ارزهای دیجیتال

خبر خوب برای Crypto: Uniswap و Litecoin پس از بحران FTX تا 9٪ افزایش می‌یابند، و Big Eyes Coin رشد می‌کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

با سبز شدن سکه ها پس از چندین روز قرمز شدن در سراسر صفحه، بازار ارزهای دیجیتال نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. سرمایه گذاران و معامله گران علاقه مند هستند که ببینند کدام ارزهای رمزنگاری شده اولین ارزهایی هستند که پس از سقوط FTX بازگشته اند، و اگرچه اکثریت آنها هنوز در تلاش هستند تا از وضعیت قرمز خارج شوند، تعداد کمی از آنها در حال پیشرفت هستند.

در زمان نگارش این مقاله، Litecoin (LTC) و Uniswap (UNI) به همراه Toncoin (TON) و Chiliz (CHZ) وارد بازار سبز شدند. یکی دیگر از نقاط مثبت در میان رکود ارزهای دیجیتال، پیش فروش سکه چشم بزرگ (BIG) است که به طور پیوسته در حال رشد بوده است.

بیایید نگاهی به Litecoin، Uniswap و Big Eyes Coin بیندازیم و ببینیم آیا می‌توانیم ویژگی‌های برنده این ارزهای دیجیتال را شناسایی کنیم.

1668967819 204 خبر خوب برای Crypto Uniswap و Litecoin پس از بحران

Uniswap 9٪ افزایش یافته است – سقوط FTX باعث این افزایش می شود؟

Uniswap (UNI) یک پلتفرم مبادله ارز دیجیتال همتا به همتای غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد بدون هیچ شخص ثالث یا سیستم متمرکز معامله کنند. این پلتفرم محبوب است زیرا دسترسی باز است، به این معنی که هر کسی می تواند از آن برای تجارت دارایی استفاده کند.

دلیل دیگری که باعث محبوبیت آن می شود این است که مبتنی بر بلاک چین اتریوم (ETH) است که اکنون از زمان به روز رسانی اخیر خود بسیار کارآمد و پایدار است.

یکی از دلایل احتمالی اینکه Uniswap قبل از اکثریت بازار ارزهای دیجیتال به سبز رسیده است، به دلیل انفجار اخیر صرافی متمرکز FTX است. سقوط این صرافی بزرگ ثابت کرده است که صرافی های غیرمتمرکز ضروری هستند. کارشناسان می گویند آنچه برای FTX رخ داد نمی توانست با یک صرافی غیرمتمرکز و شفاف مانند Uniswap اتفاق بیفتد.

بنابراین، سقوط FTX احتمالاً تأثیر مثبتی بر Uniswap به عنوان سیستم‌های غیرمتمرکز آن گذاشته است و دفتر کل شفاف به خطر نیفتد یا زیر سؤال نرود. در عوض، سیستم‌های Uniswap نسبت به سیستم‌های متمرکز امتیاز دارند.

1668967819 411 خبر خوب برای Crypto Uniswap و Litecoin پس از بحران

لایت کوین سبز است و 5 درصد افزایش یافته است – اما چرا؟

کارشناسان کریپتو مصر هستند که صنعت پس از سقوط FTX زنده خواهد ماند. سقوط ثابت کرد که تامین مالی غیرمتمرکز امن تر از تامین مالی متمرکز است و شفافیت بهترین تنظیم کننده است. در واقع برخی از کارشناسان می گویند که سقوط FTX اجتناب ناپذیر بود و تنها می تواند حرکت به سمت Defi و دور شدن از تامین مالی متمرکز را تقویت کند.

لایت کوین (LTC)، نقره ای به طلای بیت کوین ارز دیجیتال، در زمان نگارش به رنگ سبز و 5 درصد افزایش یافته است. مانند Uniswap، این الگوی مثبت می تواند به دلیل سیستم های همتا به همتای غیرمتمرکز آن باشد. با این حال، این افزایش را می‌توان با این واقعیت نیز توجیه کرد که لایت کوین در حال حاضر ارزش خود را بهتر از بیت‌کوین حفظ می‌کند. این می تواند سرمایه گذاران بیشتری را به لایت کوین جذب کند.

لایت کوین توانسته پس از بحران FTX بهبود یابد. از سوی دیگر، بیت کوین به پایین ترین سطح دو سال اخیر زیر 16000 دلار رسیده است. لایت کوین توانسته است از هیستری ایجاد شده توسط بحران FTX بدون کاهش ارزش در 30 روز گذشته فرار کند. One LTC از 51 دلار به 57 دلار افزایش یافته است، در حالی که بیت کوین در 30 روز گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

1668967820 306 خبر خوب برای Crypto Uniswap و Litecoin پس از بحران

پیش فروش سکه Big Eyes – چه چیزی باعث رشد آن می شود؟

Big Eyes Coin یک میم کوین جدید است که در حال حاضر در مراحل پیش فروش خود عملکرد خوبی دارد و در زمان نگارش نزدیک به 10 میلیون دلار جمع آوری شده است. با توجه به کاغذ سفید خود، سکه چشم بزرگ با تم گربه با هدف ایجاد ثروت برای جامعه خود، انتقال ثروت به سیستم مالی غیرمتمرکز و کمک به حفاظت از حیات دریایی و اقیانوس ها در سراسر جهان است.

پیش فروش Big Eyes در حال حاضر محبوب است زیرا یک گزینه سرمایه گذاری خوب در طول زمستان کریپتو است که سرمایه گذاران به دنبال سود تضمینی هستند.

1668967820 209 خبر خوب برای Crypto Uniswap و Litecoin پس از بحران

پروژه Big Eyes نیز در حال تغییر است، زیرا در حال تیک زدن جعبه‌های زیادی برای سرمایه‌گذاران است، از جمله انگیزه پایدار، مالکیت جامعه، و تعامل گسترده رسانه‌ها و پلتفرم‌های اجتماعی.

در حالی که به نظر می رسد Litecoin و Uniswap از اثرات بحران اخیر FTX سود می برند، پیش فروش Big Eyes Coin به طور پیوسته در حال رشد است. سقوط FTX می‌تواند تأثیر مثبتی بر پیش‌فروش بزرگ Eyes بگذارد، زیرا مانند Litecoin و Uniswap غیرمتمرکز است. این رویدادها ثابت می‌کند که مؤسسات مالی متمرکز بدون شفافیت، به‌جای کل رمزارز، شکست می‌خورند.

هنگام خرید توکن های بزرگ، از این کد تبلیغاتی استفاده کنید تا پول بیشتری به دست آورید:BIGE478”

1668967820 3 خبر خوب برای Crypto Uniswap و Litecoin پس از بحران

برای اطلاعات بیشتر در مورد Big Eyes Coin (BIG) و انجمن آن، لطفاً از پیوندهای زیر دیدن کنید:

چشمان بزرگ در یوتیوب: https://www.youtube.com/watch?v=TDRr9KhHQRw

پیش فروش سکه چشم بزرگ: https://buy.bigeyes.space/

وب سایت چشم بزرگ: https://bigeyes.space/

تلگرام چشم بزرگ: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا