ارزهای دیجیتال

جامعه Terra 25 میلیارد توکن LUNC را می سوزاند، آیا به اوج خواهد رسید؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Terra Classic LUNC تلاش بیشتری برای احیای موقعیت جدید خود در فضای کریپتو انجام داده است. متأسفانه، استیبل کوین الگوریتمی Terra و LUNA در ماه مه سقوط کرد و زیان زیادی در صنعت ایجاد کرد. این بحران زمستان سال کریپتو را تشدید کرد و منجر به از دست دادن میلیاردها دلار شد.

با این حال، اکوسیستم جدید Terra به تدریج در برابر از دست دادن قبلی خود ساخته می شود. یکی از رویکردهای متمایز آن مکانیسم سوزاندن پروتکل است. این اقدام باعث کاهش مالیات 1.2 درصدی برای تراکنش های زنجیره ای LUNC شد که توسط یکی از اعضای انجمن Terra پیشنهاد شد.

سوزاندن توکن های LUNC و سوزاندن مالیات جدید

جامعه ترا در راستای برنامه های خود مکانیسم سوزاندن را پذیرفته است. بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، این منطقه تاکنون تقریباً 25 میلیارد Terra Classic را سوزانده است.

همچنین، گزارشی اشاره کرد که غول صرافی رمزارز، Binance، به شدت در LUNC سوختگی حرکت کرده است. اخیرا، بایننس اعلام کرده است که در چهارمین دسته از سوزاندن هفتگی خود، بیش از 1.34 میلیارد Terra Classic را سوزانده است. آن را 2.68 میلیون سکه به عنوان معامله برای سوختن نقل کرد.

رشد LUNC در نمودار LUNCUSDT در Tradingview.com کند می شود

بایننس متعهد شد از مکانیسم سوزاندن Terra حمایت کند. تا کنون، این صرافی تقریباً 12.5 میلیارد توکن LUNC را از طریق کارمزد معاملاتی خود در جفت معاملات نقطه‌ای و مارجین سوزانده است.

اما بایننس متوجه کاهش در رایت هفتگی توکن های LUNC شد. این امر باعث شد تا مدیر عامل شرکت CZ کاهش مالیات بر سوخت را برای افزایش تراکنش‌های درون زنجیره‌ای و خارج از زنجیره پیشنهاد دهد.

اخیراً، جامعه Terra Luna Classic به تغییر در مالیات سوزاندن توکن ها رأی داد. تغییر از 1.2٪ به 0.2٪ بود، همانطور که در پیشنهاد 5234 آمده است. جامعه اشتیاق خود را نسبت به سوخت مالیاتی جدید که منجر به رای گیری گسترده آن شد، ابراز کرد.

جامعه Terra، مالیات را به عنوان فرآیندی که رشد قیمت LUNC را تسهیل می کند، پذیرفته است. این مکانیسم 10 میلیارد LUNC از کل عرضه توکن را از بین می برد. تغییر مالیات جدید در 19 اکتبر اعمال شد.

عملکرد قیمت ترا کلاسیک

در بحبوحه روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال، برای LUNC چندان آسان نبوده است. اما توکن در طول دوره شدید قدرت فوق العاده ای از خود نشان می دهد.

بازپس گیری امروز در بازار کریپتو به توکن یک حرکت قیمت عالی دیگر داد. در زمان نوشتن این مقاله، LUNC با قیمت 0.00241 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 5.50 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

این توکن در 30 روز گذشته 13 روز از 30 (43 درصد) روز سبز را با نوسان قیمت 9.86 درصد مشاهده کرد. با استفاده از برخی شاخص های فنی، احساس LUNC در حال حاضر خنثی است. LUNC دارای 15 نشانگر است که سیگنال های صعودی و 14 نشانگر سیگنال های نزولی را نشان می دهد.

Featured image from Pixabay, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا