ارزهای دیجیتال

حاشیه بایننس – پلتفرم مورد علاقه من برای معاملات اهرمی کریپتو – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

حاشیه بایننس - پلتفرم مورد علاقه من برای معاملات اهرمی کریپتو - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

خوراکی های کلیدی:

 • بایننس مارجین یک پلتفرم معاملاتی کریپتو با اهرم است که معامله گران را قادر می سازد تا حضور خود را در بازارها افزایش دهند.
 • با معاملات مارجین بایننس، کاربران می توانند برای افزایش موقعیت معاملاتی خود وجوه قرض بگیرند و نتایج معاملات خود را بزرگتر کنند.
 • بایننس مارجین چندین مزیت از جمله وثیقه چند دارایی، صدها جفت معاملاتی، کارمزدهای معاملاتی پایین و چندین ابزار مدیریت ریسک را ارائه می دهد.
 • معاملات حاشیه کریپتو می تواند مخاطره آمیز باشد، بنابراین بیشتر به معامله گران با تجربه و استراتژیک و همچنین کسانی که مایل به یادگیری سریع و تجارت مسئولانه هستند توصیه می شود.

اکثر معامله‌گران باتجربه ارزهای دیجیتال اهمیت تجارت اهرمی را درک می‌کنند. البته بزرگترین مزیت این است که فرصت هایی برای بازدهی بالاتر ایجاد می کند. معاملات مارجین به طور خاص به معامله گران باتجربه این امکان را می دهد که به راحتی موقعیت های خود را افزایش دهند و بازده بالاتری را با هر معامله ایجاد کنند. شخصاً معتقدم که بایننس بهترین فرصت ها را برای معامله گران حاشیه کریپتو ارائه می دهد.

من چندین بار از Binance Margin استفاده کرده ام و باید بگویم که عاشق این محصول هستم. پیشنهاد حاشیه بایننس این امکان را برای هر معامله گر فعالی در پلتفرم فراهم می کند تا برای افزایش موقعیت معاملاتی خود وجوه قرض کند. علاوه بر این، من توانسته ام سود معاملاتی را با استفاده از بایننس مارجین تقویت کنم. با این حال، یک توصیه – تجارت مارجین کریپتو می تواند بسیار خطرناک باشد.

آنچه باید در مورد بایننس مارجین بدانید

در ساده‌ترین عبارت، بایننس مارجین را می‌توان به عنوان ویژگی معاملاتی مارجین بایننس تعریف کرد. به عبارت دیگر، این یک ویژگی بایننس است که از معاملات مارجین پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، معاملات حاشیه را می توان به عنوان یک استراتژی معاملاتی تعریف کرد که شامل استفاده از وجوه ارائه شده توسط شخص ثالث برای تجارت دارایی است. در دنیای کریپتو، این شامل قرض گرفتن دارایی های کریپتو برای افزایش موقعیت و بزرگنمایی نتایج معاملات است.

بایننس مارجین در اصل شامل استقراض وجه از بایننس برای افزایش موقعیت های معاملاتی است و در نتیجه نتایج معاملات را بزرگتر می کند. این ویژگی بیشتر توسط معامله‌گران باتجربه زمانی استفاده می‌شود که فرصت‌های معاملاتی خوبی را می‌بینند، اما وجوه محدودی در حساب‌های معاملاتی خود دارند تا از این فرصت نهایت استفاده را ببرند. این ویژگی به آن‌ها اجازه می‌دهد تا دارایی‌ها را برای افزایش سرمایه و سود بیشتر از معاملات موفق قرض بگیرند.

با انتخاب «Margin» در نمای معاملاتی، می‌توانید بیش از 600 جفت حاشیه را جستجو کنید.
با انتخاب «Margin» در نمای معاملاتی، می‌توانید بیش از 600 جفت حاشیه را جستجو کنید.

قبل از حرکت از این بخش، مهم است که تکرار کنم که معاملات مارجین می‌تواند کاملاً پرخطر باشد. در واقع، ریسک بیشتری نسبت به معاملات نقطه‌ای دارد، عمدتاً به این دلیل که معامله‌گر سرمایه‌ای را از شخص ثالث قرض می‌گیرد و به‌دلیل اهرم به‌طور برجسته‌تری در معرض حرکات بازار قرار می‌گیرد.

همانطور که در معاملات موفق سود بزرگ می شود، در معاملات ناموفق نیز ضرر افزایش می یابد. کاربران باید هر چیزی را که قرض می گیرند، پس بدهند، حتی اگر معامله ای را از دست بدهند. باز هم، کاربران باید قبل از دسترسی به وجوه برای معامله حاشیه در بایننس، نوعی وثیقه داشته باشند.

معاملات نقطه ای در مقابل معاملات حاشیه ای

برای کمک به درک و درک بهتر معاملات مارجین، باید تفاوت عمده بین معاملات نقطه ای و معاملات مارجین را توضیح دهم.

معاملات نقطه ای رایج ترین استراتژی معاملاتی در دنیای ارزهای دیجیتال و همچنین در بازار مالی گسترده تر است. این شامل خرید یا فروش مستقیم دارایی مانند ارز دیجیتال، سهام، اوراق قرضه، کالا یا حتی ارز است. در بازار کریپتو، معاملات نقطه ای شامل خرید یا فروش مستقیم دارایی های دیجیتال مانند BTC، ETH، BNB و سایر آلت کوین ها می شود.

همانطور که قبلاً توضیح دادیم معاملات مارجین شامل استقراض وجوه از شخص ثالث برای افزایش موقعیت معاملاتی است. به عنوان مثال، من متوجه یک تجارت بالقوه سودآور شدم و سپرده اولیه من کوچک است. برای افزایش سودی که می توانم از تجارت به خانه ببرم، می توانم از بایننس وام بگیرم تا سرمایه خود را افزایش دهم.

مبانی معاملات نقطه ای

بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا اصول اولیه معاملات نقطه ای وجود دارد:

 • این شامل خرید یا فروش مستقیم دارایی (ها) است.
 • برای سرمایه گذاری های بلندمدت ایده آل است
 • این یک شکل اساسی سرمایه گذاری و رایج ترین روش معاملاتی است
 • معاملات نقطه ای ریسکی است اما به طور کلی ریسک کمتری نسبت به معاملات حاشیه ای دارد

اصول معاملات مارجین

در اینجا اصول اولیه معاملات مارجین آورده شده است:

 • این نوعی معامله اهرمی است که در آن معامله گران از وجوه شخص ثالث بهره می برند
 • می تواند به طور قابل توجهی نتایج معاملات را بزرگتر کند
 • برای فرصت های تجاری کوتاه مدت ایده آل است
 • معاملات مارجین به طور قابل ملاحظه‌ای ریسک‌پذیرتر از معاملات نقدی است زیرا شامل استفاده از سرمایه شخص ثالث می‌شود

قبل از حرکت از این بخش، مهم است که به طور قاطع بیان کنم که هنگام سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال از معاملات نقطه ای استفاده می کنم. البته معقول تر است که از پولم برای خرید دارایی هایی که قصد HODL را دارم استفاده کنم. با این حال، وقتی در مورد حرکات کوتاه‌مدت قیمت گمانه‌زنی می‌کنم و معتقدم فرصت سود معناداری وجود دارد، می‌توانم از نرخ‌های حاشیه بایننس برای برداشت بیشتر از یک معامله استفاده کنم.

مزایای استفاده از بایننس مارجین

با توجه به مطالبی که تاکنون به آن پرداختیم، باید مزایای کلیدی استفاده از بایننس مارجین را بدانید. برای تاکید، برخی از مزایای این ویژگی را به شرح زیر برجسته می کنم:

 • با بایننس مارجین، معامله گران می توانند معاملات سودآوری را با 10 برابر دارایی در کیف پول خود وارد کنند.
 • معاملات مارجین بایننس به کاربران اجازه می دهد تا موقعیت های خرید و فروش را باز کنند
 • بایننس مارجین یکی از مطمئن ترین ابزارها برای سرمایه گذاری بر نوسانات بازار است (این امر به ویژه برای معامله گران با تجربه صادق است)
 • مارجین می تواند به طور مسئولانه به عنوان یک سرمایه گذاری پوششی در یک سبد استفاده شود
 • بایننس مارجین چندین ابزار مدیریت ریسک را برای محافظت از معامله گران و پلتفرم ارائه می دهد

معایب استفاده از حاشیه بایننس

در اینجا برخی از معایب استفاده از Binance Margin آورده شده است:

 • معاملات مارجین به طور کلی ریسک بیشتری نسبت به معاملات نقطه ای یا معمولی دارد – در صورت استفاده غیرمسئولانه می تواند نتایج مخربی به همراه داشته باشد.
 • معامله گران بایننس مارجین با سطوح VIP پایین تر ممکن است مجبور به پرداخت هزینه تراکنش های بالایی باشند

چرا از Binance Margin استفاده می کنم

همانطور که قبلاً گفته شد، بایننس پلتفرم مورد علاقه من برای معاملات مارجین است. سطح حاشیه ای که بایننس ارائه می دهد باورنکردنی است و این تنها یکی از دلایل متعددی است که من از این پلتفرم استفاده می کنم.

بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا برخی از دلایل اصلی استفاده از Binance Margin آورده شده است:

تا 10 برابر اهرم

در چندین موقعیت، توانسته ام با استفاده از بایننس مارجین، قدرت خرید و سود همراه خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشم. این کاملا ساده است. ممکن است 1000 USDT داشته باشم و 2000 USDT اضافی وام بگیرم تا وارد معامله ای شوم که معتقدم سود قابل توجهی به همراه خواهد داشت. اگر معامله موفقیت آمیز باشد، می توانم به راحتی وام و بهره را پس بدهم (نرخ بایننس مارجین همیشه دوستانه است) و سود کلان را حفظ کنم. با حاشیه ایزوله، می توانم با اهرم 10 برابری معامله کنم و سود زیادی به دست بیاورم.

در بایننس، کاربران می‌توانند با استفاده از مارجین متقاطع تا 3 برابر و در صورت استفاده از وجوه حاشیه ای جدا شده، تا 10 برابر اهرم معامله کنند.
در بایننس، کاربران می‌توانند با استفاده از مارجین متقاطع تا 3 برابر و در صورت استفاده از وجوه حاشیه ای جدا شده، تا 10 برابر اهرم معامله کنند.

بیش از 600 جفت معاملاتی

بایننس به عنوان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، صدها جفت معاملاتی را حتی برای معامله گران حاشیه ای ارائه می دهد. اکثر پلتفرم‌هایی که از معاملات مارجین پشتیبانی می‌کنند، جفت‌های معاملاتی کمی را ارائه می‌کنند، اما با معاملات مارجین بایننس، من این فرصت را پیدا می‌کنم که از معاملات اهرمی بیش از 600 جفت معاملاتی لذت ببرم. گزینه های متعدد به من امکان می دهد جفت هایی را که همیشه با آنها راحت هستم انتخاب کنم. البته، این احتمال به دست آوردن نتایج مطلوب و بزرگنمایی مداوم آنها را افزایش می دهد.

انعطاف پذیری در استراتژی معاملاتی

با توجه به اینکه معاملات حاشیه با فرصت‌ها و چالش‌هایی همراه است، توانایی تغییر در حالت‌های معاملاتی همیشه مفید است. من شخصا از انعطاف پذیری انتخاب بین حاشیه متقاطع و حاشیه ایزوله در حین استفاده از ویژگی بایننس مارجین لذت می برم. حاشیه متقاطع به من انعطاف پذیری بیشتری می دهد و حاشیه جدا شده به من کمک می کند ریسک ها را بهتر مدیریت کنم. رابط تجاری Binance Margin جابجایی بین دو حالت را آسان می کند.

وثیقه چند دارایی

عامل دیگری که معامله‌گران رمزارز را از استفاده کامل از معاملات مارجین محدود می‌کند، طبقه دارایی‌های مورد نیاز به عنوان وثیقه است. در حالی که بسیاری از پلتفرم‌ها محدودیت‌هایی دارند، بایننس مارجین امکان وثیقه چند دارایی را فراهم می‌کند. آنچه این بدان معناست این است که معامله گران می توانند دارایی های متعددی را به عنوان وثیقه برای استقراض و تجارت در Binance سپرده گذاری کنند. من همیشه این واقعیت را دوست دارم که می توانم دارایی های مختلفی مانند BTC، ETH و USDT را هنگام معامله در Binance به عنوان وثیقه سپرده گذاری کنم. از دست دادن فرصت ها تقریبا غیرممکن است.

هزینه های کم

تقریباً هر معامله گر باتجربه ای که من می شناسم سعی می کند هزینه های معاملات را در هر فرصت ممکن به حداقل برساند. می دانم که با بایننس مارجین، از پایین ترین کارمزد ممکن در معاملات اهرمی برخوردار می شوم. نرخ‌های مارجین بایننس همیشه دوستانه هستند و من همیشه با خوشحالی هزینه‌ها را پرداخت می‌کنم. بسیاری از سکه‌های ثابت و با نقدینگی بالا مانند ETH ممکن است با نرخ بهره سالانه 3.33 درصد ارائه شوند. نرخ بهره روزانه برای بسیاری از سکه ها می تواند تا 0.02٪ باشد و البته من به طور مرتب از نرخ بهره ساعتی پایین تر لذت می برم.

چندین ابزار مدیریت ریسک

بایننس اهمیت حفاظت از کاربران خود و کل اکوسیستم را درک می کند. تعداد خوبی از ابزارهای مدیریت ریسک را برای همه معامله گران فراهم می کند و برخی از این ابزارها به طور خاص برای معامله گران حاشیه سودمند هستند. به عنوان مثال، سفارشات حد مجاز برای معاملات بایننس مارجین خاص است. من به ویژه تحت تأثیر ویژگی “دوره خنک کننده” هستم که به معامله گران کمک می کند تا در زمان مناسب استراحت کنند و از ضرر بیشتر در روزهای بد جلوگیری کنند. این بزرگترین ابزار در معاملات مارجین برای معاملات مسئولانه است. صندوق بیمه Binance یکی دیگر از ویژگی های محافظتی چشمگیر است.

می توانید سطح حاشیه فعال خود را از داشبورد Margin نظارت کنید.
می توانید سطح حاشیه فعال خود را از داشبورد Margin نظارت کنید.

حاشیه بایننس – افکار نهایی

به جرات می توان ادعا کرد که تجارت مارجین بایننس یکی از بهترین اتفاقاتی است که در صحنه تجارت کریپتو برای من رخ می دهد. این با برخی از عوامل خطر همراه است، اما نتایج همیشه ارزش آن را دارد. تصور کنید که با 10 برابر سپرده خود وارد معامله شده اید و 10 برابر سود اهرمی ایجاد می کنید. همیشه سرگرم کننده و با ارزش است.

هر کسی که تجربه تجارت کریپتو داشته باشد می تواند از مزایای بایننس مارجین برای تقویت نتایج معاملات استفاده کند. همه چیز در مورد این ویژگی، از جمله محدودیت های وام بایننس مارجین، چشمگیر است. با یک استراتژی درست، یک معامله گر با تجربه می تواند سود زیادی داشته باشد، درست مانند کاری که من در چندین موقعیت انجام داده ام. نکته کلیدی این است که مارجین بایننس را به درستی درک کنید و همیشه مسئولانه معامله کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا