ارزهای دیجیتال

جی‌پی مورگان به عنوان مدیر سیاست‌گذاری نظارتی کریپتو از مدیر اجرایی سابق سلسیوس استفاده می‌کند

هیچ چیز جای تجربه شخصی را نمی گیرد. حداقل به نظر می رسد که این مورد در مورد استخدام جدید JPMorgan Chase در این هفته باشد، زیرا این شرکت مالی، مدیر سابق سلسیوس، آدام آیووین را برای خدمت به عنوان مدیر سیاست تنظیم دارایی های دیجیتال، بر اساس گزارش های مختلف در روز چهارشنبه، استخدام کرده است. به صفحه لینکدین آیوین مراجعه کنید.

این گزارش‌ها پس از سرفصل‌هایی منتشر می‌شوند که جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان، کریپتو را به‌عنوان طرح‌های پونزی مورد انتقاد قرار می‌دهد. با این وجود، این موسسه دیدگاه عمومی خود را در مورد ارزهای دیجیتال در حالی که هنوز زیرساخت دارایی دیجیتال ایجاد می کند، تغییر داده است. بیایید به آخرین استخدام به ظاهر عجیب و غریب و آنچه تاکنون می دانیم نگاه کنیم.

جی پی مورگان چیس: استخدام غیرمنتظره

آیوواین قبلاً رئیس سیاست گذاری و امور نظارتی در پلتفرم cefi Celsius بود که در اوایل سال جاری با سقوط رو به رو شد. دوره او در درجه سانتیگراد کوتاه بود و تقریباً 8 ماه در شرکت خدمت کرد تا اینکه در سپتامبر این نقش را ترک کرد. اکنون، کمتر از 60 روز بعد، آیوین به عنوان مدیر اجرایی در بخش سیاست نظارتی دارایی های دیجیتال شرکت ها به JPMorgan Chase می پیوندد. استخدام کمی غیر متعارف، اما رزومه آیوینز مطمئناً تجربه ای منحصر به فرد از دوران او در درجه سانتیگراد به ارمغان می آورد.

پلتفرم cefi که توسط مدیر عامل الکس ماشینسکی رهبری می‌شود، به طور گسترده یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌ها در نوع خود در نظر گرفته می‌شد که بازدهی قابل‌توجهی را در توکن‌ها ارائه می‌کرد که منجر به انتقادات شدید در مورد دوام این پلتفرم شد. از آواز منتقد گرفته تا واقعیت، سلسیوس در اواسط سال با سقوط اکوسیستم Terra Luna شروع به رها شدن کرد.

It's been a rocky road for cefi platform Celsius, but one company executive has moved on to bigger and brighter ambitions, joining JPMorgans digital assets regulatory policy division. | Source: CEL-USD on TradingView.com

تند تند ناسازگاری

جدای از استخدام Iovine، دیدگاه JPMorgans در مورد ارزهای دیجیتال هرگز نمی تواند ثابت بماند. این شرکت مطمئناً می‌خواهد از انبوه علاقه به دارایی‌های دیجیتال استفاده کند، اما به نظر می‌رسد در غیر این صورت چندان طرفدار آن‌ها نیست. دیمون در هفته‌های اخیر کریپتو را به‌عنوان «پونزی غیرمتمرکز» توصیف کرد، در حالی که همچنان در هر دو طرف بازی می‌کند و آخرین محصول مبتنی بر بلاک چین، JPMorgan Onyx را تبلیغ می‌کند.

صرف نظر از تغییرات جی‌پی مورگان در احساسات عمومی، نقشی که آیواین در اینجا ایفا می‌کند، ظاهراً نقشی تازه ایجاد شده است، که نمونه‌ای دیگر است که علی‌رغم بازار نزولی کریپتو، بازیگران مالی سنتی همچنان سرمایه‌گذاری مستمری را نشان می‌دهند.

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.
This op-ed represents the views of the author, and may not necessarily reflect the views of Bitcoinist. Bitcoinist is an advocate of creative and financial freedom alike.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا