ارزهای دیجیتال

جریان های خالص مبادلات روزانه بیت کوین نشان می دهد که میزان فروش کاهش نیافته است

جریان خالص مبادلات روزانه بیت کوین حداقل در ماه گذشته نامنظم بوده است. این به دلیل نوسانات متعدد بین دامپینگ و انباشته است که توسط سرمایه گذاران در فضا انجام می شود، که همه آنها به شیوه خود بر قیمت دارایی دیجیتال تأثیر گذاشته اند. با این حال، جریان خالص شروع به یافتن تعادل کرده است و متأسفانه تعادل مثبتی نیست.

جریان های خروجی شروع به تسلط می کنند

ورودی ها و خروجی ها در روز گذشته به نوعی نگران کننده نبوده است، بلکه این واقعیت است که همچنان به سمت ورودی ها منحرف می شود که ما شاهدی بر فروش هایی است که این مکان را تکان داده است. داده‌های Glassnode که جریان‌های خالص بین این دو را نشان می‌دهد نشان می‌دهد که بیت‌کوین بیشتری نسبت به صرافی‌هایی که از آن‌ها خارج می‌شوند به سمت صرافی‌های متمرکز حرکت می‌کنند. در کل 729.7 میلیون دلار بیت کوین در روز گذشته از مبادلات خارج شد، در حالی که جریان ورودی به 766.9 میلیون دلار رسید. این منجر به جریان مثبت خالص 37.2 میلیون دلاری شد.

مطالب مرتبط | بیت کوین به زیر 22000 دلار سقوط کرد، آیا تحلیل پیتر برانت هنوز در جریان است؟

با توجه به اینکه سرمایه گذاران بیشتری سعی می کنند از دارایی دیجیتال خارج شوند تا از متحمل شدن زیان بیشتر جلوگیری کنند، تعجبی ندارد. حتی با وجود روند انباشتی که در بین سرمایه گذاران بزرگ ثبت شده است، هنوز برای برهم زدن مقدار بیت کوین که به صرافی های متمرکز برای فروش منتقل می شود، کافی نیست.

با توجه به اینکه دارایی دیجیتال بار دیگر به زیر 20000 دلار کاهش یافته است، این تأثیر منفی بر قیمت بیت کوین گذاشته است. این واقعیت که USDT خروجی صرافی‌های بیشتری نسبت به ورودی‌ها وجود دارد، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران برای ایمنی به سمت استیبل کوین‌ها حرکت می‌کنند. به این ترتیب، آنها ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین نمی خرند.

BTC loses footing above $20,000 | Source: BTCUSD on TradingView.com

سرمایه گذاران بیت کوین سعی می کنند به عقب برسند

اگرچه قیمت بیت کوین همچنان در حال کاهش است، اما علاقه سرمایه گذاران، به ویژه سرمایه گذاران کوچکتر، کاهش نیافته است. این علاقه مجدد در تعداد آدرس هایی که حداقل 0.1 BTC دارند مشاهده می شود. پس از سقوط در طول سقوط قیمت، این عدد اکنون بهبود یافته و به a رسیده است بالاترین رکورد جدید 3,706,019 آدرس با بیش از 0.1 BTC موجودی خود.

مطالب مرتبط | سرمایه گذاران وال استریت انتظار دارند بیت کوین به 10000 دلار برسد، آیا این امکان پذیر است؟

اکنون، با توجه به اینکه این سرمایه گذاران کوچکتر کنترل کمی بر بازار دارند، این به هیچ وجه بر قیمت تأثیر چندانی نداشته است. با این حال، در مورد اینکه چگونه سرمایه گذاران به فضای فعلی بازار نگاه می کنند، صحبت می کند، که برای بسیاری به فرصتی برای خرید سکه با تخفیف تبدیل شده است.

با این وجود، دارایی دیجیتال همچنان به حرکت نزولی خود ادامه می دهد. با ادامه کاهش قیمت، آدرس‌های بیشتری فعال می‌شوند. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله به 19670 دلار رسید و اکنون به زیر سقف 400 میلیارد دلاری خود رسیده است.

Featured image from Analytics Insight, charts from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا