ارزهای دیجیتال

جام جهانی 2022: چلیز 15 درصد با باز شدن تماشای ورزشی لغزش می کند

جام جهانی به تازگی آغاز شده است و نماد بومی اکوسیستم ارزهای دیجیتال با مضمون ورزشی، چیلیز، در 24 ساعت گذشته 15 درصد کاهش قیمت داشته است.

این چیزی نیست که معامله گران و سرمایه گذاران اخبار بخواهند در مورد آن بخوانند. جام جهانی که مدت ها در انتظارش بود، آشکارا هیچ اثر جبرانی بر شرایط اقتصادی حاکم نداشت.

در اینجا خلاصه ای سریع از نحوه عملکرد CHZ آورده شده است:

داده‌های به‌راحتی در دسترس نشان می‌دهد که بازار نزولی قوی مانع رشد CHZ شده است
– نسبت نزدیک به 1:1 پوزیشن های بلند و کوتاه نشان دهنده حمایت محتاطانه از توکن است
– کاهش قیمت ادامه دارد. گاوها باید با قیمت 0.1664 دلار و 0.1554 دلار دفاع کنند

ارزش توکن از زمان نوشتن این مقاله به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. CoinGecko و CoinMarketCap گزارش می دهند که CHZ از دیروز 9 درصد دیگر کاهش یافته است.

این توکن با قیمت شمع قرمز 0.1780 دلار معامله می شود که در نمودارها نیز منعکس شده است. توانبخشی CHZ ممکن است اکنون چالش برانگیزتر باشد که جام جهانی بر سر چندین موضوع بحث برانگیز شده است.

چیلیز ممکن است با یک سورپرایز بیاید

در حالی که انتظار می رود CHZ افزایش یابد، ارزش توکن پس از رسیدن به اوج در 19 نوامبر کاهش یافته است. این یک روز قبل از شروع جام جهانی بود. با این وجود، CHZ ممکن است انعطاف پذیرتر از آن چیزی باشد که فعالان بازار پیش بینی می کنند.

اول و مهمتر از همه، داده های CryptoQuant نشان می دهد که ذخایر مبادله ای توکن کم است. این بدان معنی است که توکن های CHZ کمتری در صرافی ها موجود است و برای فروش در بازار آماده می شود.

1669117721 565 جام جهانی 2022 چلیز 15 درصد با باز شدن تماشای

طبق آمار CoinGlass، این با نسبت تقریباً 1:1 از موقعیت های خرید به موقعیت های کوتاه همراه است. اینها ادعاهای فوق العاده صعودی هستند، و تکنیک ها منعکس کننده انعطاف پذیری توکن هستند.

با ادامه روند کاهشی قیمت، شاخص جریان پول افزایش یافت که نشان می دهد ممکن است طی چند روز آینده عقب نشینی قیمت رخ دهد.

با این وجود، به دلیل شرایط نامطلوب بازار، MFI ممکن است اشتباه خوانده شود و در نتیجه رنج بیشتری را به همراه داشته باشد. در زمان نگارش، خرس ها به دنبال شکست در سطح 61.80 Fib (0.1664 دلار) هستند.

راه ناهموار طولانی تری در پیش است؟

گسترش باند بولینگر، که نشان‌دهنده درجه نوسانات بازار بیش از حد معمول است، همراه با عبور اخیر شاخص CMF به نیمه منفی محدوده خود، می‌تواند زمینه‌ای برای کاهش قیمت باشد.

گاوهای CHZ باید از سطح 0.1664 دلار دفاع کنند زیرا میانگین های متحرک سیگنال های فروش قوی را نشان می دهند. اگر خرس ها از بین بروند، 0.1554 دلار پشتیبانی بیشتری را ارائه خواهد کرد.

تجمع واقعی امداد برای CHZ در آینده نزدیک رخ نخواهد داد. با این حال، همانطور که با نسبت موقعیت‌های بلند و کوتاه نشان می‌دهد، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران مایلند سود کوتاه‌مدت را برای منافع بلندمدت بیشتر قربانی کنند.

با توجه به ذخایر ارزی محدود CHZ، ما پیش‌بینی می‌کنیم که حمایت‌های فوق‌الذکر باعث به تاخیر انداختن یا توقف بازار نزولی شود.

krn8HiN3

CHZ total market cap at $1.08 billion on the daily chart | Featured image from Coinx3, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا