ارزهای دیجیتال

جاستین سان سه استراتژی را در رویداد راه‌اندازی Rebranding Huobi مطرح کرد، در تلاش برای کمک به بازگشت هوبی به سه صرافی برتر جهان – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

جاستین سان سه استراتژی را در رویداد راه‌اندازی Rebranding Huobi مطرح کرد، در تلاش برای کمک به بازگشت هوبی به سه صرافی برتر جهان - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

در 22 نوامبر 2022، عالیجناب جاستین سان، بنیانگذار TRON، عضو هیئت مشورتی جهانی Huobi، و سفیر فوق العاده و تام الاختیار، نماینده دائم گرانادا در سازمان تجارت جهانی، در رویداد معرفی برند Huobi که در سنگاپور برگزار شد، شرکت کردند. جاستین سان سه استراتژی اصلی را برای رشد آینده Huobi مطرح کرد: استراتژی توسعه جهانی، فناوری باعث توسعه و فناوری برای همیشه می شود، و ارائه پشتیبانی کامل از توسعه Huobi با سایر اعضای هیئت مشاور برای کمک به Huobi برای بازگشت به 3 موقعیت برتر در صنعت. ساخت یک دروازه جهانی Web3.0

Huobi Global در حال راه اندازی یک نام تجاری تازه به نام Huobi است. توجه به توصیه های جاستین سان، عضو هیئت مشاور Huobi و یک چهره برجسته در صنعت کریپتو، به مزایای دو طرف کمک می کند و به Huobi کمک می کند تا خود را برای یک مرحله جدید و درخشان از توسعه جابجا کند. مهمتر از همه، هدف Huobi کمک به بازگرداندن اعتماد و ایجاد وحدت در میان رکود فعلی در صنعت است.

Huobi استراتژی جدید برندسازی خود را راه‌اندازی کرد که به‌جای «Huobi Global» با نام «Huobi» شناخته می‌شود. جاستین سان گفت: فراتر از یک پلت فرم تجارت دارایی مجازی، Huobi همچنین مخفف ایمنی، راحتی و دوستی است که نام کوتاه شده آن را به طور کامل نشان می دهد.

نام جدید از دو حرف چینی “火” و “必” تشکیل شده است. در فرهنگ چینی، شخصیت اول نشان دهنده سرزندگی همیشگی است که می تواند به نسل های آینده منتقل شود. مورد دوم به معنای عزم برای برنده شدن است که نشان دهنده جاه طلبی ما برای بازگشت به 3 موقعیت برتر در صنعت است.

Huobi Global & Huobi - دروازه شما به وب 3.0
دروازه شما به وب 3.0

در زبان چینی، کاراکتر “必” همچنین می تواند به عنوان ادغام کاراکترهای “心” و “义” دیده شود که به ترتیب به معنای “قلب” و “عدالت” هستند. نمادگرایی پشت این دو کاراکتر چینی به این معنی است که Huobi جدید از قلب خود در ارائه خدمات حرفه ای مدیریت دارایی دیجیتال به کاربران جهانی خدمت می کند. این روح همچنین در مأموریت جدید Huobi – “افزایش ایمنی دارایی، ترویج مشمولیت مالی” منعکس شده است.

در همین حال، نام جدید همچنین از فضیلت سنتی چینی «عدالت» حمایت می‌کند، فلسفه برند «علم و فناوری برای خوب» را اجرا می‌کند، به نوآوری و توسعه فناوری بلاک چین و دارایی‌های مجازی جهانی کمک می‌کند، و دیدگاه Huobi در مورد «فناوری» را تحقق می‌بخشد. دنیا را تغییر می دهد.»

در 10 اکتبر، جاستین سان به عنوان عضو هیئت مشاوره جهانی Huobi Global منصوب شد. سان در حساب رسانه‌های اجتماعی خود اظهار داشت که با رهبران صنعت، دانشگاهی و سیاست‌گذاری برای کمک به هدایت و رشد این سازمان نوآور، سرزنده و انعطاف‌پذیر در آخرین فصل گسترش جهانی آن همکاری خواهد کرد. در سپتامبر 2017، جاستین سان TRON را تأسیس کرد که به سرعت به یکی از سه زنجیره عمومی برتر جهان تبدیل شد. در دسامبر 2021، دولت گرانادا انتصاب جاستین سان را به عنوان سفیر و نماینده دائم خود در سازمان تجارت جهانی اعلام کرد.

رویداد راه اندازی برندسازی تازه Huobi
جاستین سان – تبدیل Huobi برای فصل جدید آن

این کنفرانس سه استراتژی اصلی توسعه آینده Huobi، از جمله استراتژی توسعه جهانی، توسعه محرک های فناوری و فناوری را برای همیشه اعلام کرد. جاستین سان همچنین قبلاً در یک مصاحبه رسانه ای گفته بود که به شدت HT را تقویت می کند و ویژگی های مهم استراتژیک HT را وارد بازی می کند و قدرت رای دادن HT بر روی سکه ها را به جامعه کاربران باز می گرداند.

همچنین Huobi استراتژی توسعه جهانی خود را به طور کامل اجرا خواهد کرد. در 7 اکتبر، مشترک المنافع دومینیکا، یک کشور کارائیب، وارد یک سری همکاری عمیق با TRON شد که مسیری را برای شرکت های بلاک چین برای همکاری با کشورهای مستقل ایجاد کرد. Sun پیشنهاد کرد که Huobi قصد دارد «در کارائیب سرمایه‌گذاری کند» و این صرافی احتمالاً دفتر مرکزی خود را به کارائیب منتقل خواهد کرد. در همین حال، Huobi سرمایه گذاری های خود را در آسیای جنوب شرقی، اروپا و سایر مناطق برای ایجاد یک اکوسیستم جهانی قوی افزایش خواهد داد. Huobi به تبعیت از مقررات منطقه ای و تقویت همکاری خود با کشورها ادامه خواهد داد.

در نه سالی که از تاسیس آن می گذرد، Huobi به عنوان یکی از شناخته شده ترین بازیگران در بازار دارایی های مجازی به یک نام آشنا تبدیل شده است. او افزود: «با برندسازی تازه، نقشه راه جدید و راهنمایی‌های هیئت مشاوران جهانی، من مطمئن هستم که Huobi می‌تواند رهبری بازار خود را تقویت کند و رتبه‌های برتر خود را در کنار سایر شرکت‌های سنگین وزن پس بگیرد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا