ارزهای دیجیتال

تیم Polygon افزایش 400٪ برنامه ها را در شبکه گزارش می دهد

در حالی که بازار کریپتو در زمستان خود باقی مانده است، برخی دیگر از بخش‌های این صنعت روند صعودی ثابتی را تجربه می‌کنند، یکی از نمونه‌های برجسته این بخش‌ها، تیم‌های عملیاتی در شبکه Polygon است.

تا مارس امسال، مجموع تیم های فعال ماهانه آن حدود 8000 نفر بود. با این حال، داده های اخیر نشان می دهد که تیم های فعال ماهانه فعلی شبکه تا ماه گذشته حدود 11800 تیم است.

در همین حال، DApps (برنامه‌های غیرمتمرکز) در Polygon، پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم نیز به اوج جدیدی رسیده است. بر اساس داده‌های اخیر، تعداد کل برنامه‌های غیرمتمرکز در بلاک چین اکنون به 37000 رسیده است. این رقم از ابتدای سال جاری 400 درصد افزایش را پیش بینی می کند.

تیم بلاک چین این را از طریق یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه فاش کرد. منابع بیان کردند که این اطلاعات از Alchemy، یک شرکت توسعه دهنده وب 3 نشات گرفته است. داده ها تعداد کل برنامه هایی را که بلاک چین در شبکه اصلی و شبکه آزمایشی راه اندازی کرده است را ارائه می دهد.

بر اساس اطلاعات، تعداد تیم های فعال در بلاک چین به 11800 رسیده است. این رقم در چهار هفته گذشته که مربوط به پایان تیرماه است، 47.5 درصد افزایش را نشان می دهد.

گزارش در مورد DApps Polygon

گزارش‌های تیم پروژه به وقفه‌ای در رابطه با برنامه‌های غیرمتمرکز اشاره کرد. تیم های یکپارچه در بلاک چین چند ضلعی تنها 74 درصد بودند. از سوی دیگر، موارد مستقر در بلاک چین و اتریوم 26 درصد بودند.

علاوه بر این، بلاک چین اثبات سهام به دلیل میزبانی برنامه های غیرمتمرکز از چندین پروژه قابل توجه مشهور است.

این پروژه‌ها شامل Decentraland، The Sandbox of the Metaverse و بازار NFT OpenSea است. سایر موارد عبارتند از Animoca Brands، یک شرکت سرمایه گذاری/بازی سرمایه گذاری NFT، و Aave، یک پلت فرم وام دهی DeFi.

گزارش ها نشان می دهد که بلاک چین وظایف میزبانی خود را از طریق EVM (ماشین مجازی اتریوم) انجام می دهد.

علاوه بر این، بیش از 142 میلیون آدرس به برنامه های غیرمتمرکز مورد استفاده در بلاک چین Polygon متصل شده است. اینها اطلاعات بیشتری است که از پست وبلاگ گرفته شده است.

بر اساس این پست، این آدرس‌های کاربر منحصر به فرد حاوی دارایی‌هایی به ارزش 5 میلیارد دلار است که در شبکه ایمن شده‌اند. علاوه بر این، در حال حاضر حدود 1.6 میلیارد تراکنش در بلاک چین انجام شده است.

رایان وایات، مدیر عامل Polygon، ابراز کرده است که چقدر از رشد هیجان زده است. او این موضوع را در یک پست توییتری فاش کرد و خاطرنشان کرد که تیم سال خوبی را در این شرکت تجربه می کند.

روند قیمت MATIC در نمودار رو به پایین است. منبع: MATICUSDT Tradingview

تیم Polygon علت اصلی رشد برنامه های غیرمتمرکز را در اوایل سال جاری اعلام کرد. آنها اذعان کردند که مشارکت آنها با پلتفرم توسعه web3، Alchemy چیزی بود که رشد DApps را تسهیل کرد.

آنها اضافه کردند که این مشارکت ساخت برنامه های غیرمتمرکز را برای توسعه دهندگان Polygon آسان کرده است.

Featured image from Forbes, Chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا