ارزهای دیجیتال

جریان های ورودی و خروجی مبادلات در بن بست به دلیل امتناع بیت کوین از جابجایی

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت کوین همچنان زیر 17000 دلار دست و پنجه نرم می کند و به نظر می رسد جریان ها و جریان های ورودی متمرکز مبادله ای منعکس کننده روند دارایی دیجیتال است. در 24 ساعت گذشته، خالص جریان های مبادلاتی شاهد تعادل تقریباً بین ورودی و خروجی بوده است.

متعادل کردن یکدیگر

جریان خالص مبادله گزارش شده توسط Glassnode به سختی تفاوتی بین مقادیر ورودی و خروجی مبادلات نشان می دهد. برای بیت کوین، 538.6 میلیون دلار بیت کوین وارد صرافی ها شد و 557.4 میلیون دلار در همان دوره زمانی خارج شد. این جریان خالص را در دوره 24 ساعته به 18.8 میلیون دلار منفی رساند.

اتریوم از این نظر با 247.8 میلیون دلار ورودی و 245 میلیون دلار خروجی تفاوت چندانی نداشت. برای دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، جریان خالص 2.8 میلیون دلار مثبت بود که نشان دهنده اختلاف کمتری در مقایسه با بیت کوین است.

استیبل کوین USDT صادر شده توسط تتر هنوز در این زمینه بسیار خاموش بود. 563.6 میلیون دلار خروجی در مقایسه با 572.8 میلیون دلار ورودی، جریان خالص آن را به 9.2 میلیون دلار مثبت رساند. اختلاف بیشتر در مقایسه با اتریوم، اما به همان اندازه خاموش است.

این برای بیت کوین به چه معناست

از آنجایی که FUD در اطراف صرافی رمزارز بایننس در حال از دست دادن بخار است، نمی‌توان در آن واحد جریان‌های ورودی یا خروجی بزرگ ایجاد کرد. به همین دلیل است که این دارایی های برتر جریان خالص تقریباً یکسانی دارند. بازار همچنان درگیر سرایت سقوط FTX است و معامله گران و سرمایه گذاران به طور یکسان از انجام هرگونه شرط بندی بزرگ خودداری می کنند.

تاثیر این امر این بوده است که قیمت بیت کوین هیچ حرکت معنی داری مشاهده نکرده است. در حالی که همچنان سطح حمایت بحرانی خود را بالای 16500 دلار حفظ می کند، حرکت چندانی برای کمک به آزمایش مجدد سطح مقاومت 17000 دلاری وجود نداشته است.

BTC falls below $16,700 | Source: BTCUSD on  TradingView.com

احساسات سرمایه‌گذاران در شاخص ترس و طمع نیز در حدود 28 ثابت است و سرمایه‌گذاران را از بدبختی که ترس شدید است نجات می‌دهد، اما همچنین احتیاط کافی در بازار برای جلوگیری از هرگونه خرید یا فروش وحشتناک ایجاد می‌کند.

اگر مومنتوم نتواند افزایش یابد، کاهش حجم معاملات در روزهای تعطیل برای دو هفته آینده می تواند بیت کوین را به زیر سطح 16000 دلار برساند. اگر این اتفاق بیفتد، در آن صورت دارایی دیجیتال ممکن است در پایان ماه دسامبر در حالت قرمز بسته شود.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 16690 دلار تغییر می کند. در 7 روز گذشته 4.94 درصد و در 24 ساعت گذشته 0.23 درصد کاهش داشته است.

تصویر برجسته از Vauld، نمودار از TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا