرحله به سادگی در وسط قرار دارند.

مطالب مرتبط | جریان های خالص مبادلات روزانه بیت کوین نشان می دهد که میزان فروش کاهش نیافته است

جریان‌های ورودی مبادله‌ای که بر روی پلتفرم مشخص شده است، گویای فروش‌هایی است که در این فضا اتفاق افتاده است. در 7 روز گذشته 4.14 میلیارد دلار ورودی صورت گرفته است و اگرچه خروجی ها با حجم 4.27 میلیارد دلار از این رقم پیشی گرفته است، اما نشان می دهد که سرمایه گذاران همچنان تقریباً به اندازه خرید خود می فروشند.

در مورد قیمت بیت کوین، این قیمت در زیر سطح مطلوب 20000 دلار باقی می ماند. این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 19800 دلار در زمان نگارش این مقاله، بیش از 71 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

Featured image from US News Money, charts from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا