ارزهای دیجیتال

حلقه صادرکننده USDC از Apple Pay پشتیبانی می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

حلقه صادرکننده USDC از Apple Pay پشتیبانی می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • صادرکننده استیبل کوین USDC Circle پشتیبانی از Apple Pay را راه اندازی کرده است
  • ادغام Apple Pay پذیرش پرداخت از سوی مشتریانی که از رمزنگاری استفاده نمی‌کنند را برای کسب‌وکارهای بومی رمزنگاری آسان‌تر می‌کند.
  • USDC دومین استیبل کوین بزرگ در صنعت است که بیش از ۴۴ میلیارد دلار سهم بازار را در اختیار دارد

ادغام Apple Pay پذیرش پرداخت از سوی مشتریانی که از رمزنگاری استفاده نمی کنند را برای مشاغل آسان تر می کند

Circle، شرکت پشتیبان استیبل کوین USD Coin (USDC)، روز سه‌شنبه روش جدیدی را برای تسهیل تسویه حساب USDC اعلام کرد. Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle در نامه ای نوشت: «از راه اندازی این API جدید روی رمپ برای توسعه دهندگان برای اتصال Apple Pay به تسویه حساب USDC هیجان زده هستم. توییت دیروز.

بر اساس بیانیه رسمی این شرکت، ادغام Apple Pay «این امکان را برای کسب‌وکارهای کریپتو بومی فراهم می‌کند که پرداخت‌هایی را از مشتریانی که اصلاً از رمزنگاری استفاده نمی‌کنند بپذیرند». علاوه بر این، مشاغل سنتی نیز می توانند از مزایای یکپارچه سازی برای بهره مندی از تسویه حساب USDC استفاده کنند.

USDC دومین استیبل کوین بزرگ در این بخش است که دارای ارزش بازار ۴۴ میلیارد دلاری است. استیبل کوین تنها تتر (USDT) را دنبال می کند که بیش از 67 میلیارد دلار سهم بازار را در اختیار دارد.

در ماه سپتامبر، Circle فاش کرد که استیبل کوین USDC تا پایان سال 2022 به پنج بلاک چین دیگر شامل Arbitrum، Cosmos، NEAR، Optimism و Polkadot عرضه خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا