ارزهای دیجیتال

جاستین سان، سفیر گرانادا در سازمان تجارت جهانی می‌گوید: «اقتصاد جهانی را می‌توان با تحول دیجیتال و فناوری بلاک چین اصلاح کرد.

HE جاستین سان، بنیانگذار TRON، دسامبر گذشته به عنوان سفیر WTO به دولت گرانادا پیوست. وی در دوازدهمین کنفرانس وزیران (MC12) سازمان تجارت جهانی (WTO) درباره برخی مسائل جدی صحبت کرد. Sun در طول کنفرانس در مورد SIDS (کشورهای در حال توسعه جزیره کوچک)، تغییرات آب و هوا، اقیانوس‌ها، تجارت الکترونیک و مسائل دیگر صحبت کرد.

بر اساس این بیانیه مطبوعاتی، کنفرانس دارای موضوعات مختلفی از جمله بحران اقتصادی پس از کووید، ایمنی مواد غذایی، حفاظت از محیط زیست، ایمنی و امنیت غذایی، حفاظت از IP در واکسن‌های کرونا، تعلیق تجارت الکترونیک در عوارض گمرکی و تسهیل تجارت است.

در این کنفرانس، او همچنین اظهار داشت که “گرانادا به شدت به یک سیستم تجاری چندجانبه MTS (سیستم تجاری چندجانبه) بسیار قابل پیش بینی، شفاف و کارآمد وابسته است” و “از نزدیک با برنامه تجارت الکترونیک WTO در حمایت از دیجیتالی کردن اقتصاد کار می کند.”

طبق ویدئویی که توسط سازمان کشورهای شرق کارائیب (OECS) در یوتیوب منتشر شده است، سان می گوید: “گرانادا با افزایش قیمت کالاها، بحران آب و هوا و شرایط اضطراری زیست محیطی مواجه است.” اینها را می‌توان با تقویت تجارت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال بدون مرز، برطرف کرد، یا حداقل می‌توان یک شروع بازیابی داشت.

سان بازیگر جدیدی در بازار نیست. او TRON را در سال 2017 تأسیس کرد که اکنون یکی از سه زنجیره عمومی برتر در سراسر جهان است. بنابراین، طبق گفته دولت گرانادا، سان از تجربه خود در فناوری بلاک چین برای دیجیتالی کردن فرآیندهای تجارت، سرمایه گذاری و حکمرانی خود استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، وزیران دو تصمیم مهم اتخاذ کردند: برنامه کاری در مورد اقتصادهای کوچک و شکایات غیرقابل نقض و وضعیت TRIPS و. یک اعلامیه بهداشتی و بهداشت گیاهی برای دوازدهمین کنفرانس وزیران سازمان تجارت جهانی: پاسخ به چالش های مدرن SPS.

در حاشیه MC12، OECS همچنین از این فرصت برای داشتن یک سری تعامل با شرکای ضروری، یعنی مرکز تجارت بین‌المللی، دبیرخانه مشترک المنافع، سازمان کشورهای آفریقایی کارائیب و اقیانوس آرام، و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد استفاده کرد. (منبع)

به نظر می رسد HE جاستین سان نقشی اساسی در توسعه اقتصادی گرانادا ایفا می کند. سان همچنین گفت که فعالانه از همکاری بین گرانادا و سایر کشورها در زمینه‌های مختلف و افزایش رشد اقتصادی از طریق فناوری‌های دیجیتال برای همکاری در مسائل جدیدی که از تحول دیجیتال در دوران پس از کووید به وجود می‌آیند، حمایت خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا