ارزهای دیجیتال

جریان های خروجی بورس بیت کوین را نشان می دهد، روند انباشت اتریوم ادامه دارد

خروجی بیت کوین و اتریوم از صرافی های متمرکز به روند انباشت رو به رشد در بین سرمایه گذاران اشاره کرده است. این باعث شد که میلیاردها دلار سکه هر هفته از مبادلات خارج شوند زیرا سرمایه گذاران آنها را خارج کردند. حتی در حال حاضر، با وجود بهبود قیمت بیت کوین و اتریوم، خروج ارز ادامه یافته است و نشان می دهد که سرمایه گذاران سرعت خرید خود را کاهش نمی دهند.

بیت کوین، جریان خالص اتریوم همچنان منفی است

جریان خالص مبادلات در دو هفته گذشته برای بیت کوین و اتریوم منفی بوده است. در مواردی که جریان‌های خروجی همچنان از جریان‌های ورودی فراتر می‌رود و منجر به جریان‌های خالص منفی می‌شود، همین مورد نیز وجود داشته است.

داده های Glassnode نشان می دهد که در روز گذشته، جریان خالص بیت کوین به 158.5 میلیون دلار رسیده است. در مجموع 498 میلیون دلار بیت کوین به صرافی ها سرازیر شده بود، اما بیش از 656 میلیون دلار از آن خارج شد.

اتریوم روند جریان خالص مشابهی را مشاهده کرد که در آن 170.7 میلیون دلار به صرافی ها سرازیر شد و 212.7 میلیون دلار از صرافی ها خارج شد. این منجر به جریان خالص منفی -42 میلیون دلار در دوره 24 ساعته شد. بر اساس داده‌های IntoTheBlock، جریان‌های خالص اتریوم بر اساس نوسان 7 روزه منفی باقی مانده بود، اما تنها با یک حاشیه کوچک.

بهبودی در افق؟

بازار کریپتو برای مدتی در حال تثبیت بوده است، اما شاخص ها به پایان احتمالی این روند اشاره می کنند. جریان ورودی تتر (USDT) به سمت متمرکز نیز به این موضوع اشاره دارد. جریان خالص برای استیبل کوین همچنان مثبت است، که نشان دهنده پایان فروش و آغاز روند خرید در بازار است. با این حال، تعیین دقیق زمان بهبودی قابل توجه دشوار است زیرا جریان خالص در روز گذشته حدود 77 میلیون دلار بود.

BTC price settles above $19,500 | Source: BTCUSD on TradingView.com

در 24 ساعت گذشته، هر دو بیت کوین و اتریوم به بازار سبز بازگشته اند، اما تنها بازیابی های کوچکی ثبت شده است. بیت کوین در 24 ساعت گذشته 0.40 درصد و ETH 0.47 درصد در همان بازه زمانی در زمان نگارش این مقاله افزایش یافته است.

برای بیت کوین، مقاومت در 20000 دلار افزایش یافته است که آن را به نقطه ای برای شکست تبدیل می کند. مقاومت اتریوم در 1400 دلار افزایش یافته است، در حالی که حتی تبلیغات ادغام کامل نتوانسته است به آن کمک کند تا این سطح را شکست دهد.

Featured image from Finbold, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا