ارزهای دیجیتال

جک دورسی، بنیانگذار توییتر، به ادغام با شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز اشاره می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لس آنجلس، کالیفرنیا، 19 اکتبر 2022، Chainwire

غذای آماده:

  • طرح Bluesky با سرمایه جک دورسی نقشه راه خود را برای شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز با پروتکل AT اعلام کرد.
  • پروتکل AT برای عملکرد مستقل از یک شرکت واحد با الگوریتم‌های داخلی و منبع باز حفاظت از داده‌های کاربر طراحی شده است.
  • دسویک بلاک چین لایه 1 با پشتوانه Coinbase که 200 میلیون دلار جمع آوری کرد، همچنین نقشه راه خود را برای تمرکززدایی رسانه های اجتماعی منتشر کرد.

این نقشه راه در حالی رونمایی شد که چندین میلیاردر عجله داشتند تا ادعای خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. به عنوان مثال، کانیه به تازگی پلتفرم رسانه اجتماعی Parler را خریداری کرده است و به نظر می رسد ایلان ماسک در حال نزدیک شدن به معامله 44 میلیارد دلاری خود برای خرید توییتر است.

رسانه‌های اجتماعی امروزه به یک بازی حاصل جمع صفر نزدیک شده‌اند که در آن تنها 3 تا 5 شرکت، آنچه را که آنلاین می‌بینیم و انجام می‌دهیم کنترل می‌کنند. پلتفرم‌ها انگیزه دارند تا از جریان درآمد میلیارد دلاری خود به هر قیمتی محافظت کنند که منجر به سانسور گسترده و فرسایش آزادی بیان می‌شود.

میلیاردر دیگری که رسانه های اجتماعی را کنترل می کند راه حل نیست و بسیاری معتقدند راه حل آن تمرکززدایی است. جک قبلاً از اینکه اوضاع در توییتر چگونه پیش رفت ابراز پشیمانی کرده بود. با این حال، به نظر می رسد که او آماده همکاری با سایر پلتفرم ها برای حل مشکلات فعلی با رسانه های اجتماعی است. او در توییت اخیر خود به ادغام احتمالی آینده با بلاک چین DeSo اشاره کرد.

گفت: “رقابت در این فضا چیز خوبی است، به ضرر کسی نیست (Deso نیز می تواند از این پروتکل استفاده کند.” جک در پاسخ به سوالاتی در مورد عدم تمرکز رسانه های اجتماعی.

DeSo یک بلاک چین لایه 1 جدید است که به صورت سفارشی ساخته شده است تا برنامه های غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی را برای میلیاردها کاربر مقیاس کند. آنها اخیرا از خود رونمایی کردند نقشه راه خود و در حال سوار شدن بر موج اخیر موفقیتی هستند که منجر به افزایش قیمت، هجوم کاربران جدید و بالاترین رقم 1.7 میلیون کیف پول زنجیره ای شد.

DeSo معتقد است قرار دادن رسانه های اجتماعی در یک بلاک چین 100٪ منبع باز منجر به ایجاد اینترنت تحت رهبری خالقان و کاربران خواهد شد که میلیون ها نفر می توانند آن را بر حل بسیاری از مشکلاتی که امروزه رسانه های اجتماعی را آزار می دهند، بسازند.

بنیانگذار DeSo نادر الناجی دیدگاه پروتکل AT برای آینده بهتر در رسانه های اجتماعی را به اشتراک می گذارد و علاقه خود را به همکاری با جک ابراز می کند.

«موافق باشید که تمرکززدایی اجتماعی حاصل جمع صفر نیست. ما دوست داریم در مورد چگونگی ادغام deso با At Protocol و ایجاد دنیای بهتر با هم بحث کنیم. جایی که مردم صدای خود را به همان شکلی که بیت کوین خود را در اختیار دارند، دارند. دست دراز خواهد کرد!»

DeSo اخیراً یک ادغام متاماسک پیشگامانه را منتشر کرده است که به میلیون ها نفر اجازه می دهد کاربران اتریوم برای تجربه رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز

آ توییتر مبتنی بر بلاک چین این اپلیکیشن اخیراً در DeSo نیز راه‌اندازی شده است و به سازندگان اجازه می‌دهد محتوا و نمودار اجتماعی خود را داشته باشند، مشابه اینکه چگونه شخصی می‌تواند مالک بیت‌کوین باشد. DesoDollar، یک استیبل کوین با پشتوانه فیات 1:1 که باعث اختلال در صنعت VC تریلیون دلاری، این هفته نیز راه اندازی می شود.

نکته زیبا در مورد تغییر جهان این است که حاصل جمع صفر نیست. DeSo می تواند برنده شود و دیگران می توانند برنده شوند. DeSo همچنان مقدار زیادی پای خواهد داشت و همه ما می توانیم به ساختن جهان به مکانی بهتر افتخار کنیم.” گفت: بنیانگذار DeSo نادر الناجی.

درباره بنیاد دسو

DeSo یک بلاک چین لایه 1 جدید است که از ابتدا برای تمرکززدایی رسانه های اجتماعی و مقیاس برنامه های کاربردی ذخیره سازی سنگین برای میلیاردها کاربر ساخته شده است. 200 میلیون دلار جمع آوری کرد و توسط Sequoia، Andreessen Horowitz، Coinbase Ventures، Social Capital، Polychain Capital، Winkelvoss Capital، Pantera و دیگران حمایت می شود.

$DESO، ارز اصلی بلاک چین DeSo، در Coinbase فهرست شده است.

نقشه راه کامل را بررسی کنید و نام کاربری خود را در آن ادعا کنید deso.com.

مخاطب

رهبر بازاریابی رشد
آش قائمی
بنیاد دسو
[email protected]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا